Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Центъра

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Центъра Empty Центъра Пет Апр 16, 2010 9:43 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Центъра 227249599_248d9c06d4_z]

Свободно РП!



Последната промяна е направена от Кристофър Дженкинс на Съб Яну 14, 2012 2:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Центъра Empty Re: Центъра Нед Апр 25, 2010 8:59 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Аз вървях из центъра надявайки се да среща някой познат.Разгледах почти всички витрини и най-накра седнах на една пейка.Бях се загледала в пространството когато усетих,че някой ме вика.Обърнах се и видях Джаксън.
-Хей Джак!Как си?-попитах го аз и той се доближи до мен.
-Добре,а ти?-той седна на пейката до мен и ми се усмихна.
-Добре.Поне така мисля.-казах аз и се засмях.-Какво прави рез последните няколко дни?..

3Центъра Empty Re: Центъра Нед Апр 25, 2010 9:10 am

Джаксън Телър

Джаксън Телър
Демон
Демон

- Обичайните ми занимания имаше едно крос състезание в което участвах преди няколко дни и след него ми трябваше малко почивка. - усмихнах и се отново и се облегнах назад.
- Аммм съжелявам ако предния път съм те иплшил с мойте погледи но просто те харесвам,а си обещах че няма да го правя отново поне докато не опозная човека в този случей вампира. - малко не ме биваше в изразяването на чувства но дано този път да се е получило.
- Не е проблем ако и ти не изпитваш същото към мен просто исках да го знаеш.

4Центъра Empty Re: Центъра Нед Апр 25, 2010 10:20 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Ам.....-нямах какво да кажа и само го гледах.-Ами....Аз т-такова....-вече започках да пелтеча и да изчервявам.По бледата ми кожа се видяха румени петна.Обърнах се на другата страна за да не ме види и след като се оправих му се усмихнах.-Виж и аз може би изпитвам нещо към теб,но сам каза,че не бива да бързаме.Първо нека се опознаем добре.-аз му се усмихнах отново и той ми отвърна.
-Но пък телепатските ми умения които не са чак толкова лоши ми показват,че може би имаме бъдеще.-отвърнах му аз и се засмях.

5Центъра Empty Re: Центъра Нед Апр 25, 2010 11:00 am

Джаксън Телър

Джаксън Телър
Демон
Демон

- Добре щом казваш че може би изпитваш нещо.Но спшоред погледати вчера и реакцията ти днес когато ти казах предполагам че не може би,а на истина ме харесваш. - казах аз и се приближих до нея.
- Нека ти предложа начин по който ще разбереш да ли ме харесваш или не. - казах отново аз и тя ме попита.
- Какъв ? - аз се приближих още малко и я целунах след което бавно се отдръпнах назад и казах.
- Е усети ли нещо ?

6Центъра Empty Re: Центъра Нед Апр 25, 2010 11:05 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Той ме целуна и аз изтръпнах.Бяхме толкова близо,че чух кръвта как пулсира във вените му.Той ме гледаше и чакаше отговор.
-Ако кажа,че искам още една това какво ще значи?-попитах го аз и се усмихнах.-Но нали каза,че не искаш да бързаш.Какво стана?-попитах го аз и го погледнах в очите.Устните ми още бяха влажни от целувката и аз се облизах.Той започна да ми обяснява нещо,но аз го спрях и му казах да мълчи.
-Джак!Трябва да тръгвам!Ще се видим друг път-аз го прегърах и му казах тихо.-Благодаря ти,че ми сподели чуствата си.-целунах го по бузата и си тръгнах.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите