Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Демони...

+4
Джаксън Телър
Джесика Хафк
Джейн Грей
Кристофър Дженкинс
8 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Демони... Empty Демони... Пет Апр 16, 2010 10:15 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

1. Име: /собствено и фамилно/
2. Години: /над 100/
3.Характер: /характера на героя/
4. Външен вид: /повече от два реда и една снимка/

5. История: /повече от три реда/
6. Допълнително /любими неща и дарба/
7.Семейство: /когато някой потребител,който е демон ви е дал линк на форума,напишете името му тук,за да може да получи точки/

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Демони... Empty Re: Демони... Съб Апр 17, 2010 1:37 pm

Джейн Грей

Джейн Грей
Демон
Демон

Демони... 2006-long-blonde
Име: Джейн Грей
Години: 304
Характер: Джейн е твърдоглава и саморешителна. Решенията винаги ги взема сама. Никога не отстъпва и държи на своето до край. Първото й впечатление от хората винаги се оказва правилно. Обича да пазарува и да харчи пари. Трудно се доверява на хората и не ги допуска много бързо до себе си. Характера и е труден и понякога околните не разбират защо тя е толкова упорита.
Външен вид: Джейн е със руса коса. Понякога тя е права, а понякога начупена. Зависи как тя си я направи. Очите й са с бадемова форма и са кафеви и изразителни. Има светла кожа и бели прави зъби. Устните й нито са много пълни нито пък много тънки- с нормална големина. Скулите й са стегнати. Винаги е усмихната. Джейн обича да се грижи за външния си вид и успява. Обикновенно носи грим в светли тонове и по- ярко червило. Тя е загадъчен човек и грима допълва същността й.

История: Като човек Джейн е живяла със семейството си във източна Вирджиния. Когато навършва осемндасесет години, със класа си отиват на екскурзия, защото е последната им година заедно. На тази ексурзия изчезват четирима от съучениците й. Голяма група от полицаи и от ученици тръгват да ги търсят и Джейн е със тях. Случва се така, че тя се загубва във гората и демон на име Джонатан я намира и превръща. След като тя вече е добре, той ичезва и я оставя сама. Тогава Джейн се премества във близкия град и заживява сама в голяма къща. Намира си много нови приятели и се остановява в градчето задълго.

3Демони... Empty Re: Демони... Съб Апр 17, 2010 1:41 pm

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Добре дошла! Демони... 919660

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

4Демони... Empty Re: Демони... Пон Апр 19, 2010 12:09 pm

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Снимка на Джесика Хафк. Демони... Avril-lavigne-20071221-353896

Име: Джесика Хафк.
-----------
Години:
*Изглежда на 19 години.
*Реално,е на 235 години.
-----------
Външен вид: Висока 1,72 и стройна,Джес,както й викат е русокоска със сини очи.И
наистина косата й е руса и дълга.Винаги е изправена,но ако завали или поради
някакви причини косата на момичето се намокри,тя започва да се къдри.Хафк
никога не е изпитвала комплекси от това,че е блондинка,макар че приятелите й
винаги я дразнели с най-различни вицове по адрес на косата й.Веждите й са
тънки,с лека извивка в средата.От външния си вид,Джесика най-много харесва
очите си.Макар,че не са много големи,те никога не остават незабелязани.На цвят
са тъмносини,наподобяващи нощно море.Миглите на Хафк са черни,дълги и
обемни.Носът й е среден по размер.Момичето има малки и леко широки розови
устни.Фигурата на Джесика е добре изваяна,тъй като тя редовно я поддържа с
най-различно упражнения.Момичето се стреми да спортува всекий ден,опасявайки се
да не надебелее.Обикновенно тя прави утрешен крос из някой парк.Не се облича
спрямо това,което в списанията пишат за модно,а според това какво й харесва.Въпреки,че
излгелжда слаба и непохватна,зад милата
същност на това момиче се крие доста силно същество.
---------
Характер: Джесика има най-обикновен характер.Почти винаги тя е спокойна,дори в
най-напрегнатите ситуации,момичето успява да здържи гнева си.Хафк е
привържаничка на тихия тон и не обича да крещи,по какъвто и да е
повод.Понякога,вдъхновенна от силни емоции,Джес показва силата на гласа
си.Когато е била по-малка,Джесика се е срамувала от външния си вид,тъй като
имала наднормено тего,затова избягвала околните.Успявайки да се оттърве от този
недостатък,Джес започва да усеща,че я обкръжават много момчета.Тогава тя
разбира,че вече няма от какво да се срамува и се превръща в общителна и
приветлива.Започва да излиза всяка вечер на купони,с най-прочутите тийнейджъри
в градчето й.Може да се каже,че обича шумните места,като дискотеките.Джесика е злопаметна и отмъщава на всеки,който и
причини нещо,което да не й хареса.Имала е връзка с доста момчета,но според нея
нито еднао от тези взаимоотношения не е било по истински чувства.Хафк не обича
да помага на околните,тъй като за един демон това е признак на слабост.Не е
страхлива,дори напротив-обича да предизвиква страх в околните.Не е чувствителна
и по никакъв начин не може да бъде засегната.
---------
История: Джесика Хафк е родена в
едно ранно утро,през един пролетен ден в града Сан Франсиско.За
съжаление,майката на новороденото момиче почива при раждането.Така от
семейството на Хафк остават само тя,баща й Никълъс и нейният брат Едуин,който
имал пет години разлика с нея.По професия Никълъс бил бизнесмен-притежавал
няколко от най-оживените клубове в града.Мъжът успявал сам да издържа децата
си,дори според него ги глезел прекалено много.Работата на Ник обаче,не му
позволява да прекарва достатъчно време с двете малки същества,които толкова много
обича.Понякога Джес и брат й не са виждали баща си за по няколко месеца.През
цялото време до тях била непозната жена *детегледачка*,която след дълго време прекарано с Джесика и Едуин,им
станала нещо като майка и единствен родител,който им отделял цялото си
внимание,давал цялата си обич на тях.Когато Джес е на 10,а Едуин на
15,детегледачката безследно изчезва.Едуин разказва,че седели вкъщи и гледали
телевизия,когато от мазата се дочул някакъв шум.Жената слязла да провери и така
и не се върнала.Полицията била направила доста опити да разбули мистериозното
изчезване на детегледачка в маза с единствен изход,но опитите им били
неуспешни...
Джесика и Едуин дори и не предполагали за необичайния си произход,тъй като
баща им никога не им е говорил за
това,неискайки да се свързва с магия ,след като жена му починала.Той знаел,че
рано или късно децата ще разберът,но се молил това да стане колкото се може
по-късно,защото знаел,че научат ли за свръхестественното,започнат ли да го
използват-ще се превърнат в заплаха за околните.Случката с детегледачката
обаче,накарала Никълъс да се замисли,че е по-добре децата му да знаят кои са
всъщност и какво ги очаква.Тъй като никога не е говорил на важни теми с сина си
и дъщеря си,той не знаел как да започне...След като обяснил всичко на
децата,той си мислил,че ги бил подготвил за напред,но всъщност Джесика и Едуин
мислили,че баща им е леко откачил и говори пълни глупости...Три години по-късно
децата сами се убедили,че не са нормални момче и момиче,а демони.Година
по-късно Едуин напуснал родния си град,отправяйки се на лов за вещици из целия
свят.Оттогава,Джесика прекарвала дните си пред комютъра.Скоро,баща й започнал
да се връща все по-рядко и по-рядко,докато съвсем не престанал да поддържа
връзка с дъщеря си.Тя знаела,че животът й щял да продължи в този цикъл
безкрайно,за това тя решила да предприеме нещо,за да се оттърве от скуката.Тя
започнала да упражнява силите си,за да се усъвършенства.Минали около пет
години,докато тя започнала да се справя с тях безупречно.Щом това станало,тя
решила да проведе битка с някой добър вещер или вещеца,а когато го
направила,разбрала,че й харесва.Така започнала да го прави всеки ден,а след 123
години по-късно се превърнала в един от най-силните демони,съществували някога.
--------------
Допълнително за героя: Джесика много обича да пее и го прави доста
добре.Понякога дори е пяла в клубовете на баща си,но никога не е мислила да се
захваща с музиката на сериозно,тъй като за нея това било само хоби.
--------------
Сила:Взривяване.

5Демони... Empty Re: Демони... Вто Апр 20, 2010 12:13 pm

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Щом имаш цвят и всичко... одобрена си...

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

6Демони... Empty Re: Демони... Сря Апр 21, 2010 12:02 pm

Джаксън Телър

Джаксън Телър
Демон
Демон

1.
Име:
Джаксън Телър
2. Години:230
3.Характер:Имам се за спокоен вампир не си търся
проблеми но обикновенно те сами идват при мен.Уважавам другите вампири и
някой върколаци както и някой от другите създания.Обичам да мързелувам
да излизам с приятели да ходя по купони,срещи и куп други глупости :)

4. Външен
вид:
Тук,Тук
.Няма какво толкова да си опиша
кестенява коса леко небрежен стил.Някога имах сини очи който и сега се
виждат когато не са кърваво червени.Това е няма кой знае колко.

5. История: Майка ми и баща ми
са се запознали в Лион,


по време на едно от пътуванията им из
Европа. Френския град толкова
им харесал, че решили да останат и да създадът семейство, мен и
сестра ми Елена. Винаги съм се разбирал със семейството си, до
момента в който срещнах Елизабет. Тя беше първата
ми
любов, и както
правят всички влюбени, така и аз останах сляп за случващото се окол
мен дълго време. Толкова силно я обичах, че първата седмица след
нашето запознанство бях готов да се оженя за нея.
Щях да
прозра
истинските и намерения, свързани пряко с
пръстена,който винаги
стои

на ръката ми, ако не бях
омагьосан от нея. Пръстена е семейна
реликва,

предавана през поколенията мъже в семейството предава се от стотици векове и има някаква способност която дядо ми не пожела да ми съобщи каза че ще разбера сам
. Елизабет искаше именно тази семейна ценност, а аз не
можех да прозра истината, за разлика от баща ми и Елена, които не
харесваха Елизабет още от първата им среща. Когато
най -
сетне
разбрах какво цели "любовта на живота ми" веднага
прекратих
всякакви
отношения с нея, както и с баща ми.Но за съжаление
вече беше късно в

една
дъжовна вечер когато се прибирах вкъщи след като бях прекратил

отношенията си с Елизабет и изках да кажа на баща
ми за това ги заварих

мъртви
цялото ми семейство тя ги беше убила също така се опита да убие и

мен но един се оказа че след като съм навършил 16 съм получил уникални способности разбрах че съм демон което ми помогна да я победя.След като вече знаех за силите си казах на дядо ми който ми разказа семейната изтори и ми обясни какво всъщност съм и какви сили имам.
6.Сила:Контрол над огъня(Пирокинеза)

7Демони... Empty Re: Демони... Сря Апр 21, 2010 1:21 pm

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Одобрен!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

8Демони... Empty Re: Демони... Пон Апр 26, 2010 8:26 am

Кагана Колдан

Кагана Колдан
Демон
Демон

Име: Кагана Катео Колдан

Години: над повече от 2000г.

Характер: Доста мнителна личност,обича да слуша но когато говори винаги казва истината. Не се страхува да казва истината на хората в очите. Преживяла е много и е видяла много трудно може да бъде излъгана но за сметка на това понякога е чувствителна и не преценява добре нещата.
Може с един замах да убие но може и да помага много,просто иска да се държи пасивно,защото гладът към емоциите и спомените на хората е прекалено голям. Тъй,като е изпаднал ангел винаги в нея се борят добрите и злите неща. Повечето пъти остава не довършени неща или ги довършва с тотално изтребление.

Външен вид: Принципно тя е ангел и винаги изглеждала красиво с руса коса и млечно бяла кожа,сини очи който крият нещо загадъчно. Проблема е,че след като пада дявола променя крилете и,като и дава криле на прилеп опашка,рога и вампирски зъби. Всичко това се прибира по магически начин,който с времето е усвоила и се появява в човешкия си вид. Показва се така само когато иска да изплаши някой. Има демонска пентаграма,която крие символа по долу ще обясня.

История: Тя е била една от любимите ангели на Бог. Толкова била послушна,че дявола завидял за това и много пъти се опитвал да провали нещата и и да я злепостави пред бог. Каг имала една слаба страна винаги защитавала децата.
Дълго се здържала да не слезе на земята,за да спаси децата,който били избивани,защото се очаквало да се роди божия син. Тогава дявола започнал да се гаври и карал войниците да се гаврят. Тогава тя пада не била изгонена но без разрешение била слязла на земята.
Но само това и чакал дявола хващат я дяволските стражи,като я пробождат в крилата. След повече от година мъчения,тя се подава,забравя божието дело и се научава на сатанински ритуали. На бялата и дясна ръка има черна таса на демоснки пентакъл,който след всеки ритуал,почва да гори силно.
След години служба тя намира начин да се оскубне от дявола. Като щяла да ходи из земята да живее дълго но ще се храни от емоциите,спомените,енергията или кръвта на хората. Като труповете,който убие се превръщат в черни пеперуди и няма следа от труп,тези пеперуди отиват на право в ада и там се проектират. За наказание обаче ядосан Бог,за да ядоса дявола,дава дарба на Кагана да лекува,като от нея излизат бели пеперуди,който ичезват в несата.

Допълнително: Обича деца и винаги е искала да бъде човек. Чрез черната магия може да приема различни форми но не го прави.

Сила:Черна магия и лечителство.

Снимки:
етооще една

9Демони... Empty Re: Демони... Пон Апр 26, 2010 8:38 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Одобрена!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

10Демони... Empty Re: Демони... Нед Май 16, 2010 3:04 pm

Ваялет Андрюс

Ваялет Андрюс
Демон
Демон

Име: Ваялет Андрюс
Години: 19 човешки / 648 демонски
Характер: Наивна, гадна, понякога добра. Точните думи, които опреличават Ваялет. Когато иска е мила. А почти през цялото време е гадна. Напоследък и се налага да запази добрият характер. Свикнала е да е сред хора, но повече и допада сре вампирите. Флиртува с мъжете постоянно. Те са като играчки за нея.
Външен вид: Кестенява коса. Кафяви очи. Къдрици, стигащи до кръстта. Слаба. Дълги крака. Чаровна усмивка. В миналият град всички мъже я харесваха. Като всеки вампир, тя е голяма хубавица.
Демони... 04
История: Ваялет е живяла в Италия до 12 годишна възраст, след което се мести с майка си. Разбира за вампирите когато става на 15, докато ходи с гаджето си Виктор. Той се оказва вампир. Иска да я превърне, но не успява. Цели четири години, тя се занимава с фотография. На 19 тя се запознава с Маркъс. Красив младеж със сранни очи. Влюбва се в него, докато не разбира, че той е вампир. Тя пожелава да я превърнат. Но след това, той я изоставя. Сега Ваялет не вярва в любовта и сменя мъжете като носни кърпички.
Допълнително: Ваялет обича адреналина и високите скоростти.
Дарба: Да чете и котролива емоции и мисли.
Семейство: Не е важно, вече..

11Демони... Empty Re: Демони... Вто Май 25, 2010 3:08 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Одобрена!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

12Демони... Empty Re: Демони... Пон Авг 09, 2010 6:19 am

arwen.may

arwen.may


Име: Арвен Мей
Години: 22 човешки, 340 реални
Характер: Надменна, безцеремонна, арогантна, цинична, саркастична, горда, властна, самоуверена, целоустремена, сдържана, уравновесена, със студено-любезен маниер на общуване... всички тези качества са повече от присъщи на Арвен, което й създава репутация на ледена кралица и кара всички да гледат на нея със страхопочетаниие. Разбира се, има и хора, които се опитват да се противопоставят на "Кралицата на Мрака", както често е наричана тя, но с това само си докарват повече проблеми след като биват най-безцеремонно унизени, тъй като Арвен е и много остроумна. Тя абсолютно никога не се убижда - за нея омразата и убидите на "низшите" са най-големите комплименти. Вместо да се наранява и унижава от тях, тя отвръща със сърказъм, смях и подигравки. Повечето мъже са привлечени от красотата на Арвен, но тя едновременно е съблазнителна и недостъпна. Има приятели, но не са много и са добре подбрани. Арвен не би се сприятелила с някой под нейната класа.
Външен вид: Арвен е изключително красива и нежният й външен вид създава погрешно първо впечатление за нея. Тя има перфектна кожа - снежнобяла, чиста, мека и гладка. Лицето й прилича повече на ангелско отколкото на демонско. То има овална форама и не е много голямо. Носът на Арвен е чип, устните й - плътни, а очите й са големи и тъмно сини. Косата на Арвен е дълга, права и черна и контрастира с бледата й кожа. Тялото на демонката е слабо и елегантно. Тя е висока 1 метър и 70 сантиметра и тежи 50 килограма.
История: Арвен е родена на 13 март, 1670 година в малко село в щата Масачузетс. Родитеелите й са обикновени селяни и за това тя е принудена дълги години да прекарва дните си в домакински задължения и работа в градината. Но тя прекарва нощите си по съвсем различен начин. Незаинтересована е от простите селски ергени, но пък се влюбва в загадъчен млад мъж на име Уилям. Той не е от нейното село и за първи път се появява там когато Арвен е на 15 години. Той не се връзва с обстановката, тъй като е образован, интелигентен и красив за разлика от селяните. За това и не бива много харесван. Той не уважава местните, но открива някакъв потенциал в Арвен и започва да я посещава през нощта. Влиза през прозореца на нейната стая и по цяла нощ разговаря с нея. Започва да й носи книги, да я образова в различни области и да я учи на латински език като постоянно й повтаря какъв потенциал се крие в нея. Арвен от своя страна пък е впечатлена и попива всичката информация до която оспява да се добере. Когато е на 22, тя вече е много по-умна и образована от повечето мъже и е имала доста повече интимно преживявания от повечето жени. Тогава Уилям й разкрива своята най-голяма тайна - че е безсмъртен демон. Арвен е впечатлена и пожелава да стане такава като него. Уилям й казва, че през всичките тези години той я е подготвял за това и след изпълнението на дълъг ритуал тя се превръща в демон. Установява, че за разлика от повечето си себеподобни тя има две дарби - телекинеза и телепатия. Всъщност, телекинезата й е дотолкова усъвършенствана, че Арвен може да я практикува върху живи същества и да ги кара да извършват такива дайствия, каквито тя иска. Тя не използва толкова телепатията за да чува чуждите мисли, колкото за да им втълпява мисли. Въпреки това тя прочита мислите на Уилям и разкрива многото му слабости. Тогава решева да го зареже и напуска селото без да каже нищо на родителите си. Тръгва на дълго пътешествие в произволна посока, като по пътя решева да си упражни дарбите и всява много смут и смърт. Жертви на нейните експерименти стават невинни момичета, които биват обвинени в вещерство и екзекутирани. По-късно стават известни като салемските вещици. Колкото да Арвен - тя продължава да се мести, да натрупва преживявания и да се храни със страха, емоциите и спомените на другите.
Допълнително:
Дарби - телекинеза и телепатия
Любими цветове - черен, тъмно син, сив, индигов
Любимо животно - котка
Любими предмети - История, Митология, Латински език
Демони... Liv_tyler

Демони... Liv-Tyler-by-ellen-von-unwerth

13Демони... Empty Re: Демони... Чет Апр 14, 2011 9:57 am

mystic0ne

mystic0ne

1.Име и фамилия:Виктория Хоун
2.Години:23 човешки / 502 вампирски
3.Характер: Виктория е наистина потайна и усамотена личност ,но все има трима приятели , които са най-близките и хора-те също са вампири.Когато е била човек е обичала да пише песни и изобщо да пише..Когато станала вампир вече единствената и мисъл била за оцеляване,за това , коя жертва да набележи,но все пак..кой може да я обвини-вампир е .
Тя говори малко и никога излишно.Виктория е либерална личност и уважава всеки друг вампир или демон [с върколаци просто няма контакт].Винаги мъжете са я харесвали ,тъй като има специфично излъчване , някак красиво-мистериозно.


4.Външност: Виктория е изключително обаятелна със външността си личност.Косата и е тъмна , почти черна,очите и са много тъмни ,но през повечето време са червени .Тя има нормални вежди ,дълги черни мигли,леко вирнат нос [в преносен смисъл] и нормално големи устни. лицето и е продълговато и снежно бяло,но понякога си слага руж ,за да не се отличава много от хората. Демони... Twilightalicewp
5.История:Вики е живяла в малко градче където всички се познават , във щата Вирджиния , заедно с баща си. Майка и е умряла в катастрофа още когато е била на месеци. Баща и е станал вампир още когато станала на 6 .На 15 тя разбрала това ,когато видяла баща си да изпива кръвта на животно.Много дълго живяла с тази мисъл докато навършила 23. Тогава баща и направил вампири и тримата и приятели-Кейт, Луис и Бека . Тя не можела да изтърпи това и отишла при баща си , искайки да знае защо точно тях е убил.Но не получила отговор.След като знаела ,баща и не искал да рискува и я направил вампир.Това е нейната история.От тогава се е изолирала от света,далеч от баща си , далеч от всичко ,само със приятелите и ,които я подкрепят за всичко.
6.Допълнително: Любим цвят: Тъмно лилав,индиго,черно,червено [бордо и наситено светло червено]
Хоби: Да се разхожда сама в гората нощем и там да размишлява..
Дарба:Може да контролира времето и владее телекинеза

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите