Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Дискотека "Мюзик фоус"

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Дискотека "Мюзик фоус" Empty Дискотека "Мюзик фоус" Пет Апр 16, 2010 9:26 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Дискотека "Мюзик фоус" 6mTfJBLZ1Q20080210165309
Това бе най - известната и посещавана дискотека в града.Всеки ден беше пълно с хора.

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 1:31 pm

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Реших да се разведря малко като се напия.Затова дойдох в дискотеката и си поръчах една текила.Барбанът ме изгледа странно и ми сипа.Започнах да оглеждам хората и видях доста странни личности.Имаше хора които като менс едяха на бара,а други се натискаха в ъгала.Имаше и такива които бяха на дансинга и танцуваха до пилона.В дъното на дискотеката имаше две момчета и едно момиче.Заслушах се в разгорора им.
-Как си маце?-попита едното момче
-Разкарайте се!-момичето се опита да се освободи от тях.
-Чакай малко!Искаме само да си поиграем с теб.-двете момчета се запътиха към нея и тогава аз станах.
Появих се пред тях изневиделица и те се стреснаха.
-Оставете я!-заповядах им аз с дрезгав глас.
-И ти ли искаш малко сладурано.-едното момче се опита да ме обара,но аз му извих ръката и го избутах.
-Махай те се!-аз ги погледнах и очите ми станаха червени.Те се спогледага стреснато и си тръгнаха.
Аз погледнах момичето и подадох ръка.
-Мелиса.-аз и се усмихнах сякаш нищо не е станало..

3Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 1:43 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Бях отишва в дискотеката за да се разсея от странната случка с Мат. Мислех си кога да отида до тях и дали изобщо щеше да е удобно, след като той така бързо изчезна. Започнах да си мисля че причината е в мен, че съм го убидила, когато две момчета започнаха да ми подвикват, и накрая решиха да дойдат при мен. Аз се възпротивих, но това не им попречи да тръгнах към мен, когатонякакво момиче се изправи пред тях и ги изгони... някакси.Гледах с учудване сцената с момчетата. И явно още гледах втрещено защото момичето което се представи като Мелиса ми се засмя.Улових ръката й и прочистих леко гърло и казах:
-Елена, приятно ми е. - Мелиса се усмихна и попита:
-Може ли да седна? - кимнах и й се усмихнах, все пак тя ме беше спасила от онези притивни момчета, притиснах "спомена" за тях и се концентрирах върху момичето:
-Ъм.. доста си добра в отпращането на разни досадници. -усмихнах се неловко и добавих:
-Благодаря, отново. - усмихнах се и отпих глътка от водата която беше пред мен.

4Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 1:52 pm

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Eе имам голям опит.Те не са единствените.-отвърнах аз и си поръчах поредната текила.
-Да се напиеш ли искаш?-попита ме Елена
-Да точно това искам.-отвърнах безгрижно аз и и предложих да пие.
Как нямаше да искам.Нямах никаква вест от Джаксън след онзи ден.
Имах толкова много въпроси към него,че те ме ядяха от вътре.Сама се учидвах на себе си как издържам.По принцим вече би трябвало да избивам ред по ред,но сега беше различно.Нещо ме спираше да не го правя и не знаех какво е то.Аз погледнах Елена и за част от секундата ми се прииска да разбера какво си мисли.

5Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 2:08 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Погледнах напитката, а след това и Мелиса:
-Не мерси, не пия. - тя ме погледна учудено, сигурно ми мислеше как е възможно това. След това взе чашата ми и я подуши, явно надявайки се че лъжа. Беше малко разочарована че е вода, усмихнах се и казах:
-Май си разочарована. - тя кимна, и аз продължих:
-Е кое е момчето заради което искаш да се напиеш, или интуицията ме лъже. - засмях се, но по изражението на Мел личеше че май бях уцелила в десятката, погледнах надолу, след което вдигнах очи към бармана и му казах:
-Това което пие тя. - погледнах Мелиса и й поясних:
-Ъмм за теб, май ще ти трябва, както гледам бързо ги пресушаваш. - усмихнах й се и погледнах бармана който сипваше някаква течност (не разбирах много видовете алкохол) в чашата.

6Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 2:17 pm

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Защо си мислиш,че е момче?-попитах я аз и взех другата чаша.-
-Личи си.-каза тя и се засмя.
-Добре де може би.-аз пресуших поредната чаша.-Той е един глупав Дем.....-аз се спрях като осъзнах какво щях да кажа.Погледах към нея и после надолу.-Един глупав Джаксън.Не ми се е обаждал от дни,а и не идва вкъщи.-аз я погледнах и се засмях иронично.Намерих с кой да си изливам душата.Един човек който едвали ме разбира.
-Дай една вода е!-аз извиках на бармана и той ми я даде.-Разкажи на теб какво ти има?-тя ме погледна и аз и се усмихнах така,че да изглежадам мила.

7Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 2:21 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Усмихнах се и погледнах надолу:
-Момчета, какво друго може да е. Чувствам се като пълна глупачка. - Мелиса ме погледна покровителствено и попита :
-Защо?
-Ами нека кажем че той ме целуна а после ми каза че не можело да има нищо между нас поради.. ами много проблеми, даже ни ми каза какви. - отпих една глътка от водата и се засмях:
-Това момчетата не са хора. - Мелиса ме погледнах и засмяно ми кимна..

8Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 2:26 pm

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-С мен стана нещо подобно.Целуна ме и после....не ми се обади.-вътре в мен се надигна един гняв когато си спомних за това.
-Найстина някои момчета не са хора,а животни.-аз я погледнах с игрив поглед,защото тя едвали разбра какво имам предвид.
-Как се казва момчето заради което си така?-попитах я аз и отпих от водата.Малко ми беше горчива,но какво да очаквам от нещо толкова обикновено.Аз се настаних удобно на стола си и зачаках какво ще каже...

9Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 2:37 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Въздъхнах и казах:
-Мат Еванс. - тя ме погледна и аз казах:
-Просто забавлявах се с него, и изведнъж започна да се държи странно и после тази целувка. И всичко се обърка. И тогава ми каза че трябва да напусна живота му, това беше просто върха. - усмихнах се иронично и попитах:
-Познаваш ли го? - погледнах я въпросително и й се усмихнах леко.

10Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 2:43 pm

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Аз се опитах да си спомня това име.Звучеше ми толкова познато,но от къде??
-Мисля,че да.-аз се позамислих още малко и тогава се сетих.Мат Еванс беше онзи който видях преди няколко дена на центара.Той е вампир.Тя дали знаеше за това.
-Ти колко добре го познаваш?Разкажи ми за него.-аз тайно се надявах тя да не знаеше нищо и той да не е бил с нея само за да я нарани.Имах една чарта от характера си с която можех да изпитвам някакво чуство на привързаност към някой човек.Макар и понякога да се дразнех от нея знаех,че не мога да я залича.

11Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 2:54 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Въздъхнах:
-Знам само че има брат, че отдавна не е идвал в града и че има някаква тайна. - погледнах я и попитах:
-Ти занеш ли нещо за него? - ако знаеше тайната му можеше поне малко да ми помогне с някакъв намек или нещо с което да разбера дали вината за неговото внезапно тръгване беше по моя вина или не:
-О да също ми каза да отида по-късно във дома му. И да, това е всичко. - погледнах бармана и казах:
-Може ли една кола? - той кимна и ми подаде една чашка и стъклената бутилка кока-кола. Обърнах се с лице към Мелиса и зачаках търпеливо какво ще каже тя за Мат.

12Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 3:02 pm

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

"Слава богу не знае."Толкова ми улекна на замръзналото ми сърце,че миидеше да запея от радост.Аз се усмихнах леко и въздъхнах успокояващо.
-Той е прав като ти е казал да стойш на страна от него.Не го познавам добре,но знам,че има много преблеми.-аз отпих от чашата си с вода и я погледнах.В погледа и прочетах,че тя нямаше намерение да го оставя.
-Знам,че ти е трудно,но по добре не се забърквай с него.-аз се сетих за една гривна и я извадих от джоба си.
-Това е за теб.-аз и я подадох,а тя ме погледна очудено.
-Приеми го като подарък за това,че ме излуша.Сложи си я.-Елена взе гривната и я сложи на ръката.Тя беше кожена и по нея имаше разни камачета.Освен тези украшения в гривната имаше върбинка.Това щеше да я предпази от него.
-Кога имаш среща с Мат?-попитах я аз

13Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 3:12 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Учудих се, не очаквах да ми подари нещо пък камо ли да ми каже и да внимавам с Мат. Погледнах я и казах:
-Каза ми да отида по-късно. Но преди да кажеш нещо, аз му вярвам. - въздъхнах, за пореден път и продължих:
-Знам странно е, но му имам доверие и знам че той няма да ме нарани или каквото и да било, наречи го предчувствие но .. уфф не знам. - погледнах я и я уверих:
-Но все пак ще имам едно наум. - намигнах и и отпих една глътка от колата.

14Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 3:21 pm

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Надявам се.-аз се усмихнах.Надявах се вампират да не я нарани,защото не ми се иска да тръгна да го търся и да му търся сметка.Така щях да направя,нищо,че с Елена се познавахме само от час.Бързо се привързвах към хората и им завиждах понякога,че имаха такъв обикновен живот.
-Хей може да си разменим номерата.-аз и дадох моя и тя нейния.-Утре може да ти звъна.-аз си поръчах една бира.Пак започнах с пиенето,защото станах напрегната.Да утре ще и звъна ако не е мъртва до когава.Аз премигнах двапати и се погледнах в едно огледало на дансинга.Видях,че очите ми са жълти.Така ставах всеки път кога се притеся за някой.

15Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Съб Май 08, 2010 3:41 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Усмихнах й се, и казах:
-Само не ми казвай че и ти ще избягаш, напоследък на хората им става навик след като се прижържа към тях и да ме изоставят. - погледнах смутено понежа осъзнах че съм и казала че съм се привързала към нея, и се усмихнах неловко:
-Така де, бързо обиквам хората, особено тези които ми правят подаръци. - вдигнах леко китката си и се засмях:
-О и спокойно мога да се справям с момчетата, колкото и лесноранима да изглеждам, не съм такава. Мога да понеса много. - намигнах й и я погледнах приятелски.

16Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Нед Май 09, 2010 3:43 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Да забелязах преди малко.-казах аз и погледнах към нея.Видях по изражението и,че се е убидила и добавих.-Шегувам се.И не няма да избягам без да ти кажа,но найстина сега вече трябва да вървя,защото имам неотложни ангажименти.-аз платих на бармана и си облякох якето.Дискотеката започна малко по малко да се изпразва,а и аз бях гладна.
-Хайде ще те изпратя да някъде.-предложих и аз и двете тръгнахме.По едно време настана малка блъсканица,но ние с Елена се оправихме и излязохме от дискотеката.
-Аз съм на там.Чао и се пази!-аз и се усмихнах и тръгнах към гората.

17Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Нед Май 09, 2010 3:57 am

Лия Елезар

Лия Елезар
Вампир
Вампир

Отдавна не бях излизала някъде. Трябваше да се разведря малко. Реших да отида в най-посещаваната дискотека в Мистик Фолс. Там всяка вечер имаше страхотни партита с много пиене. Можеше пък и да срещна някой почнат от времето, когато живях тук. Облякох се, взех си якето и потеглих към дискотеката.
Когато влязох в нея естествено беше пълна. Имаше хора, които танцуваха на пилоните, а други пиеха на бара. Първо реших да се напия, а след това да потанцувам на един от пилоните.
Седнах на бара.
-Една текила.-казах и се усмихнах на бармана.
-Лична карта.-каза бармана и също се усмихна.
Аз подадох личната ми карта, която светеше от прожекторите. Бармана я огледа, а след това я върна. След това остави чашка, която беше пълна с текила. Изпих я толкова бързо, че момчето което стоеше до мен се ококори. След това изпих още няколко чашки.
Станах от стола и си съблякох якето.
Изведнъж всички ме зяпнаха. Може би беше, защото бях с къш потник и прилепнали дънки. Имах и доста високи обувки, които ме правеха да изглеждам по-голяма.
Отидох до един от пилоните и започнах да танцувам. Не знам колко бях танцувала, но изведнъж един момче дойде до мен и започна да танцува до мен.
Танцувахме около двадесет минути, когато аз реших да се оттегля. Седнах отново на бара и този път си поръчах водка.

18Дискотека "Мюзик фоус" Empty Re: Дискотека "Мюзик фоус" Нед Май 09, 2010 4:05 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Мелиса тръгна нанякъде, и аз отново останах самичка. Обичах да съм сама с мислите си, но не винаги. Затова тръгнах нанякъде и се замислих за Мат, Мелиса и защо тя ми каза да се пазя от него. Въздъхнах и седнах на една пейка. Имаше вятър и той развяваше косаами в различни посоки, затворих очи и се усмихнах.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите