Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Молът

+2
Елена Джоунс
Кристофър Дженкинс
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Молът Empty Молът Пет Апр 16, 2010 9:18 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Молът 519x361
Молът имаше голям подземен паркинг.Имаше голямо изобилие от магазини,а дори и кафенета.

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Молът Empty Re: Молът Чет Апр 22, 2010 12:48 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

С Мат влязохме в мола. И веднага се появи всичката шумотевица от всички тези забързани хора, които просто разглеждаха, или вършеха работа. Обичах да идвам в мола, не за да пазарувам, а за да наблюдавам хората, бяха забавни в своите грижи, някои сериозни, някои незначителни. Погледнах Мат и го заведох на любимото ми място - фонатана в мола:
-Е ти ме заведе на твоето любимо място, сега нека и аз да го направя. Принципно имам много любими места, но това също се нарежда някъде в списъка. - усмихнах се на Мат и седнах на една от пейките до него. В мола беше топло и приятно затова свалих суичура и го подадох на Мат, след което се обърнах към него и го погледнах в очите. Усмихнах му се, а той погали ли цето ми и отмести един кичур. Беше галантен и мил, усмихнах се леко засрамено и погледнах пода.

3Молът Empty Re: Молът Съб Апр 24, 2010 1:42 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Не се очудих,когато разбрах,че това е любимото и място.Все пак бе момиче и се обзалагам,че обожава да пазарува.Колкото до мен,аз мразех места с толкова много хора.Не само,защото не обичах да привличам внимание,но и ми бе много по-трудно да се сдържам.
Покрай нас мина едно момиче,бе толкова близо,че успях да усетя парфюма и.Усетих на колко малко разстояние съм да я нападна.Очите ми почервеняха и аз извърнах глава.
-Идвам след малко-казах и се затичах към тоалетната.Щом влязох проверих дали няма някой-нямаше!Подпрях ръце на мивката и наведох главата си назад.А след затворих за малко очите си.Май нямаше да се върна след толкова малко.

4Молът Empty Re: Молът Съб Апр 24, 2010 2:55 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Mат изчезна нанякъде, по-скоро побягна. Стоях и го чаках доста време, в което наблюдавах хората. Чудех се защо той побягна. Когато се върна го попитах:
-Ъм, ако искаш може да отидем някъде другаде. - усмихнах му се леко притеснено. Май не обичаше много мола, и затова ппредположих че ще му е приятно някъде другаде. Погледнах сините му очи и устните ми леко потрепнаха в една малка усмивка, надявах се да не я беше забелязъл, защото покрай него доста се усмихвах.

5Молът Empty Re: Молът Съб Апр 24, 2010 11:43 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

-Ами..да!Сигурно се чудиш какво ми стана преди малко?-попитах,като избягвах погледа и.А Елена само кимна,като се усмихваше чаровно.
-Ами..ъъ..ами получавам нещо като пристъпи сред голяма тълпа-В същата секунда,в която го казах осъзнах колко глупаво и неправдоподобно звучи.Но в момента не се сещах за никакво друго извинение

6Молът Empty Re: Молът Съб Апр 24, 2010 12:16 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Погледнах го:
-Извинявай, не знаех. Ужасно съжалявам. - погледнах притеснено, макар и да не ме поглеждаше знаех че усеща реакциите ми:
-Да отидем някъде друаде, на тихо и където няма толкова хора. Не искам да страдаш заради мен. - усмихнах се, и Мат ме погледна след което кимна леко. Станах и попитах:
-Е накъде?

П.П.: Пиши където искаш :)

7Молът Empty Re: Молът Вто Май 04, 2010 12:21 pm

Лия Елезар

Лия Елезар
Вампир
Вампир

Реших да си купя малко дрехи или поне да намеря мебели за къщата ми. Бях се нанесъла вчера, но така и не успях да си купя мебели. Не, че ми трябваха спешно, но поне трябваше къде да имам да чета книги.
Така, че се отправих към мола. Когато излязох от празната ми нова къща и се качих на волвото ми, тръгнах към пътя за мола. Дали и там хората щяха да ме зяпат така, както и в училището. Тук хората бяха странно задръстени. Не, че когато живеех бяха по-различни. Тогава даже и преследваха вампири, а сега повечето не знаеха за съществуването ни.
След около десет-петнадесет минути пристигнах в мола. Беше доста голям за Мистик Фолс.
Аз слязох от колата и заключих. След това се отправих към входа, от където влизаха и излизаха хора. Когато прекрачих прага на мола и влязох видях доста магазини, които щяха да ми помогнат с обзавеждането на новата ми къща. Имаше също доста магазини за дрехи и магазини за стоки на дома.
Първо се отправих към магазините за мебели. Имаше богат избор, а аз нямах парични затруднения. Избрах си най-удобните и модерни мебели, които ми харесаха. Не ми отне много време. Мебелите щяха да пристигнат още днес и можех да бъда спокойна.
След това се отправих към магазините за дрехи обувки и т.н.
Накупих си доста дрехи, които все още бяха малко за моя гардероб. Но нищо. Можех да дойда когато поискам и да си накупя още и още дрехи. Тъкмо когато излизах с покупки в ръка от поредния моден магазин долових позната миризма. Когато най-накрая открих от къде идва тя се стъписах. Пред мен стоеше красиво и изящно момиче, което ме гледаше.
-Здравей сестричке.-казах аз и се подсмихнах леко.

8Молът Empty Re: Молът Сря Май 05, 2010 2:20 am

Ашли Салваторе

Ашли Салваторе
Вампир
Вампир

Ашли имаше нужда от нов гардероб, защотот отдавна не беше идвала в Мистик Фолс. Градчето беше родното `и място и сякаш не го беше виждала от половин век, но всъщност наистина не го беше виждала от толкова време, нали беше вампир и се наложи да се премести. Кучето `и много искаше да дойде, но в мола не пускаха кучета. ОБлече се с просторна лятна рокля и тръгна към едно от най - посещаваните места в Мистик Фолс. Навън беше много топло, защото беше Май. Докато крачеше по пътя се сети за сестра си, с която се бяха разделили още, когато беше на 90. Копнееше да я види, защото двете много се обичаха. Най - сетне стигна до мола. Влезе през входа и първия човек, когото видя беше много познато момиче с руса коса и дълбоко сини очи, стройна и красива.
- Здравей сестричке. - каза тя и се усмихна широко. Аз не можеш да повярвам на очите си.
- Здрасти. - казах високо аз, защото нямах други думи. Затичах се и я прегърнах. - Не сме се виждали от 70 години, а ти не си се променила въобще. - това беше ясно, защото бяхме вампири, но си беше шега между нас. - На къде си тръгнала?

9Молът Empty Re: Молът Сря Май 05, 2010 10:06 am

Лия Елезар

Лия Елезар
Вампир
Вампир

Не бях виждала сестра си от почти век. Тя не беше от клана Волтури и нямаше как да се срещаме. Е, имаше. Но Аро щеше да разбере и да поиска и тя да стане член на клана.
-На къде си тръгнала?-попита сестра ми.
-Ами преди около седмица пристигнах в Мистик Фолс и си купих къща тук. Дойдох в мола да си поръчам мебели и да си накупя малко дрехи. Ти тук ли живееш?- попитах и повдигнах вежда.

10Молът Empty Re: Молът Вто Май 11, 2010 11:07 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Аз дойдох тук за да разгледам конкуренцията.Качих се с ескалатора на втория етаж и влязах в един магазин за рокли.Разгледах няколко ролкички и си харесах една,но когато я откачих от закачалката една жена се втрурна към мен и ми се нахвърли.
-Пусния!-крещеше тя
-Какво ви става?-аз се отскубнах от жената и тя загледа роклята и после мен на кръв.
-Тази рокля е моя!-извика жената със заплашителен глас.
Аз се засмях и я погледнах пресмехулно.Доближих се до нея и я погледнах в очите:"Тази рокля не е ваша!Тя е само моя!".
-Всъщост взимайте я!-тя се обърна объркано и си тръгна.Аз се усмихнах самудоволно,платих я и си тръгнах към вкъщи.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите