Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Езерото "Малън"

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Езерото "Малън" Empty Езерото "Малън" Пет Апр 16, 2010 10:47 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Езерото "Малън" 2236f793469961b13171ff1b5552672a
Езерото беше известно с пътя си, който в края се намира под водата...

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Вто Апр 20, 2010 12:06 am

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Джесика бе решила,да се поразходи из околностите на новия град,в който се бе заселила наскоро.Не беше от хората,които обичат да седят в затворени пространства и да не правят нищо.Душата на този демон търсеше места,на които да открие опасност.За Хафк,там където има опасност-там има и забавление.Утрото бе мрачно,сякаш слънцето още не бе изгряло,но всъщност то се бореше с множеството черни облаци,които всекий момент щяха да се изсипят под формата на дъжд.Всички птици,освен враните,които зловещо грачеха по дърветата,се бяха скрили по гнездата си.Вървейки към Езерото "малън",Джесика си представяше как,ако завали ще заприлича на мокра кокошка.Това до някаква степен я притесняваше,но пък едва ли някой щеше да я види.Докато всички тези мисли й минаваха през главата,над нея се чу гръм,а миг по-късно едри капки заваляха от небето.
-Чудесно...!-изръмжа Джес.-Няма накъде по-добре.-продължи да се възмущава Хафк.
Тя продължи пътя си към езерото,водена от голямо желание,да зърне това място.Много бе чувала за него,но нито веднъж не бе стъпвала там...
Ето,че след още малко вървене,пред погледа на Джесика се извиси едно чудесно езеро.Бе доста голямо,а около него имаше много широки поляни и тъмни,золовещи гори.Водата бе чиста,досущ като огледало.На джес и отнеха няколко минути,преди да огледа всичко с бърз поглед и да направи следващата крачка.
-През целия си живот,не бях виждала подобно нещо.-жената се замисли за дългия й живот.
Думите й обаче бяха прекъснати от някакъв шум,наподобяващ стъпки.Демонът бързо се обърна и се огледа,но не видя нищо наоколо.Дори стъпките утихнаха.Джесика си помисли,че най-вероятно е било някакво животно и продължи да вирви към езерото,за да го разгледа по-отблизо.Но щом провървя малко,тя отново чу този странен шум.Този път,тя разпозна от къде идва.Обърна се в тази посока,но не можа да види нищо,тъй като големите и гъсти дървета й препречваха погледа.Джесика веднага зареди едно енергийно кълбо и се подготви за така,незнаейки какво ще се покаже от вътре.Стъпките приближаваха към нея все по-бързо и по-бързо,при което напрежението у нея се усилваше...
Изведнъж от храстите изкочи някакъв мъж,който Джес не можа да огледа добре,защото запрати кълбото по него,а той,за да се предпази залегна на земята.Имаше доста бърз рефлекс,което учуди Хафк.Тя зареди още едно кълбо,незнаейки дали да се страхува от този човек или какъвто и да е този мъж...

3Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Вто Апр 20, 2010 12:27 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

Хммм, на това му се казва посрещане, казах си Крис на ум и се иправи на крака. Момичето се готвеше да запрати ново кълбо, но той с един бърз скок се озова зад нея.
- Какво си имаме тук, смежа кръвчица! - прошепна той точно зад ухото и от което тя потръпна. - Спокойно, аз не пия човешка кръв! - прошепна и отново той и се разсмя. Искочи пред нея и тя понечи да метне кълбото, което бе събирала досега, но точно преди да го хвърли, той хвана ръката 'и.
- Демонче, демонче, няма смисъл от това! Просто с твоите умения в момента неможеш да ме убиеш! Но аз и не искам да се бием, ако исках досега да си мъртва. - каза той след което за пореден път се засмя. Крис скочи на една от близките скали и се загледа в момичето. - Та какво правиш на това място демонче? И как ти е името, да знам,ако реша да те убивам! - каза и той, докато продължаваше да я гледа. Изведнъж той скочи във водата и малко преди да я докосне, тя се замрази. Това бе неговата дарба, да контролира ледът, а точно тук, сред всичката тази вода, която я подхранваше, тя бе невъобразимо силна. Русокоското започна да се разхожда по езерото, като след всяка крачка направена на пред, ледът се разширяваше, а зад него, той изчезваше.
- Е, докогато ще мълчиш, или още искаш да ме убие? - попита я той, но този път не се разсмя.

4Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Вто Апр 20, 2010 12:43 am

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Джесика втренчено гледаше самоуверения вампир.Той бе толкова спокоен,сякаш около него нямаше никаква опасност.До сега Джес не се бе натъквала на вампири,не и на толкова силни.Щяха да минат няколко столетия,докато жената щеше да свикне с бързината им.Тя следеше уверените му стъпки по леда,появяващ се изпод краката му.
-Голям оптимист си...!-прошепнра тя.-И преди съм убивала вампири,не си по-различен!-усмихна се Джес.
В този момент непознатият ичезна от погледа й.Тези номера,никак не й харесваха.
-Бау!-изсъска някой зад ухото й.
Джесика спокойно се обърна и видя вампира,с когото си говореше до предималко.
-Сега трябва да завикам,нали?-изсмя се Хафк.-Много добре знаеш,че демоните,също като вас, не изпитват страх.
-Права си...!-подхвъли той.-Винаги ли си толкова груба с непознат?-въпросът прозвуча като забележка.
-Аз...мила съм с теб.-Джес събра косата си и я стисна.-Добре...Спирам.-жената много добре знаеше,че нито единия нямаше да отстъпи спора и той можеше да продължи вечно.-Джесика Хафк...Това ми е името.-направи крачка към примирие.
-Имаш хубаво име...Крис Хелскрийм е моето.-добави вампирът.-Приятно ми е да се запо...
-Какво правиш тук?-Джес прекъсна учтивия вампир,поглеждайки го рпаво в очите.

5Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Вто Апр 20, 2010 1:01 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Ами просто обичам спокойствието, а това е едно от любимите ми места до Мистик Фолс! Толкова е красиво, а и мога да тренирам! - отвърна 'и той и протегна ръка над водата. Водата започна да се издига, докато накрая се образува една скулпутра от лед. Тя беше точно копие на тях двамата, точно както изгеждаха в момента, тогава той щракна с пръсти и скулптурата се разби на парчета. - Както сигурно си разбрала досега, аз контролирам водата или по-скоро леденият елемент. Така че както казах, досега отдавна да си мъртва ако го исках, но има нещо в тебе което ми харесва, така че бъди спокойна. - каза и той и се разсмя. С един скок се върна отново при нея на сушата и скочи на един от клоните на дървото. Седна на клона и се облегна на стъблото, докато продължаваше да я гледам.
- Ами ти, какво правиш ти тук? - попита я той и 'и се усмихна от дръвото.

6Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Вто Апр 20, 2010 1:48 am

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Малко,по малко дъжъдт бе започнал да спира.Джес беше изцяло мокра,сякаш се бе къпала в езерото направо с дрехите.Явно слънцето бе взело малко надмощие над облаците,защото доста слънчеви лъчи започваха да се спускат отгоре.Единия от тях падна точно върху лицето на Хафк и тя присви очи,след което направи крачка в страни.Вдигна поглед нагоре,където бе седнал Крис и го зегледа.Беше едър и строен вамир,както всички останали много хубав.Русата му коса бе леко разрошена,но почти суха.Като забеляза това,Джесика докосна своята,от която все още се стичаше вода.
-Аз просто реших да се разходя.-отвърна тя след дългото мълчание.-Никога не съм идвала тук и ми беше любопитно...А ти да не си бягал измежду капките?-усмихна се демонът.
-Защо реши така?-учудено я загледа Крис.
-Просто си сух.-уснтите й се присвиха.
-А,това ли?!...Е може да се каже...-вампирът скочи от клона,на който се бе разположил и доблжи Джес.-Та ти наистина ли,никога не си идвала тук?
-Е,да..Защо пък трябва да съм идвала?-Джесика направи крачка назад,раздразнена от нов слънчев лъч.
-Ами,демоните,нали живеете вечно?-Хелскрийм показа знанията си,относно тези същества.
-Да..да..и?-жената все още недоумяваше,накъде клони.
-Ами,на колко години си?-ироничният му поглед падна върху нея.-Би трябвало да си обиколила вече целия свят?-последва риторичен въпрос.
-Би тярбвало,но явно не съм...235...години.-усмихна му се тя.
-Уау...доста си стара,ъм пърдон искам да кажа,че доста дълго си живяла...Е,разбара ме нали?-Крис се надяваше,че не я е засегнал,защото знаеше че годините са една от темите,които засягат жените.
В отговор Джесика само се изсмя и започна да върти главата си,оглеждайки околноста,която вече грееше от лъчите на слънцето.Доста птички бяха се събудили вече,и весело летяха над езерото,спускайки се от време на време поради някаква причина.Зловещата тишина вече бе разсеяна от птичи песни.
-Защо се смееш?-вампирът прекъсна смехът й.
-Спокойно,разбрах те.-Джес укроти смеха си.-Който и да ми каже,че съм стара,по никакъв начин не може да ме обиди...Сам помисли,изглеждам ли на 235?-тихият й смях се разнесе над езерото.
-Ако щеше да изглеждаш на 235,досега да съм ибягал.-мъжът повдигна веждите си.-И аз съм стар...На 153 съм.-вметна Крис.
-Та ти си още млад...-погледът на Джесика се втренчи в един белоглав орек,който се заби в езерото като коршум,а след секунда изхвърча оттам с риба,заловена с крачетата му.-Доста сте интересни хищниците.-жената продължи да наблюдава величественната птица.
-Какво имаш впредив под това "сте"...?-вампирът започна да обикаля около нея,сякаш щеше да я изяде всекий момент.
-Теб...всички вампири,вие сте хищници и имате доста интересен начи за примамване на жертвите си.-усмихна му се тя,като насочи погледа на красивите си очи върху него.
-Ние не ядем плячката си,а само изпиваме малко от това,което имат в излишък.-обясни и кръвопиецът.-А и нали ти казах...Не лувувам хора,само животни.
-Но се искушаваш да го направиш.-Хафк се запъти към езерото.-Ако бях човек,вярвай ми..До сега да съм се разпищяла и да съм се втурнала на някъде,но нас демоните ни грее друго слънце...-тя клекна и спусна ръката си към кристалната вода.-На вамирите им е трудно да се доберът до нас....А ако някой го направи,казваме си "Просто комар"-Джесика се изсмя и размърда ръката си,която бе спуснала във водата.
Огледалният образ на небето се размърда.
-Дали ще си толкова самоуверен в себе си,ако сме на място,на което няма вода?-жената се изправи и погледна към гората...
В ръката й се появи едно енергийно кълбо и тя го запрати нанякъде.Секунди след това се чу силен вой на вълк,който утихна не след дълго....

7Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Вто Апр 20, 2010 3:57 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Ха-ха-ха, то навсякъде има вода, само че на някой места е добре скрита! Но както вече споменах, ти ми допадаш, което е най-странното и плашещо нещо в живота ми, защото никога не съм харесвал някога преди, е може би когато съм бил човек, но не и сега! Но към тебе изпитвам някаква странна симпатия, а и не си ме ядосала още с нищо, което впрочем много лесно се случва. - призна и той и се разсмя. - Какво толкова има в теб, което да ме привлича? Не привлича е меко казано, направо ме побърква! Но не е кръвта, което попринцип е това което ме привлича в него, не досега не съм изпитвал нищо подобно! Защо ли изобщо ти го казвам, ти неможеш да ме разбереш, нали не чувстваш това което чувствам аз? - каза 'и той и със един скок, застана точно зад нея. Тя започна да се обръща и тогава той долепи устни до нейните. За миг всичко около тях спря, всякаш не съществуваше нищо друго освен тях двамата, всякаш светът съществуваше само за тях и за никога другиго.
- Съжалявам, незнам какво ми става, но ти ме побъркваш! - прошепна и той и се обърна да си върви.

8Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Вто Апр 20, 2010 12:57 pm

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Думите на Крис развълнуваха Джес.Не й се бе случвало до сега,някой и то вампир,да й каже нещо подобно.Това беше наистина мило и приятно.Джесика бе демон вече от 235 години и през цялото това време,сърцето й бе започнало да се превръща в безчувствена буца лед.А сега,толкова лесно и бързо,някаква част от този айзберг сякаш започна да се топи.Из демонското общество всички бяха като мъртви...За демоните,нещо като обич,радост,щастие,тъга...всички тези чувства и много други,бяха изчезнали отдавна.У тях живееше единственно желание-да убиват.Хафк се почувства така,сякаш някой й бе заредил определена доза наркотик.Малкото й сърце започна да тупти много бързо,а звукът тънтеше из ушите й.Тя бе вперила поглед в него,а когато ледените му устни се допряха до нейните...тя сякаш откачи.Стисна здраво юмруците си,незнаейки как ще реагират ръцете й.Всичко наоколо заглъхна,сякаш ги няблюдаваше.Целувката беше доста къса,но на Джес и се стори цяло хилядолетие.Жената не искаше красивото лице на мъжа да се отделя от нейното,но това се случи и цялата приказка сякаш стигна до края си.
-Виж...няма за какво да съжаляваш...-започна тя.-Май си прав...Не изпитвам нищо подобно към теб,а всъщност не изпитвам нищо към теб.По-точно не изпитвам никакви чувства към никого...просто незнам как!-Хафк прекара ръцете през косата си.
-В смисъл..?-Крис направи крачка към нея.
-Незнам...не мога да ти обясня...Но когато ме целуна,цялата изтръпнах,почуствах се като беззащитно момиче,само,изплашено...търсещо помощ и сякаш помоща идваше от теб.-Джесика кръстоса ръце.-Изглеждам като пълна глупачка,нали?
-Ни най-малко...Виж не исках да те карам да се чувстваш гадно...?-красивият глас на мъжа бе прекъснат от нервния демон.
-Гадно...това шега ли беше?...Това беше няй-готиното чувство,което съм изпитвала през последните 200 гидини...-тя се обърна към езерото.-Виж,трябва да тръгвам!
-Разбирам.Искаш ли да те изпратя?-вампирът присви очи.
-Не,не...Не мисля,че идеята е добра,просто ми е нужно малко време,за да свикна...за да се опомня.-изшушука Джес,обърна се към него,усмихна му се и се затича по пътя.
От време на време,Хафк хвърляще поглед към него,но скоро той изчезна от погледа й...

9Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Нед Май 09, 2010 12:41 pm

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

С Елена дойдохме до езерото и двете се загледахме във водата.Тя беше бистра и в нея се отразяваше ноща.Въздухат стана малко по суров и задуха лек ветрец.Аз клекнах долу и пипнах водата.Тя си беше с нормалната температура.По едно време над нас прелета ято птици и двете с момичето се загледахме в тях.Птиците убразуваха нещо като буквата "л" и издаваха някакви страни звуци.Аз се ги гледах докато те не се скриха от погледа ми.Поех дълбоко въздух и се обърнах към Елена.Ние бяхме мълчали доста дълго и затова аз наруших тази тишина.
-Хей утре може да правя купон вкъщи.Поканена си.-тази идея ми хрумна внезапно.Даже и аз се учидх на това което казах,но пък да си призная идеята беше доста добра.На купона може да дойде и Джаксън,ако въобще е тук де,но това е друг въпрос.Аз погледнах Елена и зачаках какво ще каже.

10Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Нед Май 09, 2010 12:56 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Мълчанието беше приятно когато Мел го прекъсна и ме покани на купон у тях. Погледнах учудено а след това отговорих:
-О мерси. Ще дойда, непременно. - усмихнах се на момичето и тя направи същото. Зарадвах се, принципно не ходех по купони, но този път щях да отида:
-Красиво е нали?

11Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Пон Май 10, 2010 6:55 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Удивидетлна гледка.-отбелязах аз.
Утрото настъпи,но ние не бяхме забелязали,че сме стояли толкова дълго.Днес щях да имам много работа,защото обмислях да поканя целия град.Като се позамислих малко нямаше толкова много работа.Вкъщи беше подредено,само трябваше да купя алкохол и малко храна.Загледах се отново в езерото и казах на Елена:
-Купона ще е в 7:00.Ела по-рано ако искаш да ми помогнеш.Не,че немога да се справя сама,но няма да откажа и малко помощ.-двете с Елена се засмяхме.

12Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Пон Май 10, 2010 9:42 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Кимнах на Мел:
-С удоволствие ще ти помогна. - усмихнах се и отново се загледах в езерото, след което предложих:
-Ако искаш може да се приберем да се оправим, и ще ти се обадя или ще ти пиша когато съм готова да дойда да помогна?

13Езерото "Малън" Empty Re: Езерото "Малън" Пон Май 10, 2010 12:57 pm

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Страхотно!Хайде да тръгваме!-двете с Елена за последен път огледахме езерото и тръгнахме.
Не знам защо,но бях малко изтощена.Главата по едно време започна да ме боли,но аз поттиснах болката и продължих напред.
-Какво ще облечеш.-попита ме Елена.
-Ами мисля да съм с една нова дрешка.Вчера пристигна новата стока за магазина ми и аз си подбрах някои неща от там.-Елена се засмя и аз направих смешна физиономия.
Когато вървяхме телефонът ми звънна и аз го вдигнах.
-Ало?-попитах аз
-Мелс?Аз съм Дейв.
-Дейв момента не е удобен.-казах аз и затворих.
Погледнах Елена и направих знак да продължим да вървим.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите