Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Големите скали

+2
Мат Еванс
Кристофър Дженкинс
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Големите скали Empty Големите скали Пет Апр 16, 2010 10:49 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Големите скали A209915e358203ef8f33a1044cc3862a

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Големите скали Empty Re: Големите скали Пон Апр 19, 2010 4:17 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Заведох Ели на скалите.Имаше едно място,на което преди много обичах да идвам.Все още беше тъмно,но наближаваше изгрева.Помогнах на Елена да се качи и повървяхме още няколко метра навътре.
-Вярваш ли ми?Затвори си очите-казах и и я хванах за ръката.След още няколко метра и помогнах да легне.Добре,че поне там имаше трева.
-Добре,сега си отвори очите-казах когато и двамата вече бяхме легнали.А и изгрева тъкмо започваше.

3Големите скали Empty Re: Големите скали Пон Апр 19, 2010 10:56 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Затворих очи и след като той ми каза да ги отворя погледнах. Гледката беше прекрастна:
-Невероятно е! - усмихнах се и продължих да гледам изгрева и леко отворена уста, а Мат се подсмихна. Откъснах поглед от гледката и погледнах Мат:
-Толкова е... не знам. Красиво, романтично. От всичко по малко. - засмях се и казах шеговито:
-Колко ли момичета си водил тук... - засмях се и продължих да гледам изгрева.

4Големите скали Empty Re: Големите скали Пон Апр 19, 2010 12:10 pm

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

-Всъщност до сега съм водил едно единствено момиче,но тя .. почина много отдавна-изведнъж в главата ми изникнаха много спомени от онова време.Наистина беше много отдавна,но си го спомнях сякаш беше вчера.
-А с колко момчета се запозна в училище?-бях сигурен,че такова хубаво момиче се е запознало вече с половината момчета от училището.

5Големите скали Empty Re: Големите скали Пон Апр 19, 2010 12:24 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Бях се умислила когато чух:
-А с колко момчета се запозна в училище? - обърнах се и погленах синия поглед на Мат след което казах:
-Оу ами аз, не знам мисля че засега само с теб. Тоест от новите попълнения. С някои хора се познавам от доста време. - усмихнах се на Мат. Изгрева почти беше приключил, но проъдлжаваше да бъде адски красиво:
-Имаш ли гадже? Ъм.. просто питам, когато се запозная с някого и винаги питам. - изчервих се и погледнах надолу в опит да скрия руменината по бузите ми, но беше жалък опит защото Мат явно беше видял и се подсмихваше дяволито. Засмях се и макар руменината го погледнах, хем предизвикателно, хем въпросително.

6Големите скали Empty Re: Големите скали Вто Апр 20, 2010 7:28 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Не се случваше никак често да ми задават този въпрос.Отдавна вече не бях интерес за никого.
-Ами..не нямам си гадже,а ти?-Не спирах да се чудя какво ли мисли.В такива моменти ми се искаше да имах дарбата да чета мисли,но и моята не е за изхвърляне.

7Големите скали Empty Re: Големите скали Вто Апр 20, 2010 12:02 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Учудих се, той изглеждаше доста добре. Пък и имаше телосложение... просто беше перфектен:
-Ами не, не съм намерила подходящия, поне така ми се струва. - засмях се и Мат направи същото:
-А ти, как някоя не те е откраднала? Не може да си самичък. Ъм принципно тук трябва да има комплимент, но не съм много добра в комплиментите, нека просто кажем че си много хубав. - Мат ме погледна учудено и аз отново се изчервих, както бях казала не можех да измислям комплименти и се надявах да не ми се налага отново...

8Големите скали Empty Re: Големите скали Вто Апр 20, 2010 12:10 pm

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

-Може да ти стори много странно,но аз много рядко се влюбвам,дори до сега е било само веднъж-сигурно и е изглеждал адски странно.А и хората на неговата възраст са имали поне две или три бивши.Вече слънцето изгря и започнах да се притеснявам,все пак не е добре вампир да стои дълго на слънц.А и не и бях казал какъв съм всъщност.Не знаех дали изобщо трябва да и кажа.Вярно,че ми бе доста трудно,усещайки пулсиращата и кръв,но така сигурно щях да изплаша единствения човек,който познавам тук.А от опит знам,че самотата не е от най-приятните чувства.

9Големите скали Empty Re: Големите скали Вто Апр 20, 2010 12:52 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

-Само веднъж!? Аз се влюбвам постоянно, или поо-точно си харесвам някой пък и минава на секундата. Знам, знам от влюбчивите съм. - засмях се и се изместих леко, но докато се местех ударих леко Мат:
-Оу, извинявай! Не исках стана неволно. Заболя ли те? - погледнах го притеснено, а той...

10Големите скали Empty Re: Големите скали Сря Апр 21, 2010 9:46 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

-Не,няма нищо добре съм?-отговорих и се опитах да направя нещо като усмивка
-Сигурен ли си,май доста силно те ударих?-продължи да пита загрижено Елена
-Разбира се,не е толкова лесно човек да ме рани-опитах се да сменя темата.Отново се загледах в красивите и очи.
-Знаеш ли,че имаш най-прекрасните очи,които някога съм виждал-Не спирах да ги гледам сякаш бяха магнит за моите.

11Големите скали Empty Re: Големите скали Сря Апр 21, 2010 12:10 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Да определено този път пламнах като домат. Принципно не се изчервявах толкова когато някое момче ми направеше комплимет, което не че се случваше често, просто не знаех какво ми става.
-Ъм... ами мерси. И твоите са страхотни, напомнят океана. - усмихнах се на Мат.
-О да и отново извинявай.
-Няма нищо, спокойно. - Мат се опита да ме успокои и като че ли подейства. Усмихнах му се отново и погледнах в очите му. Казваха че сините очи са студени, но от неговите сякаш се излъчваше топлина, доброта. Продължих да го гледам в очите и да му се усмихвам. Това наистина ме поласка, и не можех да спра да се изчервявам всеки път когато той мигнеше и отново погледнеше очите ми.

12Големите скали Empty Re: Големите скали Чет Апр 22, 2010 10:44 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Беше излязал доста силен вятър,а Елена изглеждаше много леко облечена.Мат забеляза как на няколко пъти потрепери и свали суичъра си,като го сложи на раменете и.Не искаше заради него да се разболее,нещо,което на него бе невъзможно да му се случи.
-Искаш ли да идем някъде другаде?Това,което исках да ти покажа-вече го видя.

13Големите скали Empty Re: Големите скали Чет Апр 22, 2010 11:22 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Мат сложи суичъра си върху раменете ми и аз погледнах надолу. След това каза:
-Искаш ли да идем някъде другаде?Това,което исках да ти покажа-вече го видя. - кимнах и Мат скокна на крака след което ми подаде ръка и ми помогна да стана:
-О мерси Мат, нямаше нужда. - Мат се усмихна леко и ме хвана през кръста за да не се спъна някъде. Подпрях се леко на него и завървяхме с умерено темпо. Когато вятъра духнеше и аз усещах парфюма му и затварях очи:
-Знаеш ли че имаш невероятен парфюм? - погледнах го, също както и той мен и му се усмихнах мило.

14Големите скали Empty Re: Големите скали Чет Апр 22, 2010 11:27 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

-Всъщност нямам парфюм,явно се е запазила миризмата от праха за пране-доста често ми се налагаше да измислям подобни лъжи.Знаех отлично за коя миризма ми говореше.Аз ги наричах благородни лъжи.
-Е,хайде да те заведем да пийнеш нещо топло-казах и и бавно заслизах по хлъзгавите скали като не пусках ръката й и й помагах да не се подхлъзне.


ПП:Ако искаш пиши направо в някое кафене

15Големите скали Empty Re: Големите скали Пон Апр 26, 2010 1:09 pm

Неферет Хоук

Неферет Хоук
Микстър
Микстър

Неферет се разхождаше по скалите и слушаше прибоя. Косата й леко се развяваше от вятъра, а очите й се сливаха със здрачаващия се прейзаж.
Носеше обувките си в ръка, понеже да ходиш на високи токчета по назъбени скали направо не си е работа и момичето го знаеше от личен опит.
Колко неща знаеше от личен опит наистина...
Тръсна непокорната си коса, сякаш за да се оттърве от тези мисли. Не й трябваше да мисли за всичко случило се в живота й, точно сега. Нямаше смисъл, пък и се измъчваше съвсем и разстоянието от скалите до водата привлече вниманието й.
С лукава усмивка тя остави обувките до себе си и се приготви да скочи. Един скок щеше да й се отрази добре. Тъкмо се непрегна като котка, когато изострения й слух долови някакъв звук.
Тъмнокоската се намръщи и се обърна, отказала се от скока си. Видя...

16Големите скали Empty Re: Големите скали Пон Апр 26, 2010 1:16 pm

Кагана Колдан

Кагана Колдан
Демон
Демон

Само лек повей на вятъра,силен плясък на крила. След като се обърна една дама слагаше черни ръкавици на ръцете си и сякаш зад нея нещо се движеше но изчезна. Погледа и бе спокоен и невинен. Носеше черна пола и бяла блуза,която бе много феерна и от коприна,която не прозираше. Тя бавно се доближи и каза:
-Та...ще скачаш ли?
Попита тя като леко се усмихна но погледа и не изразяваше нищо никаква емоция дори за миг. Само закопча копчето на ръкавицата и отметна русата си коса на зад.

17Големите скали Empty Re: Големите скали Пон Апр 26, 2010 1:22 pm

Неферет Хоук

Неферет Хоук
Микстър
Микстър

- Такова намерение имах. - призна Неферет, като се изправи и напусна бдителната си стойка за скок, след което тръсна тъмната си коса с цвят на кестен. Пронизителните й преценяващи сиви очи веднага се фокусираха върху новодошлата. - Но се отказах. После не ми се качва обратно. - усмихна се, ако лекото помръдване на краищата на устните й можеше да се счете за усмивка, разбира се. Приближи се на няколко крачки. Късата ефирна рокля, която носеше, плющеше от вятъра. Хоук подаде ръка колебливо.
- Аз съм Неферет Хоук. - представи се тя, като отметна коса нервно. Беше й стар навик. - Току-що пристигнах в града. - обясни лаконично, след което попита:
- А ти как се казваш?

18Големите скали Empty Re: Големите скали Пон Апр 26, 2010 1:45 pm

Кагана Колдан

Кагана Колдан
Демон
Демон

Хвана ръката кожените и ръкавици леко проскърцаха от допира на гладките ръце на жената. Очите на Каг сякаш пробляснаха леко в червено но след това бяха сини небесно сини. Тя кимна и каза:
-Аз съм Кагана Колдан,макар че през годините се казвах по различен начин.
Въздъхна бе като човек,нежна и почти крехка но винаги това бе ужасна заблуда и всеки си патеше от това. Тя кимна и каза:
-Хубаво е тук винаги е било хубаво,кой вятър те довя...
След това задържа ръката и каза:
-И си не обикновена миришеш на куче и на кръвопиец едновременно.

19Големите скали Empty Re: Големите скали Пон Апр 26, 2010 1:53 pm

Неферет Хоук

Неферет Хоук
Микстър
Микстър

Неферет се обърна със стряскащо рязко движение. Това й беше отдавнашна мъка - смесеното й родословие. Заради това и вампирите, и върколаците я мразеха и определено беше болна тема.
- Майка ми не е... не беше куче. Нито баща ми беше кръвопиец. - почти изсъска тя, присвила зеници като змия.
След малко се овладя.
- Съжалявам. Починаха преди пет години, не знам как, и от тогава съм направо бясна и не мога да си намеря място. Пък и е гадно да си смесица от две враждуващи раси. Никой не те обича. - звучеше като най-обикновено момиче с проблемно семейство. Пък и аз винаги съм си била такава, помисли си Неферет. Винаги беше живяла ден за ден. Беше живяла сякаш това е всеки ден й е последен, а мечтаеше така, сякаш вечността е пред нея.
- А ти какво си? - попита момичето без притеснение, сякаш питаше колко е часа. - Непознато ми е... не съм виждала други като теб. - тя се замисли за секунда. - Всъщност, може би съм виждала, но беше много отдавна...

20Големите скали Empty Re: Големите скали Пон Апр 26, 2010 2:02 pm

Кагана Колдан

Кагана Колдан
Демон
Демон

Усмихна се тя най-добре знаеше,какво е да не бъдеш приемана от хората никога,дори и като ангел не я обичаха,защото беше прекалено справедлива. Тя леко премигна и каза:
-Обичам да казвам за себе си,че съм паднал ангел...
Засмя се и каза:
-Макар,че съм повече демон от колкото ангел...
Леко мина през очите си тъкмо бе закусвала и в небето се носеха черни пеперуди,след това каза:
-Мен хората никога не са ме обичали,родена съм да помагам но сам пленена от завист. Тук обич няма.
Въздъхна и каза:
-Не познавам обичта освен когато се храня с нея,хората я правят по красива в мислите си.

21Големите скали Empty Re: Големите скали Вто Апр 27, 2010 12:43 am

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Джесика бе лежала на леглото си цял ден,без да има някакви планове за по-нататък,но това й омръзваше.От друга страна тя нямаше какво друго да прави,тъй като от три дена не бе нападана от вещици.Жената тъпо гледаше тавана и броеше пукнатините по него.Отсреща й имаше голям прозорец,а около него черни и дебели пердета,които скриваха всички лъчи на слънцето ако бъдат използвани.Вятърът спокойно си влизаше в стаята на Джес през отворения прозорец и развяваше косите й.През главата на този демон минаваха сто мисли на веднъж и сякаш се бореха,коя да бъде обмислена по-напред.Беше много тихо,мъртва тишина.Това може би оправдаваше името на имението на Хафк.Изведнъж,зловещото спокойствие на Джесика бе прекъснато от натрапник.Черна гарга влетя в стаята й и започна силно да грачи.
-Теб съм те виждала някъде!-изсъска Хафк и бързо се изправи.
Тя си спомни проблемите,пречинени от това същество,тъй като не бе само птица,преди няколко дена.Докато Джес гледаше втренчено черното създание,то се шмугна обратно навън,грачейки с все сила.
-Няма да се измъкнеш!-Джесика сякаш го каза сама на себе си,а после се хвърли през прозореца,с цел да убие това нещо...
Жената бягаше доста дълго,просто искаше да види накъде ще отиде тази гарга.Птицата летеше доста бързо,но желанието на Джес да я проследи беше много силно,от където тя вадеше сили да бяга наравно с гаргата.Изведнъж нарушителят на безделието й се шмугна в едни скали и изчезна от погледа на Хафк.Тя се спря,а в погледа й ясно се различаваше злоба и нодоумение.
-Не съм бягала чак до тук,само защото нямам кавко да правя!-извика Джес и се втурна навътре,преседвайки миризмата на птицата.
Сега демонът не бягаше толкова бързо,защото по трасето й имаше доста скали,препречващи пътя й.За секудна,погледът й засече гаргата,която завиваше зад една скала.
-Ахаа..!-жената леко присви очи и се засили още пвоече.
Щом стигна до скалата,до която бе видяла птицата тя направи рязък завой,без да намаля скоростта си.Но това явно бе голяма грешка,тъй като тя се блъсна в две жени,стоящи на ръба на една скала и трите полетяха надолу.
-Какво подя...!-извика едната,озовавайки се долу,но изречението й бе прекъснато,тъй като Джес падна отгоре й.
-Ааа...Ти си демон?-Хафк повдигна веждите си,гледайки едната от непознатите,върху която бе паднала,право в очите.
-Също като теб!-тихо прошепна непознатата и претъркули Джесика на другата страна.
-Винаги ли блъскаш непознати от скали?-обади се другата,изтърсвайки късата си рокля.
-Съжалявам...Беше случайно,не целих това!-Джес метна косата си назад...

22Големите скали Empty Re: Големите скали Вто Апр 27, 2010 6:25 am

Кагана Колдан

Кагана Колдан
Демон
Демон

Само помогна на момичето да се изправи,като отново се чу скърцащия звук на ръкавиците и каза:
-Никога не съм разбирала,защо някой някога гони нещо или някой...
Гаргата стоеше на дървото и оправяше черните си пера. Щом бе погледната размаха криле. Каг намести ръката си за да остави гаргата да кацне на ръката. След като кацна погали я по главата и се загледа в окото и. Усмихна се и каза:
-Вече няма да имаш проблеми!
Както я галеше по главата,леко я приближи до себе си и с едно движение прекърши вратът на гаргата. Леко я размята и небрежно я хвърли зад гърба си,след това изтупа леко ръце и каза:
-Когато не бягаш,не се блъскаш.
Констатира тя,погледна ръкавицата,бе леко изцапана,намръщи се и каза:
-Определено ще ми трябват нови,гадна гарга. Тя се обърна и каза:
-Довиждане имам работа!
Обърна се и си тръгна.

П.П:Не пиши от наше име!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите