Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Голямата поляна

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Голямата поляна Empty Голямата поляна Нед Апр 18, 2010 10:41 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Голямата поляна 168700199534

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Вто Апр 20, 2010 10:51 pm

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

Днес Крис бе излязъл много рано, той бе спал съвсем малко, но и толкова му стигаше. Още мислеше за вчерашната случка с Джес. Щом се сетеше за името 'и нещо в него почваше да гори, щом се сетеше за усмивката 'и, лицето... просто неможеше да мисли за друго. Какво му ставаше, никога не бе изпитвал нищо подобно към никого, а сега запознава се с момиче и няколко часа след запознанството им то я целуна. Още си спомняше вкусът на устните 'и, ароматът на кожата 'и... Ааа, ако пордължеше да мисли за нея, щеше да откачи. Но когато я целуна, тя не му отвърна. Та и защо да го прави, нали самата тя бе казала, че изпитва нищо към него, освен може би желанието да го убие. Какъв глупак съм бил да си мисля, че може да излезе нещо от това, каза си той на ум, докато продължаваше да се разхожда по прекрасната полянка. Днес имаше необичайно много птици по дърветата, но това не го притесняваше, той бе сит и нямаше нужда от повече кръв. Продължи самотно да пристъпва напред, докато се чудеше какво да прави занапред и тогава се чуха стъпки зад него. Той разпозна аромата 'и, но какво търсеше тя тук? Искаше да му се подиграва, или какво? Обърна се бавно към нея и зачака да чуе, какво имаше да каже тя.

3Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Вто Апр 20, 2010 11:53 pm

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Новият ден бе започнал коренно различно за разлика от другия.Слънцето се бе показало само на небето и нито един облак не вещаеше дъжд.Джесика бе лежала на огромното си легло цяла нощ,гледайки в тавана и мислише за случката от по-рано.Много неща й се въртяха в главата.От една страна,тя дори не познаваше този мъж и не знаеше какво цели.Докато от друга,тя се разкъсваше щом го чуеше,а това чувство не бе изпитвала от цяла вечност.Пред нея се открояваха две пътеки.Едната-да запази достойнството и славата си на силен демон,а другата-да рухне до него...Разумът и клонеше към първото,но сърцето говореше обратното...Джесика реши да се срещне с него и да поговорят очи в очи.Това би било най-разумното нещо,просто да си изяснят всичко.Всекий ден и се случва да търси вещици,вампирите не бяха по-различни...Така ,с малко магия Джес вече знаеше къде е...Жената бързо крачеше из голямата поляна,търсейки нещото,за което бе дошла.Не забелязваше красивите дървета около себеси,нито птиците,които се гонеха в луда игра из небето.Тя сякаш вървеше със затворени очи.Изведнъж,краката й се забиха на едно място.Демонът вдигна поглед напред,при което в далечината забеляза някого.
-Той е...!-усмихна се Джесика и продължи напред по-бързо,от преди.
Времето,за което го доближи беше съвсем малко,но на нея й се стори,че е крачела с часове,защото през този малкък период от време,в главата й се разхождаха милион мисли.Мъжът явно бе усетл присъствието й,за това се обърна и я загледа право в очите.От своя страна Джес също вдигна поглед и го насочи към него.Тя присви юмруците си...Беше толкова краси,сякаш изваян от ръцете на най-великия склупторист в света.Крис наистина приличаше на мраморна статуя,поне такава бе кожата му...бяла като сняг.От страни той изглеждаше като голяма буца камък,но много добре оформена.Сърцето на жената започна да тупти и тя усети някакво напрежение у себе си.Побърза да махне очи от него,за да може да се опомни,но й бе трудно да го направи.Стояха втренчени един в друг почти минута,докато единият не реши да прекъсне мълчанието.
-Здравей,Джес...Как си?-започна вампирът.
-Виж,не те познавам и не знам какво целиш,но знам,че вчера ми направи нещо,което ме побърка...-Хафк побърза да премине към главното,заради което бе дошла.-Когато чуя за теб,когато мисля за теб,когато те видя....Аз незнам какво ми става?-Джеси скръсти ръце и отново го погледна.
Дори не бе мръднал от позата си,в която го бе заварила.Ако не бе казал това "Здравей,Джес",тя сигурно щеше да си помисли,че той наистина е някаква статуя.
-Нещо да имаш да ми кажеш по въпроса..?-изстреля Джесика.

4Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Сря Апр 21, 2010 12:22 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

Той я излгеда учудено, а след това се разсмя.
- Ами мога да кажа само, че изпитваш същото което аз към теб. Където и да отида, каквото и да правя, все виждам теб, все мисля за теб, немога повече така, трябва да си изясним всичко веднъж и завинаги. Аз изпитвам нещо силно към теб, нещо което досега не съм изпитвал, но и аз незнам какво точно, но просто немога да стоя настрана от теб! - щом каза това той скочи на един от клоните на най-близкото дърво и се загледа в небето. Днес бе чисто, без нито едно облаче, прекрасен пролетен ден! Вятарът духна и развя косите на Джес, а ароматът 'и достигна до момчето за броени секунди и той потръпна щом го усети. Изведнъж Крис скочи от дървото и се запъти към нея, само за миг се поколеба, а след това я целуна страстно. Както и предният път когато го направи, всякаш времето спря, всякаш бяха само те двамата, но когато ги отлепи, всичко ичезна.
- Почувства ли нещо когато те целунах? - попита я той, докато продължаваше да се взира в нея.

5Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 12:13 am

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Джесика не очакваше подобно действие от страна на Крис.Тя искаше целувката от преди да се повтори,но знаеше,че не е редно и го криеше дълбоко в себе си.Когато ледено студените устни на мъжа се допряха до нейните,Хафк се разтрепери.Жената отново бе пленена от него,като волна птица в клаетка,но това й харесваше.Когато моментът свърши,Джес бързо се отдръпна и го загледа в лицето.
-Защо питаш...?-Джесика отвърна с въпрос на въпроса.
-Искам да знам.-прошепна тихо вампирът.
-Има ли някакво значение...Дори незнам какво изпитвам към теб.-тя се обърна с гръб към него и земислено се вгледа в долината.-Не мислиш ли,че малко избързваш?
-Може би е така,но просто не мога да се сдържа.-обясни Крис,поемайки дълбоко въздух.
-Това не е оправдание и аз не се сдържам...А и ти си вампир,би трябвало да си научил урока за самообладанието!-Джес се обърна към него с присвити вежди.-Нали не налиташ на всекий срещнат човек и не му изпиваш кръвтта.
-Права си,но тук....С теб е различно.-мъжът я загледа право в очите.-Усещането е друго,тоест усещанията са две...Много искам кръвтта ти,незнам по каква причина,може би просо ароматът ти...А другото усещане,което изпитвам не ми позволява да те нараня и ме привлича към теб като магнит...
-Крис стига!-Джес наистина искаше да забави нещата между тях..

6Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 12:33 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

Ясно, не изпитваше нищо към мен.
- Да наистина стига, какво ли съм си мислел, та аз съм просто един кръвопиец! - казах и аз и се стрелнах навътре в близката гора. Скочих на една от грамадните скали наблизо и седнах на нея и се загледах в небето. Две питчки летяха волно и се спускаха една към друга, като в някакъв странен танц. Колко са свобони в безкрайните небеса, я и проблемите им не са каквито са нашите. Докоснах едно от близките дръвета, които бяха надвесени на скалата и то мигновенно замързна. Загледах се в изящната ледена скулптура, толкова чиста, толкова прекрасна.... Бам, щракнах с пръсти и тя стана на парчета, неможех да я гледам, напомняше ми за нея. Ами сега, къде да отида? Немога да остана повече тук, немога да се самоизмъчвам така, да я виждам а да немога да я доближа. Ами може би в Мексико, не съм бил дам от поне 50 години, сигурно много се е променил. Или пък някъде в Европа, но нямаше значение къде, където и да е, нали болката щеше да изчезне, ако не веднага, то след години. Скочих от камъка и стъпах безшумно на земята, а след това се запътих на някъде, не ме интересуваше къде, просто колко се може по-далече от Мистик Фолс!

7Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 12:57 am

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

За миг,Джес видя силуета на Крис,който след секунди съвсем изчезна от погледа.Тя се огледа,а след това последва тежка въздишка.Демонът отново си припомни думите,изречени последно от него..."...какво съм си мислел,та аз съм просто един кръвопиец!".Това звучеше толкова нелепо.Джесика си помисли,че може би Хелскрийм я бе разбрал погрешно...
-Глупачка...Обърках всичко!-Хафк се запъти към имението си.-Но пък така,може би е по-добре...
Докато си вървеше,тихо и бавно,една гарга прелетя над главата й и отскубна един кичур от косата й.
-Ейй!-ядосано възкликна Джес,заглеждайки се в съществото със странно поведение.
Черната птица полетя малко напред и канца на един клон,започвайки да грачи силно.Жената не прие това насериозно и подмина гаргата без да й обръща внимание.Изведнъж,както си вървеше, Хафк почувства силен удар по гърба,при който изхвърча доста напред.Демонът падна на земята и веднага разбра,че това създание не е обикновенна птица,а ней-вероятно е вещица и понечи да се обърне назад.На същият клон,на който до преди малко беше кацнала гарга,седеше някаква жена,която иронично се усмихна в лицето на Джес.
-Джесика,скъпа...Отлсабнала си!-изсмя се вещицата.-Трябва да си отваряш очите на четири!
-Я млъквай!-изръмжа Хафк и запрати едно енергийно кълбо по нея.
Но когато кълбото долетя до клона,непознатата жена вече я нямаше.
-Ще се видим пак и аз ще съм последното нещо,което ще видиш!-чу се тих глас зад ухото на Джесика.
Демонът се обърна,но не видя никого зад себе си.Тя се изправи,изтърсвайки дрехите си.
-Какви наивници!-изсмя се Джеси.
Вещиците винаги са искали да се оттърват от нея,но никога не са успявали.Сигурно това бе поредният им опит,който Джесика не взе под внимание и продължи към дома си.Тя нямаше никакво намерение,да издирва нападателя си точно сега...

8Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 8:57 am

Джаксън Телър

Джаксън Телър
Демон
Демон

Разхождах се из гората за да опусная тъй като бях нов в това градче не познаах никого дори и не бях идвал тук преди.За щастие както винаги горите лесно се откриваха.Вървях на пред с ръце в джобовете и вдигната глава нагоре към небето оглеждайки клоните,височината и небето беше хубаво скоро щеше да има залез.Обичах ноща повече от деня за това нямах търпение залеза да свърши и всичко да потъне в мрак.Мястото беше хубаво някак вълшебно успокояваше ме за това седнах под едно дърво и се облегнах назад и започнах да се чудя:
- Дали и тук ще имам проблеми както с Елиза дано не.Обещах си че няма да се влюбвам както преди от първия път още щом я видя този път не колкото и силно да го искам. - докато си мислех чух стъпки изправих се и попитах:
- Кой е ?

9Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 9:04 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Аз вървях тихо и някой извика.Видях,че някакъв мъж седи на едно дърво.Той беше висок,лицето му беше бледо и изящно.Аз го погледнах въпросително.
-Не трябва ли аз да питам кой си ти и какво правиш на дървото ми?-попитах аз леко ядосана.
-Къде пише,че е твое?-явно мъжът не отстъпваше
-Кой си ти?-попитах го настоятелно аз
-Няма да кажа!-отвърна той
-Кой си ти?!-аз го погледнах в ясните му очи.
-Джаксън.-отвърна той
-Точно така.Аз съм Мелиса.
-Ти си вампир.-съобщо той
-Точно като теб.-отвърнах аз.-Какво правиш в Мистик Фолс?
-Не те засяга.
-Знаеш,че мога да те накарам да говориш.
-Заплашваш ли ме?-той ме погледна решително.Аз се засмях и седнах до него.
-От къде си?.....

10Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 9:16 am

Джаксън Телър

Джаксън Телър
Демон
Демон

- Франция.А ми ти ? - отвърнах аз и погледнах момичето.
- А и междо другото не съм вампир,а демон. -казах отново и зачаках отговора и.
- Нейното дърво.Друг път да не би да си е написала името някъде.Но признавам че е красива. - позамислих се докато чаках отовора и.
- Толкова ли приличам на вампир ? - зачудих се отново.Защо ли ме беше помислила за вампир след като не съм аз съм демон не би трябвало да приличам на вампир или трябва в едно бях сигорен в това че от известно време на сам от както Елизабе ме предаде се вувствам по различно можеби заради това имам този цвят на кожата е какво пък щях да се оправя все някак с него но това момиче от едан страна леко ме дразнеше но...
- Не няма да се влюбвам отново. - казах си аз и погледнах напред и заслушах Мелиса.

11Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 9:22 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Аз съм от си от тук,но от век не съм идвала.-отвърнах аз.Нещо имаше в този демон,защо ли го бях помислила за вампир?Той ме гледаше странно.-Какво има?
-Нищо.Не ми отговори на въпроса.
-Ам аз само се шегувах.-каза аз като се опитвах да звуча нормално.
-Да ясно.-той не ми повярваВ погледа му личеше,че ме мисли за някоя глупачка.
-Но пък е красив.-помислих си аз,но веднага след това се упрекнах.
-На колко си?Нека позная!-казах аз преди той да каже нещо.-220?230?..

12Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 9:40 am

Джаксън Телър

Джаксън Телър
Демон
Демон

- От втория път.Така де на 230 години съм. - отвърнах аз и почнах да си играя с една клечка.За момент погледнах нагоре и видях че скоро ще започне залезът.
- Ами ти ? - попитах този път аз тъй като ми беше любопитно на колко е щом каза че от век не е била тук значи е на повече от 100 години.Сега както обикновено ми казват вампирите ще каже нещо от сорта на 300-400 все едно е нещо уникално че са вампири и че са на 300 години не че ги мразех харесвах ги но имаше някой който не можех да понясям.
- А и няма да спра да се чудя какво привиш тук по това време вие не излизате ли обикновено вечер ?

13Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 9:49 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Ти не си ли чувал за пръстени?-попитах го аз и показах моя.-Това е семейна реликва.Не,че семейството ми е било от вампири,но след като станах такава ми го даде жената която ме превърна.И съм на 201 години.Младичка съм още.-казах аз и се засмях
-Оо,определено аз съм с 29 години по-голям от теб.-отвърна той
-Така е.-отбелязах аз и загледах залеза.Вечерта се спускаше и почти вскички вампири щяха да излизат.
-Ти с хора ли се храниш?-попитах ме той
-Не!-аз станах напрегната.
-Добре спокоен съм.-въздъха той.
-Ти не си човек ти си демон,а и разкажи малко за вашата раса.-Двамата срещахме погледите си и аз веднага извърнах глава.Защо толкова ме привличаше този демон?Можеби заради кръвта му или пък аз се влюбвах?Нее!Невъзможно!Никога!

14Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 10:00 am

Джаксън Телър

Джаксън Телър
Демон
Демон

След като тя обърна глава аз се почувствах малко страно сякаш бях заразен и не искаше да ме гледа е бях свикнал за това вече не обръщах толкова внимание.За това просто отговорих.
- Няма какво толкова да се ракаже ние сме създания на ноча имаме си дарби както вас аммм друго незнам общо казано сме като вас само където не всички демои обичаме да пием кръв има някой който се хранят с кръв било то животинска,човешка или пък на други създания но има и такива като мен или поне се надявам да има който водят нормален начин на живот храня с човешка храна едно време дори ходех и на работа но наследих много пари и нямам нужда от това. - казах аз и се усмихнах.
- Знам за пръстените просто в Франция много малко вампири излизаха през деня.Аз също имам пръстен но все още не знам какво прави дядо ми не искаше да ми каже каза ми че сам ще рабера някой ден.Коя час от деня обичаш най-много ? - попитах аз и се обърнах към нея.Беше ми приятно да си говоря с нея освен че беше красива външно започвах да виждам и вътрешната и красота.

15Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 10:08 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Бях се заслушала в омагьосвашия му глас и се сепнах когато спря да говори.
-Аз...обичам вечерта.Тогава няма хора и мога а правя каквото си поискам.Ти?
-И аз така.-отвърна той.
-Да можех и аз да съм като теб.-вече му завиждах.Да води нормален живот това е прекрасно.
-Не ти ли харесва да си вампир?-попита ме той
-Да,но да си вампир си има свойте недостатаци.Обичаш лида бягаш?-аз побърза да сменя темата.
-Да.-каза той
-Ако искаш може да направим едно малко състезание?-попитах го аз и се усмихнах.Отново се погледнахме,но този път се опитах да издържа на изпепеляващия му поглед.

16Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 10:21 am

Джаксън Телър

Джаксън Телър
Демон
Демон

- Аммм съжелявам че те разочеровам но ще трявба да ти откажа ти си доста по бърза от мен,а и моята дарба не е бягането. - казах аз докато продължавах да я гледам но и тя не се отказваше.
- Ами тогава каква е ? - попита тя продължавайки да ме гледа.
- Пирокине.Имам способноста да контролирам огъня. - отвърнах аз и за момент отклоних поглед от нея обърна хсе с лице към дървото и с пръст на писах името си на дървото.Кората се прогори и името остана така.
- Ето сега дървото е мое тъй като на него пише моето име но на теб ти давам да стойш тук. - разсмях се и погледнах към нея отново.
- Сега си ти каква е твоята дарба ?

17Голямата поляна Empty Re: Голямата поляна Чет Апр 22, 2010 10:28 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Твое ли?-погледнах го пресмехулно и веднага написах с острите си нокти името си.-Сега е и мое.
-Хаха добре така да бъде.-той се разсмя.
-Аз съм маниполатор.Мога да накарм всеки да направи нещо което искам.-казах аз и се усмихнах самодоволно.
-Супер.Сигурно я използваш и в момента.-каза той и аз го погледнах
-Не този път няма да контролирам никой.Нямам сили.Скоро не съм ловувала.
-Защо така?-попита ме той
-Животните лесно се плашат,а и вече не са много.
-Аха,а искаш ли да отидем на кафе?-той ме погледна и се усмихна.
На среща ли ме кани?Хайде ще приема разговора ни е увлекателен.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Малката поляна

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите