Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Пътя в гората

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Пътя в гората Empty Пътя в гората Пет Апр 16, 2010 10:43 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Пътя в гората 75eb1f30f2378e1ecbe76d07e3f010b2
Тук рядко се мяркаха хора,тъй като от много години този път не се използваше за път към града.

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 9:06 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Реших да се поразходя и дойдох и седнах под едно дърво и се зачетох в някаква книга.Непознавах никого и се надявах някой да дойде защото ми беше много скучно.
Подпрях се на дървото и оставих книгата,като се загледах в небето и неосетно затворих очи,но незаспах,просто ги затворих,като се опитвах да не мисля за нищо,за да мога да релаксирам напълно.Обичах да ходя в гората защото е много оспокояващо,тихо и приятно.Шумът на листата,вятърът и всичко останало ми действаше много добре...



Последната промяна е направена от Крис Блеър на Нед Апр 18, 2010 9:12 am; мнението е било променяно общо 1 път

3Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 9:07 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Рп-тата малко по дългички Пътя в гората 819272

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

4Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 9:26 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Денят беше много приятен за разходка.Първо мислех да се разходя по магазините ,но след това промених решението си.Тръгнах към гората.Имах нужда от тишина ,чист въздух и спокойствие и определено нямаше да получа това от разходката по магазините, където имаше много хора и беше пълна лудница.Вървях много бавно и вдишвах дълбоко въздуха.Беше много тихо.Усещах топлият вятър в косите си.Стигнах до една поляна и видях едно момче ,което май спеше.Замислих се дали да го събудя.Приближих се до него и внимателно седнах на меката трева.Мислех ,че беше заспал,но точно тогава той отвори очи ..

5Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 9:32 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз отворих очи и видях седналото момиче до мен,усмихнах се и я погледнах,като казах:
-Здравей!-огледах я добре,изглеждаше дружелюбна,реших да я попитам как се казва и да се представя и аз:
-Казвам се Крис,а ти?-усмихнах се още веднъж,защото тя бе първия човек с когото се запознах,защото съм нов в града и непознавам никого.Надявах се да станем,ако не приятели то добри познати...

6Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 9:46 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Щом той отвори очи ,му се усмихнах и го огледах добре.Беше много симпатичен.Щом той се представи казах.
-Хей, Крис.Аз съм Зоуи,Зоуи Найт, приятно ми е.
Помълчахме за малко и аз наруших тишината.
-Аз май те събудих преди малко, извинявай.

7Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 9:51 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Не,аз не спях,обичам да идвам в гората и да сядам до някое дърво,затварям очи или чета,просто обичам тихите места-казах аз и се усмихнах,като я погледнах.Момичето изглеждаше много чаровно...
-Зоуи ти какво правиш тук?-попитах аз,защото на повечето хора им беше скучно в гората и предпочитаха разходка по магазините или с приятели на някое шумно заведение..
.

8Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 10:00 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-И аз обичам да идвам в гората.Обичам тишината и спокойствието, а и нямам много приятели в града.Скоро се преместих и познавам само Мегън.-облегнах се на дървото и добавих-това място е вълшебно.
Забелясах разтворената книга до него и си помислих ,че сега много рядко се срещаха момчета ,които да четат книги.Повечето предпочитаха да играят футбол или баскетбол.Крис наистина не беше обикновено момче и това беше страхотно.Усмихнах се и попитах:
-Коя книга четеш?-беше ми любопитно ,защото самата аз обичах много да чета.

9Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 10:04 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Една за инквизицията...необичам да чета...предпочитам да спортувам-казах аз и се ухилих,вземах книгата само когато ми доскочее мноого,тогава зашочвах да чета,тази книга я четях вече две години и бях до средата,не си падах по точно такъв тип литература,харесвах повече научните и енциклопедиите...

10Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 10:11 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Е, явно грешах в първоначалната си преценка за него.Това не ме изненада все пак винаги грешах в преценката си.Спомних си как първия ден като се запознах с Мег си мислех ,че не само няма да станем приятелки ,а дори може да станем врагове, но отново не бях права.
-Ами добре -усмихнах се и казах -Аз обичам да чета, а ти какво спортуваш?

11Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 10:15 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Всъщност...обичам да чета,но друг вид книги-усмихнах се аз,защото тя можеби си помисли,че не обичам да чета...
-Иначе спортувам...ами всичко...обичам бейзбола,понякога ходя на фитнес,играя футбол-обясних аз и се усмихнах,като я погледна и попитах:
-А ти какви книги обичаш да четеш и...тренираш ли нещо?

12Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 10:22 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Ходя често на фитнес и на дълги разходки.Понякога ставам рано и тичам в парка докато слушам музика.-погледнах го.Имаше много пленителни очи.Следващият му въпрос беше какви книги обичам да чета.Замислих се за момент,сведох поглед и казах:
-Ами такива в които има някаква прекрасна любовна история ...-отново го погледнах за да видя каква беше реакцията му.

13Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 10:29 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Аха...сапунени...на мен не ми харесват идват ми прекалено лигави-аз я погледнах и след това погледнах към небето отново,гората беше много приятно местенце,харесваше ми!
-Разкажи ми нещо за себе си,за семейството си и нещо интересно около теб!-погледнах я в очите,тя имаше дълбоки и красиви очи,които до голяма степен бяха накяк си хипнотични,но и много красиви...

14Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 10:38 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Надявах се ,че не ме мислеше за някаква лигла след като му казах какви книги предпочитам.
Щом той ме погледна ,почувствах как започвах да се изчервявам. Мразех това ,когато се случваше.Не знаех какво точно да му разкажа.Исках да бъда кратка за да не го отекчавам.
-Живея с майка ми и доведения ми баща.Не познавам истинският си баща.Той е напуснал майка ми преди да се родя.Преди пет години тя се омъжи повторно.Това е за мен.Разкажи ми нещо за теб.

15Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 11:04 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз изслушах всичко разказано от нея с интерес.Това,че не познава истинския си баща беше доста кофти и аз и бях съпричастен...
Тя ми каза да разкажа нещо за себе си,но аз незнаех какво,около мен нямаше нищо интересно затоваа обясних:
-Ами....няма какво да ти разкажа,защото около мен няма интересни неща,доста отдавна...-усмихнах се аз и отново я погледнах

16Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 11:18 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Какво означавеше това ''от доста отдавна'' почудих се аз.Беше странно ,че не спомена родителите си или братя и сестри ,но реших да не задавам повече въпроси.Отново се появи тишина.Двамата се бяхме замисли.Беше ми интересно за какво мисли, но вместо да го питам това , го попитах от колко време е в града.

17Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 11:21 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Тишината продължаваше доста време и по едно време стана неловка,след като тя попита от кога съм тук аз си помислих "Най накрая каза нещо"...
-Отскоро съм тук и не познавам никого освен теб,ти си първата с която се запознах-обясних аз и се усмихнах широко,радвах се че съм се запознал с някого,защото сам в града не беше кой знае колко интересно...

18Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 11:38 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Отвърнах на усмивката му.Това момче наистина имаше много красива усмивка.
-Радвам се ,че се запознах с теб.-казах искрено.
Не ми се стоеше седнала и му предложих да се разходим малко.Знаех ,че наблизо имаше много красив водопад.
-Крис, искаш ли да се разходим малко?-попитах го и станах от меката трева.

19Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 11:47 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Да...добре,изтръпнаха ми краката от седене-отговорих аз и се изправих,като се изтупах и попитах:
-Къде ще отидем,на водопада,морето,скалите,ти избери къде!?-усмихнах се аз и изчаках да видя,къде ще каже да ходим,нямаше значение защото всички места бяха невероятни,според описанията им които съм чел от книга или някаква информационна брошура или чул от някой миновач...

20Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 12:39 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Водопада.-без да се замислям отговорих.Тръгнахме по пътеката за водопада.Вървяхме близо един до друг.Не бързахме, вървяхме бавно.Опитах се да се сетя за пътя към водопада ,защото бях ходила само веднъж.
-Имаш ли някакви други хобита освен спортуването.-реших да започна някакъв разговор ,защото мълчанието беше малко неловко.

21Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 12:45 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Ами...мисля...че не,обаче обичам да се забавлявам и да опитвам нестандартни неща,ако това е хоби,значи имам -засмях се аз и се оглеждах докато вървях,защото исках да видя всичко в гората...
-А ти какви хобита имаш?-попитах аз,като продължих да се оглеждам и да се наслаждавам на природните красоти...

22Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Нед Апр 18, 2010 12:50 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Ами обичам да гледам филми, пиша разкази и стихове или поне се опитвам.-засмях се и продължих-Харесва ми да се разхождам и да рисувам.- погледнах го и се усмихнах.
Продължихме да вървим и скоро чух шума от падащата вода и след секунди пред нас се разкри разкошната гледка на водопада.
П.П.Ако искаш пиши в темата за водопада ;р

23Пътя в гората Empty Re: Пътя в гората Вто Апр 20, 2010 11:53 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Мелиса правеше традициония си лов за тази седмица.Мислеше да хване по-голямо животно за да я държи по-дълго.За нея беше удоволствие да бяга и да следи жертвата си.Нямаше търпение да опита от нея.Беше си набелязала една сърна и я гонеше устремено.Най сетне я хвана и я опита.Кръвта и беше блажена.Мелиса се нахрани с нея и отиде да търси още за да има в резерва.Тя започна да бяга още по-бързо и намери един заек.Хвана го на секундата и си го взе с нея.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите