Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Фонтана на центъра

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Фонтана на центъра Empty Фонтана на центъра Пет Апр 16, 2010 9:44 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Фонтана на центъра 35c6e64d91fcd4fb55b107424222385a

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Фонтана на центъра Empty Re: Фонтана на центъра Нед Апр 25, 2010 7:02 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Може би щеше да е по-добре ако просто се разхождахме.Вървяхме по центъра около фонтана.През целия път от мола до тук бях изключително мълчалив.Дори не продумвах.Ако Елена ми кажеше нещо аз само кимах и се усмихвах.Бях се замислил на колко малко разстояние бях да се разкрия.Започнах да се чудя какво ли ще направи Ели ако разбере.

3Фонтана на центъра Empty Re: Фонтана на центъра Нед Апр 25, 2010 7:38 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Вървяхме в мълчание само когато питах нещо, някакъв незначителен въпрос на който можеше да се отговори с "Да" или "Не" , Мат кимваше. Беше твърде умислен, започвахда се чудя какво му има. След като стигнахме фонтана той ме погледна, и направи нещо наподобяващо усмивка. Завъртях леко очи и се усмихнах на своя страна. Обикаляхме фонтана и накрая Мат седна след което и аз седнах до него, погледнах го въпросително и го попитах:
-Е, какво те мъчи? През целия път не обели и думичка, ако не искаш да говорим просто кажи, кимни или направи знак. - усетих че тона ми се повишава и затова побързах да кажа:
-Ъм.. аз просто притесних се. - колко бях глупава, на момчето можеше да не му се говори, а аз.. каква глупачка бях. Погледнах надолу и не смеех да го погледна.

4Фонтана на центъра Empty Re: Фонтана на центъра Нед Апр 25, 2010 10:33 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Въздухнах и се приближих до нея дотолкова,че можех да чуя как бие сърцето и,да усетя парфюма и.Хванах един кичур от косата и и го сложих зад ухото и.
-Виж,Ели,проблема не е в теб,в мен е!Аз просто.. всичко е прекалено сложно около мен.И ще те разбера ако сега си тръгнеш,просто го направи преди да стане прекалено сложно-казах и се загледах в тъмните и очи

5Фонтана на центъра Empty Re: Фонтана на центъра Нед Апр 25, 2010 10:56 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Загледах се в очите му, какво ли искаше да каже с това че ще ме разбере. Не разбирах какво става, и какво крие. Защо каза че всичко около него е сложно. Поех си дълбоко въздух и казах съвсем тихо:
-Но, аз не искам да си тръгвам. Не ме е страх или каквото там трябва да изпитвам. - погледнах настрана и пак върнах погледа си върху неговите очи. Сърцето ми усили ритъма си. Какво ми ставаше? Ако беше някой друг бих се дръпнала, но аз стоях мирно и го гледах.

6Фонтана на центъра Empty Re: Фонтана на центъра Нед Апр 25, 2010 11:28 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Знаех,че всичко в мен я привлича.Все пак бях най-големия и най-ужасен хищник и като такъв трябваше да привличам жертвите си.А и в момента ми беше адски трудно да седя на милиметри от нея,да усещам парфюма и пулсирането на сърцето и.Как ми се искаше да видя как е и на вкус.Но не можех.Усещах как съвсем скоро ще изгубя контрол.
-А може би трябва-казах и и се отдалечих

7Фонтана на центъра Empty Re: Фонтана на центъра Нед Апр 25, 2010 11:56 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Той се отдалечи съвсем малко и ме погледна. В очите му имаше нещо, но неможех да определя какво. Първоначално помислих че е болка, после че е тъга, но не знаех. Въздъхнах и казах:
-Знам че няма да ме нараниш. Не знам защо но просто съм сигурна, имам ти доверие. Още когато се запознахме и знаех че мога да ти се доверя. - погледнах го. Имаше нещо в него:
-Какво има, какво те мъчи? Не може просто да ми кажеш че трябва да ме е страх от теб, без основание, и че трябва да побягна от теб, едва ли не с писъци. - погледнах го, мисля че го харесвах, в момента не исках да го губя, той беше част от живота ми. Очите ми се насълзиха, но преглътнах сълзите и зачаках отговора му.

8Фонтана на центъра Empty Re: Фонтана на центъра Нед Апр 25, 2010 12:09 pm

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

-Има част от мен,част от живота ми,която не мога да ти кажа.Това е нещо..нещо прекалено трудно,аз самия все още не мога да свикна,а е с мен от много време-опитах се да и обясни с възможно най-малко информация
-Съжалявам,не искам да те нараня наистина!-казах щом видях насълзените и очи.Приближих се отново до нея и долепих устните си до нейните.През тези няколко секунди,докато траеше целувката,сякаш през нас минаха хиляди волтове ток.

9Фонтана на центъра Empty Re: Фонтана на центъра Нед Апр 25, 2010 12:39 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Когато ме целуна, потръпнах. След като той се отдръпна го погледнах:
-Защо го направи? - Мат ме погледна странно и аз продължих:
-Не очаквай да напусна живота ти след това. Аз.. Мат .. знам че всеки има своите тайни, и няма да те карам да ми кажеш твоята, но поне не ме карай да си тръгвам. - погледнах очите му и колкото и да се опитвах, сълзите се затъркаляха по бузите ми:
-Не можеш да го направиш, моля те. - хванах ръката му и я стиснах. Какво ми ставаше, защо го правех, все пак той имаше правото да прави каквото иска, но това означаваше нещо. Изтрих сълзите си и си поех въздух, погледнах очите му и се молех да не направи това от което се опасява - да напусне живота ми.

10Фонтана на центъра Empty Re: Фонтана на центъра Нед Апр 25, 2010 12:44 pm

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Вече не можех да издържам.Бях на сантиметри от сънната артерия на врата и,а тя току що бе казала,че няма да напусне живота ми.Само ако знаеше в какво се намесва нямаше да говори така.
-Аз..аз мисля,че е по-добре да тръгвам.Не,трябва да тръгвам!Може ли да довършим разговора си по-късно,ела у нас-казах и докато тя отново погледнеше към мен вече бях изчезнал.

11Фонтана на центъра Empty Re: Фонтана на центъра Нед Апр 25, 2010 12:51 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Да, супер, сега изчезна. Ядосах се, не можеше просто така да изчезне. Затворих очи и се надявах да спра да мисля за случилото се. Отпуснах глава леко назад и въздъхнах. По-късно щях да намина, нямаше да го оставя просто така, без обяснение. Отворих очи и се изправих. Подухваше ветрец и развяваше косата ми. Мислех си къде ли беше Мат и защо изчезна, но накрая просто въздъхнах и станах и тръгнах към къщи.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Центъра

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите