Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Водопада

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Водопада Empty Водопада Нед Апр 18, 2010 10:42 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Водопада Img_1233

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Водопада Empty Re: Водопада Нед Апр 18, 2010 12:57 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Пред нас се откри невероятната гледка на водопада,беше много красиво и имаше много хубава растителност около него,имаше малки жабчета и тук там рибки...
-Много е красиво!-възкликнах аз и погледнах Зоуи,като се усмихнах отново,не очаквах да е толкова красиво,беше повече дори и от колкото си представях...

3Водопада Empty Re: Водопада Нед Апр 18, 2010 1:03 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Да прекрасно е.-възхитих се на великолепния пейзаж все едно го виждах за първи път.Но сега имаше нещо още по-прелестно от предния път.Приближих се до кристалната вода, огледах се в нея ,а след това потопих ръката си и с леко движение развалих появилото се отражение.

4Водопада Empty Re: Водопада Нед Апр 18, 2010 1:12 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз също потопих ръката си във водопада,водата бе хладна и много приятан,аз леко измих лицето си и ръцете си...
-Защо не дойдох първо тук?-зачудих се аз и продължих да гледам отраженията ни във водата,тя беше кристално чиста и нямаше ито един боклук или нещо което да я замърсява ...

5Водопада Empty Re: Водопада Нед Апр 18, 2010 1:18 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Гледах отражението му във водата и се усмихнах леко.В отражението видях ,че той също се усмихва.Беше ми много приятна компанията му.
За пореден път тишината се появи.Очаквах той да каже нещо, защото постоянно аз задавах въпроси и това ме караше да се чувствам още по-неловко.

6Водопада Empty Re: Водопада Нед Апр 18, 2010 1:22 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Харесва ли ти тук?-попитах аз и продължих да гледам отражението ни и на небето,както и на виждащите се дървета.Там от където идвам нямаше такива прекрасни места на които можеше да се радвам,а аз необичах много да се усмихвам,правих го само когато наистина се чувствах щастлив...

7Водопада Empty Re: Водопада Нед Апр 18, 2010 1:31 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Да ,много ми харесва.-казах и се обърнах.Погледнах го в очите.Бяха светло сини като водата ,но в тях ми беше много по-приятно да се взирам.
След като осъзнах ,че го зяпам се почувтвах неудобно и отклоних поглед отново към водата.
-Ъм тук има много красиви места като това.-казах и забелязах ,че бузите ми бяха поруменели ...

8Водопада Empty Re: Водопада Нед Апр 18, 2010 1:35 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

А седнах до водата и казах:
-Явно градчето ви има доста природни красоти,от там откъдето идвам всичко е развалено от хората и никой не цени природата,тук явно е точно обратното-усмихнах се отново аз и погледнха момичето,ветрецът леко подухваше и беше изключително приятно,аз замалко затворих очи и след,като ги отворих въздъхнах...

9Водопада Empty Re: Водопада Нед Апр 18, 2010 1:42 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Да наистина е така.Тук има много вълшебни и прекрасни места.И хората наистина ценят и пазят природата.-огледах се наоколо и след това го попитах:
-А ти от къде идваш?Разкажи ми малко за това място?-попитах с нотка на любопитство в гласа.-Разкажи ми малко и за хората там.Какви са те?-май отново бях прекалила с въпросите.

10Водопада Empty Re: Водопада Пон Апр 19, 2010 11:30 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Ами...преди всичко бе запазено както е,природата се ценеше и хората бяха добри,но после всичко рухна,проваляха местата,изсичаха гори,убиваха без причина,всичко бе хаотично-обясних аз и се усмихнах отново,като погледнах рибкител,които плуваха във водата и жабите,които скачаха от камък на камък,видях и една красива костенурка....

11Водопада Empty Re: Водопада Пон Апр 19, 2010 1:09 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Toва наистина е много тъжно.-казах натъжена.
Обичах природата и наистина ми ставаше много мъчно ,когато разбирах какво някой хора й причиняваха.Опитах да сменя темата.
-Крис, имаш ли братя или сестри?-усмихнах му се мило.
Слънцето вече започваше да залязва.Беше много красив залез.Не бях усетила ,колко бързо летеше времето.

12Водопада Empty Re: Водопада Пон Апр 19, 2010 2:03 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Да...имам брат,а ти?-попитах аз,като я погледнах.Природата тук беше невероятна и не исках да я развалят и тук.Трябваше да се замислим малко за нашата планета...Зоуи имаше много чаровна усмивка и беше много сладка,аз се вгледах в нея и лелко се изчервих и отместих погледа си...

13Водопада Empty Re: Водопада Пон Апр 19, 2010 2:11 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Не нямам.Как се казва брат ти?Ако искаш разкажи малко за него.-предложих аз.
Беше толкова сладък като се усмихваше.Нямаше как да остана безразлична към това и да не му отвърна.На фона на залязващото слънце Крис изглеждаше страхотно.Не беше станало много късно ,но вече започваше да става по-хладно.

14Водопада Empty Re: Водопада Пон Апр 19, 2010 2:19 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Мат...-казах аз и отново погледнах момичето,слънцето вече почти се бе скрило зад хоризонта и щеше да се стъмни,сигурно тук бе невероятни и през нощта...
-Много хубаво градче,трябва да го разгледам цялото-добавих и отново се усмихнах,чувствах се добре в компанията на Зоуи,тя бе много приятно момиче...

15Водопада Empty Re: Водопада Пон Апр 19, 2010 2:23 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Да градчето е супер.Някой път можем да отидем и в дискотеката.Ако искаш?-усмихнах се.
-Там не е толкова тихо и спокойно -засмях се и продължих-но пък стават страхотни купони.Обичаш ли шумните и препълнени дискотеки?-поредния въпрос от моя страна.Май вече ставах досадна ...

16Водопада Empty Re: Водопада Пон Апр 19, 2010 2:29 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Да...обичам и шумните места,дискотеки,купони и всякакви от този род-усмихнах се аз,още от малък си падах купонджия
-Трябва някой път да ме разведеш из града,ако си свободна разбира се и нямаш нищо против-казах и я погледнах,вече беше се здрачило и можеби след малко трябваше да тръгваме...

17Водопада Empty Re: Водопада Пон Апр 19, 2010 2:35 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-С удоволствие.-казах и го погледнах.
-Само кажи кога.Винаги съм готова за купонясване.
Вече беше тъмно.Не ми се тръгваше ,но беше станало късно ,добре че нямах вечерен час и ми беше малко студено.
-Искаш ли да тръгваме?-попитах аз с леко нежелание ,защото ми беше много приятно да сме заедно ...



Последната промяна е направена от Зоуи Найт на Пон Апр 19, 2010 2:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път

18Водопада Empty Re: Водопада Пон Апр 19, 2010 2:36 pm

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

По - дълги Рп-та!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

19Водопада Empty Re: Водопада Вто Апр 20, 2010 11:16 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Зоуи Найт написа:-С удоволствие.-казах и го погледнах.
-Само кажи кога.Винаги съм готова за купонясване.
Вече беше тъмно.Не ми се тръгваше ,но беше станало късно ,добре че нямах вечерен час и ми беше малко студено.
-Искаш ли да тръгваме?-попитах аз с леко нежелание ,защото ми беше много приятно да сме заедно ...

-Добре...някой път ще ме разведеш!-казах аз и се усмихнах,като се загледах във водата,тя бе толкова хипнотична и аз изпадах в нещо като транс,след това чух,че Зоуи попита дали искам да тръгваме,аз я погледнах и казах:
-Ами...мисля,че е време макар че не ми се тръгва много!-усмихнах се,като се изправих и попитах:
-Сега прибираш ли се?-незнаех дали да се разходя още малко или да се прибера вкъщи,защото града наистина бе прекрасен,но пък от друга страна ми се прибираше.Често се случваше да не знам и аз какво искам...

20Водопада Empty Re: Водопада Вто Апр 20, 2010 12:15 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Беше станало късно и от една страна исках да се прибера и да си легна ,но от друга нямах нищо против да се отбием за малко в някое заведение.
-Не зная.От теб зависи.-усмихнах се и продължих
-Ако искаш да се брибираме или да се отбием в някое кафене?
Докато вървяхме го оставих да реши.Очаквах отговора му ...

21Водопада Empty Re: Водопада Сря Апр 21, 2010 11:04 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Ами ако искаш да тръгваме,стана късно,ако искаш може да дойдеш у нас,да те черпя нещо за дето ми прави компания-усмихнах се широко аз,изтупах дрехите си които бях прашни от стоенето на земята и запретнах ръкавите си понеже бяха мокри от от водата в която бях бръкнал на няколко пъти,усмихнах се и я погледнах,слънцето вече го нямаше и се раждаха първите лъчи на луната.Тя се показваше дискретно зад няколко облака и ни осветяваше със сребърните си,невероятно красиви лъчи,които съвсем леко пробиваха мрака със своите тънки "остриета"

22Водопада Empty Re: Водопада Сря Апр 21, 2010 11:38 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Вървях до Крис.Нощта беше приятна и луната съвсем леко осветяваше пъта ни.
-Ами добре ще дойда.Мерси за поканата ,но ако си много изморен кажи.-усмихнах се леко ,но не знам дали той го видя, защото беше тъмно.След доста време стигнахме края на гората и тръгнахме към града.
-Не зная къде живееш за това ти водиш.

П.П.Ако искаш пиши направо в къщата.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите