Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

..::Говорилня::..

+10
Карън Дейвис
Зоуи Найт
Джесика Хафк
Мегън Клийри
Мелиса Джеймс
Мерилин .Джеймс
Крис Хелскрийм
Елена Джоунс
Алек Уинчестър
Кристофър Дженкинс
14 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 11]

1..::Говорилня::.. - Page 2 Empty ..::Говорилня::.. Нед Апр 18, 2010 7:48 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

First topic message reminder :

Айде хорцаа,ние смее ..::Говорилня::.. - Page 2 919660 ..::Говорилня::.. - Page 2 142457

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

26..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 11:53 am

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Аууууууу...Вънах се и нещо повече --- > Жива съм,жива съм! *sun* Крис,по-полека с моето момиче,ти утре ще я вкараш в леглото . *rofl*

27..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 11:54 am

Карън Дейвис

Карън Дейвис
Вампир
Вампир

Алек Уинчестър написа:Хайдее, размъдрайте се флуудърии! xD

Дамяне, кви ги вършиш пак? xD

28..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 11:55 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

най-сетне оживление... заспах докато ви чакам... как сте как мина денят вии

29..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 11:56 am

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

Карън Дейвис написа:
Алек Уинчестър написа:Хайдее, размъдрайте се флуудърии! xD

Дамяне, кви ги вършиш пак? xD

Иветкеее, тихо там..айде ставам, ама сериозно шттт xD

30..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 11:57 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

ейй алекк да не забр да пишеш при морето... :P

31..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 11:58 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Сутринта ми беше отчайваща.Имахме да пишем някви съчинения още от 7:30 тая госпожа не е наред с главата.После стана по хубаво имахме един час празен географската не дойде ..::Говорилня::.. - Page 2 819272
Не съм писала по нищо ама ще препиша утре от някой ..::Говорилня::.. - Page 2 142457
Вие как прекарахте деня??

32..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 11:59 am

Карън Дейвис

Карън Дейвис
Вампир
Вампир

Той да внимава да не кажа....
Както и да е xD Мегън, той е много зает човек...Но ще забрави xD По-голям мързел е от мене.... (rofl)

33..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 11:59 am

Карън Дейвис

Карън Дейвис
Вампир
Вампир

Мелиса Джеймс написа:Сутринта ми беше отчайваща.Имахме да пишем някви съчинения още от 7:30 тая госпожа не е наред с главата.После стана по хубаво имахме един час празен географската не дойде ..::Говорилня::.. - Page 2 819272
Не съм писала по нищо ама ще препиша утре от някой ..::Говорилня::.. - Page 2 142457
Вие как прекарахте деня??

Сродна душиичка ..::Говорилня::.. - Page 2 142457

34..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 12:01 pm

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

о спокойно... аз се чудя сега как съм тук... мързи ме дъ гледъм чак... sleep sleep sleep


п.п. може и Мег да ми викаш.. а може и Сис....

35..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 12:03 pm

Карън Дейвис

Карън Дейвис
Вампир
Вампир

Ок, но ще стане объркване, понеже брата ме съкращава на сис xD Както и да е....
Явно си пасвате, мързелчитааа :D

36..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 12:05 pm

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

ей... и ти не отстъпваш... май треа си направим клубче.... "Мързелчета ООД"

37..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 12:26 pm

Карън Дейвис

Карън Дейвис
Вампир
Вампир

Който иска да се присъединява xD А който прекъсне влакчето ни в "кой е следващия" ще го килнааа xD

38..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 12:28 pm

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

ейй що не сии напрайм Скайп чат че тука малко тромавичко... :d

39..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 12:29 pm

Карън Дейвис

Карън Дейвис
Вампир
Вампир

За сега няма да си пускам скайпа, че пак ше ми заседне всичкоо :X xD

40..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 12:31 pm

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

ахам... ии аз имах тос прубл3м... :D

41..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Вто Апр 20, 2010 11:25 pm

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

Ейй как спамите без мен о.О Сис/Карън трябва да се оговорим, къде да пишем и да се срещнем ;д

П.П Иии аз прекъснах влакчето, просто не се сдържах ;д

42..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Сря Апр 21, 2010 4:36 am

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

Крис Хелскрийм написа:Ейй как спамите без мен о.О Сис/Карън трябва да се оговорим, къде да пишем и да се срещнем ;д

П.П Иии аз прекъснах влакчето, просто не се сдържах ;д

xD Днеска Иветъъ е на даскалуу а аз съм болен и се кефя (ъъ правя се на болен по-точно xD ) Толкова съм щастлив...Няма кой да ми мрънка...Ще се просълзя от щастие.. (rofl)

43..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Сря Апр 21, 2010 9:15 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

еййй мързелчита къде сте... домъчня ми за вас ;(

44..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Сря Апр 21, 2010 11:34 am

Карън Дейвис

Карън Дейвис
Вампир
Вампир

Алек Уинчестър написа:
Крис Хелскрийм написа:Ейй как спамите без мен о.О Сис/Карън трябва да се оговорим, къде да пишем и да се срещнем ;д

П.П Иии аз прекъснах влакчето, просто не се сдържах ;д

xD Днеска Иветъъ е на даскалуу а аз съм болен и се кефя (ъъ правя се на болен по-точно xD ) Толкова съм щастлив...Няма кой да ми мрънка...Ще се просълзя от щастие.. (rofl)

ДАМЯНЕ!МААМК....
..::Говорилня::.. - Page 2 490473 Хилоу, пийпълс! Как сте?

45..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Сря Апр 21, 2010 11:36 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Кариии... най-сетне някой да се сетии да пише... заспах тука... sleep как мина денят ти :P

46..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Сря Апр 21, 2010 11:40 am

Карън Дейвис

Карън Дейвис
Вампир
Вампир

Много гадно..Утре ще убия форумното ти гадже (rofl)
Ти как си?
ЕЙ МЪРЗЕЛИ, СТАВАЙТЕЕ И ПИШЕТЕЕ!

47..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Сря Апр 21, 2010 11:44 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

шт... не бързай да го убиваш... ;d първо да пише при ш*баното море.... колкото до мен ми пак съм болна... и имам мускулна треска... ;д

ся за мързелите... ами май скоро няма да се сетят да пишат... ще си тъпейм двечките...

48..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Сря Апр 21, 2010 11:47 am

Карън Дейвис

Карън Дейвис
Вампир
Вампир

Етоо, аз отново оказах права - Дамян е мързел и няма да пише скоро xD

49..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Сря Апр 21, 2010 11:49 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

после ше ми вика да внимавам да не заменя Алек със Крис... ;д.... Че ти кво прайкаш душицо ...

50..::Говорилня::.. - Page 2 Empty Re: ..::Говорилня::.. Сря Апр 21, 2010 11:49 am

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

Здрастии ^^

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите