Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Училището

+2
Мат Еванс
Кристофър Дженкинс
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Училището Empty Училището Нед Апр 18, 2010 6:08 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Училището A832685bdeeb5d6f

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 8:30 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Бях решил да поразгледам малко училището.Все пак щеше да ми се наложи да го посещавам доста често..За пореден път!Отвън не изглеждаше много зле,но и Ада не изглежда зле отстрани.
Седнах на една пейка на двора и се загледах в минаващите покрай мен.Сякаш всички бързаха на някъде.

3Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 8:39 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Вървях бавно, и замечтано. Подухваше лек ветрец и разрошваше косата ми. Исках тази година да свършва по-бързо. Имеше хора които ме подминаваха, днес всеки бързаше и не му оставаше време да разгледа околноста. Не че в Мистик Фолс имаше нещо кой знае какво, но аз го обичах. Огледах се за някоя пейка, и най-близката беше на 4-5 крачки. На нея стоеше едно момче което наблюдаваше минаващите. Загледах се малко повече в него, което явно го накара да вдигне поглед. Усмихнах се и се приближих леко:
-Здравей. Може ли да седна? - момчето продължи да мълчи и затова седнах:
-Казвам се Елена. Ами ти? - този път той ме погледна и заговори...

4Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 8:48 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Беше ми странно,че някой изобщо ме заговори.Не се случваше често.Обикновено останалите се страхуваха от мен.
-Мат,Мат Еванс-отговорих и се опитах да се усмихна.Явно се получи,защото момичето също ми отвърна с усмивка.Зачудих се дали да не започна разговор.Все пак тя бе първата,която срещам тук след толкова години.
-Тук ли ще учиш?-това бе единственото,което се сетих.Май трябваше да измисля нещо по-добро.

5Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 8:53 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Усмихнах се отново. Явно беше нов:
-Дам. За последна година.. най-накрая. - засмях се и попитах Мат:
-И ти ли ще учиш тук? - момчето кимна и аз отново му се усмихнах:
-Значи ще бъдем съученици, ъм... така де ако не се лъжа. - Мат се засмя както и аз. След това го попитах:
-Нов ли си в града? Не съм те виждала и затова предположих... да. - усмихнах се и погледнах земята.

6Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 9:11 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

-Всъщност не,от тук съм,просто не се бях връщал от много време-ето,че отдавна не бях казвал дори частичка истина.Хубаво,имахме напредък!
-А ти от тук ли си?-попитах я и подпрях ръце на колената си,като се загледах в бялата сграда на училището.За миг си представих какво ли ще е като започнем даскалото.

7Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 9:18 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Вдигнах поглед и отговорих на Мат:
-Ами да, родена съм тук и всичко както си му е реда. - засмях се и погледнах Мат:
-Извинявай, не ме бива в обясненията, надявам се да ми свикнеш. - момчето ме погледна леко учудено и аз се засмях на изражението му. Какво ли си беше помислил? Подсмихнах се леко и погледнах училището, след което въздъхнах:
-Как не ми се почва училището. Просто... искам вече да е свършило. Така де, на никой не му се учи. - усмихнах се и се запитах дали с Мат ще сме в един клас или в отделни. Дали щяхме да станем приятели или врагове, не знаех но все пак компанията му беше доста приятна.

8Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 9:23 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Помнех много добре имената на хората,с които щях да бъда в един клас,но нейното не присъстваше в този списък.Явно щеше да се наложи да си променя класа.Не обичах да позлвам умствения контрол,исках всеки да има право да знае какво върши и,че сам е избрал да го направи.
-Сигурно ще сме в един клас-казах след кратко мълчание.Сигурно вече се е досетила,че не ме бива много по разговорите.А и от няколко минути я гледах,като изучавах всяко нейно движение.Напомняше ми на някого,но не знаех на кого.

9Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 9:38 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

-Ще бъде забавно. - усмихнах му се, след което той ме погледна:
-Имаш сини очи! Обожавам сините очи толкова са.. ъм .. те са като прозорец към душата. - Мат направи лека грмаса при което схванах че говоря пълни глупости и се засмях, той също ме последва:
-Е Мат имаш ли брат, сестра? - усмихнах се и го погледнах въпросително , той отместо очи от мен и погледна училището, след което заговори.

10Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 9:53 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

-Ъм..да!Но не се познаваме много добре-беше вярно.Съвсем наскоро научих,че имам брат.Беше малко странно,но все пак мисълта ми харесва.
-А ти имаш ли?Разкажи ми нещо за себе си..-това беше жалък опит да отклоня вниманието и от мен.Опитвах се да не я зяпам постоянно,за да не ме помисли за идиот,нахален при това.

11Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 10:05 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

-Ами няма толкова за разказване. Родена съм тук, на седемнайсет съм, родителите ми се разведоха когато бях на 3. Имам доведен брат, от втория брак на баща ми. Много го обичам, той е нещо като мой най-добър приятел. Ии.. еми общо взето това е историята на моя живот. - облегнах се на пейката и вдигнах поглед към небето, беше синьо и със съвсем малко облачета. Тук-там се виждаше някоя птичка, която прелиташе бързо като стрела. Въздъхнах и погледнах Мат, който ме гледаше, усмихнах му се лъчезарно и казах:
-О да искам да посетя някой друг град, различен от Мистик Фолс. Не че не обичам този град но всеки има нужда да пообиколи света. - погледнах училището, а след това Мат:
-Ами ти, разкажи нещо за себе си. Като например на колко години си? - засмях се също както и Мат...

12Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 11:22 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

-Ами..ъъ..ами..на седемнайсет съм-отговорих.Осъзнах колко странно е изглеждало,че запецвам когато ме питат на колко съм години.
-Да не би да забрави на колко си?-попита ме Елена и се засмя
-Не,просто не съм свикнал да ме питат..ъъ на колко съм години-обясних накратко.Опитвах се да давам колкото се може по-малко информация за да не я замесвам.На никого не бих го причинил.

13Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 12:10 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

-Мхмм. - усмихнах се, но имаше нещо което той криеше. Обърнах лице към него и очите ни се срещнтаха. Усмихнах се и погледнах небето - свечеряваше се. След това се обърнах към Мат който май се стресна понеже не очакваше да се извъртя толкова бързо и попитах:
-Хей Мат, ден или нощ? - усмихнах му се дяволито след което отново погледнах небето. Обожавах нощта, макар тайнствена и опасна имаше нещо в нощта която я правеше страхотна. Може би това да не знаеш какво може да ти се случи или дали ще доживееш следващия ден - не знаех, но все пак я обожавах. Усмихнах се по-скоро на себе си и погледнах Мат който се бе облегнал назад и гледаше ту училището, ту небето, и зачаках отговора му.

14Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 12:33 pm

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

-Нощта!Няма по-красиво нещо от нея...-замислих се.Спомних си всички онези нощи,които някога прекарвах тук.Лека усмивка пробяга по лицето ми.За секунда затворих очи и си представих,че сме там.
-Искаш ли да ти покажа нещо?-попитах я.В главата ми бе изникнала нещо,нещо,което исках да повторя и странно,но исках да е с нея.

15Училището Empty Re: Училището Нед Апр 18, 2010 12:45 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Погледнах леко странно, но после се усмихнах, погледнах небето и се съгласих. Погледнах Мат и му се усмихнах, бях в очакване какво ще ми покаже, беше ми любопитно. Принципно любопитството ми ме беше изигравало, но му имах доверие. Знаех че като съм с него нямаше да пострадам или поне се надявах. Но просто се чувствах спокойна когато той беше до мен, странно защото го познавах от съвсем малко време. ДОкато се реех из мисли чух гласа на Мат...

16Училището Empty Re: Училището Вто Апр 20, 2010 4:24 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Мелиса дойде в училището и се насочи право при директорката.Тя почука на вратата и от там я поканиха да влезе.
-Здравейте!Аз съм Мелиса Блек ето докоментите ми!-Мел и ги подаде и директорката ги прие.
Разглеждаше ги почти няколко минути когато цъкна с език и ги върна на Мелиса.
-Съжелявам,но не мога да ви приема.Вие сте на 20 и сте завършили.-директорка понечи да стане,но тогава Мелиса я погледна в очите и я накара да я приеме.
-Не грешка ще ви приема!Добре дошли в училището!-директорката се усмихна и Мел излезе доволна.
Реши да обиколи училището.Не беше стъпвала тък от 17 години,но пък то си беше същото.Нямаше нищо променено освен хората.Мели излезе и се запъти към дома си.

17Училището Empty Re: Училището Чет Апр 22, 2010 1:35 pm

Лия Елезар

Лия Елезар
Вампир
Вампир

Реших да се запиша в училището. Знаех, че ще има ужасно много хора и щяха да миришат превъзходно, но в този малък град нямаше кой знае какви забавления. Пък и щях да съм доста по-умна от останалите. Все пак поне пет пъти бях завършвала.
След като излязох от къщата на Джас (Джас е далечен внук на Лия, който я смята за своя братовчедка) тръгнах към училището. Времето беше идеално. Нямаше и следа от вчерашната буря, освен мокрите пътища. Когато се качих в колата си, аз тръгнах по един път, който бях видяла да строят последния път когато бях тук.
За около пет минути пристигнах в училището. Имаше хубав паркинг и мета, където учениците с колела можеха да си ги оставят. Колите на учениците не бяха от най-модерните. Имаше няколко пикапа, един-два мини вана и един джип. Това явно бяха най-модерните коли. Едва ли моето Волво щеше да се впише в обстановката.
Когато слязох от колата си и заключих вратите, повечето от седящите навън ученици ме зяпаха. Сигурно не бяха виждали от доста време нов ученик. Когато минах покрай явно най-известната група от ученици едно-две момчета ме зяпнаха, а аз се усмихнах коварно, както винаги правех.
След като се справих със тълпите от ученици по коридорите на училището се насочих към кабинета на Директора, почуках и влязох.
Процедурата беше бърза. Подписах няколко документа и всичко се уреди. Още днес щях да вляза в първите часове. Директора ми даде програмата на класа ми и карта на училището. След това ме насочи към първия кабинет.
-Добре дошли в училището!-каза ми, докато излизах от кабинета, а след това се усмихна. Аз също се усмихнах и затворих вратата зад себе си.
Преди да се насоча към първия си час, който беше Биология, аз отскочих до колата, за да оставя многото учебници, които ми даде Директора.
След това забързах към Биология. Когато пристигнах и се настаних на един от чиновете, повечето новите ми съученици ме зяпаха. Изведнъж някой зад мен каза.
-Здравей, ти сигурно си Лия Елезар....

П.П Ако иска някой да пише..
Училището 919660

18Училището Empty Re: Училището Нед Апр 25, 2010 11:36 pm

Сара Деа

Сара Деа
Вампир
Вампир

Това беше Сара която още от вратата забеляза момичето.По дъранието и разбра,че е нова.Макар, че Сара не учеше в училището идваше и посештаваше часовете.Учениците и учителите вече бяха свикнали с нея и не им правеше впечатление.Даже миналата седмица я бяха сбъркали с нормална ученичка и новата учителка по Химия я изпитва на домашно.Но когато провери в дневника за името и не намери такова.''Хора'' Бе въздъхнала тя тихичко, а учителката я зяпаше изумена. Беше толкова неловко и тъпо да те зяпат все едно си паднал от някаде и си съвсем различе.Точно за това момичето реши да заговори Лия.Бе забелязала как съучениците й я зяпат.Та това въобште не беше възпитано, а и тя трябваше да свкне с обстановката.Всеки нов ученик бе скован и никак общителен, затова Деа бе решена да поговори с Лия и да я отпусне, защото оървото което и тя бе минавала през това, а и имаше нещо в нея което и харесваше. Нещо по-различно от другите хора.Чустваше я по-близка .. като вампир.Което беше съвсем неуместно, защото Елезар си приличаше на обикновенно момиче.
- Сара ... Деа..- Каза младото вампирче и се усмихна мило което съвсем бе присъщо за нея....

19Училището Empty Re: Училището Вто Май 04, 2010 4:19 am

Лия Елезар

Лия Елезар
Вампир
Вампир

Погледнах в очите момичето. То носеше лещи. Дали не беше вампир. Реших да проверя миналото и.
Започнах с раждането. О, да беше вампир. Обстановката в която беше родена беше съвсем различна от обстановката в днешно време. Вероятно беше преди около сто години. Нямаше нужда да проверявам по-нататък. Вече бях сигурна, че момичето е вампир.
-Значи си вампир, а?-казах едва доловимо, за да не чуят другите ученици, но явно че момичето ме бе разбрало. Аз Се надигнах от чина и казах.
-Лия Елезар Волтури, приятно ми е. И аз съм вампир.-в този момент се подсмихнах.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите