Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Езерото

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Езерото Empty Езерото Нед Апр 18, 2010 11:03 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Езерото Mystic_lake_peizaj

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Езерото Empty Re: Езерото Вто Апр 20, 2010 11:22 am

Сара Деа

Сара Деа
Вампир
Вампир

Беше следобяд.. но може би късно следобяд защото слънцето залязваше. Небето беше оранжево значи скоро бе започнало да залязва.Поне бе така според мнението на Сара която не виждаше слънцето за да определи доло ли е ,горе ли е, по средата ли е ...Момичето се загледа във водата.Имаше малки вълнички..Тя се усмихна и седна на земята под едно дърво, изглеждаше и иглолисно което я зарадва защото според нея по излолисните листа на дървото няма как да има гъсеници / -_-'' / който тя толкова мразеше.загледа се във водата. Бе решила до поплува, но предпочиташе да се стъмни. Обичаше вечерите .. когато луната изгрее, а и според календарчето й днес беше пълнолуние..
* Идеалното време за плуване *
Помисли си Деа и се усмихан по-широко.
Сара се излегна и се загледа в облаците в който като малка гледаше с часове. Бяха и толкова интересни.Всеки облак приличаше на нещо а и постоянно променяше големината и формата си така че се получаваха всевзъзможни неща. Веднъж бе видяла толкова смешно нещо, че цял ден не бе спряла да се смее.Родителите й бяха помислили ,че е пияна. О, да спомняше си този ден всякаш беше вчера а беше преди цели осем години.Баща й я беше сложил на стола и я разпитваше докато тя само го гледаше и се спукваше от смях.
- Сара каккво си правила? - Бе попитал строго баща й
- Мм...- Успя да промълви едва момичето и избухна в смях
- Остави я Едуард, сигорна съм, че не е правила нищо нередно, та тя е все още дете- Каза майка й изад мъжа си и се приближи до малката Сара. Усмихна й се топло й я погали по главата.
-Детеши- Промърмори баща й под мустак излезна от стаята.
-Хайде малката ми, лягай си утре ще те водим на едно място - Каза жената с мил и нежен глас и целуна момичето по челото.
Другия ден бе един от най-хубавите й бяха отишли на басейн заедно с най-добрата приятелка на Сара от детството й.
* Вода *
Помисли си младата вампирка. Някак си момичето се чувстваше по-спокойно около вода.МОже би защото бе израстнала с нея.
Слънцето бе най-после залязло.ДАже луната бе изгряла ,а ноща бе черна ..Деа обичаше такива нощи. Момичето извади от чантичката си една хавлия и я постели на земята.Саблече дрехиет си и ги згъна като ги сложи едн авърху друга в единия край на хавлията. Потопи се в езерото и започна да плува...

3Езерото Empty Re: Езерото Вто Апр 20, 2010 1:26 pm

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

След преживяното с Крис,Джесика търсеше някого с когото да поговори за това.Човекът,или по-точно вампирът,с който Джес възнамеряваше да сподели това,беше сестра й...Не бяха кръвни сестри,защото имаха различни бащи,но пък бяха винаги заедно,неразделни и си споделяха всичко.Вече се бе стъмнило.Из гората се носеха най-различни звуци,издавани от животни или някакви други същества.Това не правеше никакво впечатление на Джес,защото състоянието и бе такова,че който и да би пресякал пътя й,щеше да съжалява и то със сигурност.Хафк знаеше,че сестра й много обича да плува и със сигурност щеше да я намери в някое езеро или река.Всяка вечер Сара,задължително рпавеше по няколко водни кроса на студените и тъмни води.След дълго лутане,Джес стигна до едно езеро.Тя се огледа и недалеч от нея забеляза една хавлия.Стрелна се към нея,а когато се приближи,забеляза дрехите на сестра си.Жената вдигна глава,насочвайки поглед към езерото,но за съжаление бе прекалено тъмно и демонът не видя нищо.
-Ех..Добре!-въздъхна Хафк.-Сара-а-аа-а...-провика се джесика,но не получи отговор.
Не й се влизаше във водата,за това не й оставаше друг избор.Тя затвори очи,а когато отново ги отвори вече бяха червени.Джес зареди едно енергийно кълбо и го запрати високо в небето,а след това повтори действието още двадесет и три пъти.
-Със сигурност ще види пине едното!-изсмя се Джесика.
И наистина Сара забеляза енергйните кълба.Не познаваше много демони,които щяха да направят подобно нещо.Веднага разбра,че е сестра й и явно имаше нужда от нея,щом рпави такива глупости.Деа ускори гребането на ръцете си и след няколко секунди вече бе стъпала на брега.
-Джесика?-провикна се младата вампирка,за да се увери,че е тя.
Още не бе свикнала да разпознава хората по миризмата им,тъй като бе прекалено млада.
-Че кой друг...-Хафк я наметна с хавлията й.-Трябва да поговорим.
-Сега ли..?Остават ми няколко обиколки и свършвам.-малката сестра на Хафк започна да се възмущава.
-Да,сега...После ще плуваш русалке!-изсмя се Джес.
-Грр...-Сара показа недоволството си.
Никак не обичаше да прекъсват любимото й занимание.Двете се приближиха към водата,при което седнаха.Деа си бе потопила краката,а Хафк ги бе скръстила като йога.
-Какво толкова се е случило,че пускаш кълба като фоерверки на Нова година?-вампирката я погледна в очите.
-Ами...Как да започна...Целуна ме един мъж,тоест вампир,няма значение...Но сякаш изпитах нещо към него,което ме плаши,защото не съм изпитвала нищо през целия си живот...

4Езерото Empty Re: Езерото Вто Апр 20, 2010 1:41 pm

Сара Деа

Сара Деа
Вампир
Вампир

Сара цопкаше с краката във водата и си тананикъше странна песничка..
-Не ме ли чу .. Сарааа?... - Джесика сръга сестраа си .. Обикновенно Сара или бе размечтана или прекалено расеяна и Хафк трябваше да й повтаря по няколко пъти. А когато го направеше Деа се възмущаваше и й правеше забележка, че не е глуха нито бавно развиваща, но и двете си знаеха че обикнвенно перз едното й ухо влиза през другото излиза.
-Ъм?? Какво ..- Джеси въздъхна и повтори
- Целуна ме един вампир-Още при тези думи Сара погледна злобно сестра си .. Как можеше сестра й която уж трябваше да й е за пример позволяваше на някакви непознати да я целуват й то вампири.
- Виж Сара- Каза притеснено демона и присиви устни.
- Никога не бях изпитвала нещо подобно..нещо странно. Подобно нещо не съм изпитвала през целия си живот..-Това бе достатъчно са Сара сега тя започна да размишлява какво да каже на сестра си.Вярно че Джесика продължи да говори, но най-важното Деа бе чула вече.
* Вампир..сестра ми.. Сестра ми с вампир...Чувства.устни.. целувка..никога преди...*
Сара отдели етзи думи в ума си сякаш ключови. Изведнъж лицето и грейна.Обърна се към сестра си и сякаш извика, но не високо .. радосно но някак тихо.Хафк все още говореше .. обяснаваше, но вампирката я прекъсна
- Та това е страхотно..Кой е той .. къде се запознахте ..как се казва..Как изглежда ...

5Езерото Empty Re: Езерото Вто Апр 20, 2010 1:59 pm

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Джесика много се ядосваше,когато Сара не й обръщаше внимание.Понякога Джес й говореше около половин час,а накрая Деа просто казваше "Би ли повторила?''.Този път обаче,бе чула най-важната част от разговора,който Джес искаше да проведе с нея.Хафк се бе приготвила за критики от страна на сестра си,но за нейно учудване такива нямаше.
-Казвам ти че ме е целунал вамип,а ти ме питаш кой е той?-демонът се изхили недоумявайки.
-Виж сестричке,време беше някой да се докопа до теб...Погледни се!-Сара продължаваше да шляпа с краката си.
-Какво ми има?-Джес прехвърли очите през тялото си.
-Нищо,много добре си даже,но се превръщаш в развалина или по-скоро крепост!Не допускаш абсолютно никой до теб,а нима мислиш да продължаваш така вечно?-тихият глас на Сара звучеше като викане,тъй като наоколо беше безупречна тишина.
-Просто съм така създадена...Не ми е писано да обич...-изречението на Хафк бе прекъснато.
-Яяя,не си въобразявай!Просто си издигнала ограда около себе си и никой не може да те докопа!Помисли малко и аз ще живея вечно,но не смятам да прекарам живота си сама!-този път Деа повиши гласът си,силно недоволна от тоириите на сестра си.
-Ти си вампир,различно е!...Ох,престани,в момента разсъждаваш детински!-гласът на Джеси бе все така тих и спокоен.
-Дойде при мен за съвет,а пак си държиш на своята!-Сара се облега на ръцете си и втренчи поглед в луната.-Поне кажи,кой е..?-настоя тя.
-Крис.-рязко отвърна Джесика,не искайки да си припомня това име,защото цялата започваше да гори...

6Езерото Empty Re: Езерото Вто Апр 20, 2010 2:13 pm

Сара Деа

Сара Деа
Вампир
Вампир

Сара се засмя...
- Не наистина се надявах да не ми кажеш само това...Просто не е достатъчно... Крис.. чий?Крис Апашов .. Крис Краставичаров.. Крис Чорбаджиев...- Сара можеше да продължава така вечно..да се подиграва с възлюбения / rofl / на сестра си.
-Спри - Каза Джес глухо, но все пак се долавяше гняв в гласа й.
- Не повтаряй това име- Каза още по-тихо Джесика, ала Сара си беше глуха и извика
-К'ВО ...К'ВО КАЗА ..НИ ТА ЧУАМ...ТРЕА МИ СЛУХОВО АПАРАТЧЕ...
- Не испростявай моля те... - Скастри я Джес .
Деа погледна по-голямата си сестра.Някак бе почервеняла.Сара се усмихна и мило й каза
- ПАдаш си по него нали?
- Ъх .. Не!!- Каза смутено Хафк и обърна главата си на другата страна и се нацупи.
- ПАдаш си по криис...ПАдаш си по Криис.- Започна да си тананика тя, а Джес сложи ръката на устата й и каза:
- ШШшшт !!! Някой може да те чуе..
- Като каза Шшшшт .. Пие мис е швепс тоник на теб?- Вметна Деа и се захили

7Езерото Empty Re: Езерото Вто Апр 20, 2010 2:41 pm

Джесика Хафк

Джесика Хафк
Демон
Демон

Джесика я погледна злобно.Пресегна се напред и напълни шепите си с вода,след което я люсна върйу сестра си.
-Ахх ти..!-измся се Сара и скочи върху нея,кято я затъркаля към водата.
-Нали ти се пиеше швепс,реших,че водата ще свърши работа!-изсмя се Хафк,подавайки глава изпод водата.
-Не сменяй темата...Харесваш го,аа не падаш си по него или пък си луда по него?!-зловещо се изсмя вампирът.
-Като са казали хората,че сте кръвопийци,вярвай ми не са сгрешили!-изсмя се Джес,при което вдигна сестра си и я метна напред във водата.
Чу се силен плясък при потапянето на Сара в езерото,а след секунди се подаде тя.
-Ама,аз да не говоря някакви глупости...?-Деа изтича зад нея и я бутна напред.
-Казах ти,че нез...-тялото на демона се потопи под водата.-...нам!-продължи тя,излизайки на повърхноста.-Но най-вероятно да!Ама не искам никой да научи,не и за сега...Ще имам важна битка с една вещица,та ще вземат да ме помислят за отслабнала и ще ме отстранят!-жената събра косата си и я преметна назад,за да не й пречи.
-Каква битка...?-Деа изплю водата,която й се бе събрала в устата.
-Мислиш ли,че има някакво значение?-Хафк се гпурна и преплува до нея.-Една от безкрайните ми битки,нали знаеш,нямат край...-Джеси заплува към брега.
-Не ти ли омръзва?-Сара легна върху водата,като че ли се отпусна върху легло.
-Да,става банално,но за това съм създадена...-изсмя се Джесика.
-Това са глупооостиии!Всекий сам избира пътя си,по който да върви!-между тях двете възникна ново противоречие.-Като се замисля...Би трябвало да ме е страх от теб!-изправи се Деа.-Та ти си зла,убиваш невинни вещици!
-Аха,невинни?-Хафк се уви с хавлията на сестра си.-Та те всекий ден ви изтребват,а аз просто ви спасявам от тях.
-Ла-ла-ла...Глупости на търкалета!-Сара отново се просна върху водата.
-Така си мислиш,но скоро ще промениш мнението си...-жената търкаше дрехите си с хавлията,стремейки се да ги подсуши.
-Незнам,може да си права,нали имаш многогодишен опит....Какво ще кажеш да се върнем на темата "Крис"-момичето хвърли закачлив поглед към сестра си.
-Не започвай пак...Просто недей.Както разбра вече,наистина изпитвам нещо към него,но за сега не мога да определя!А и почти не го познавам...-звънкият глас на Джес бе прекъснат.
-Не ти трябва да го познаваш...Стига ти това,че е хубавец!-Деа прехапа нокътя си.
-Красив е,а това ме побърква още повече!-добави Хафк.-Ааа...Стига си ме чоплила на тая тема и вече е късно,хайде излизай от този ледник,преди кожата ти да се превърне в гъба!
-Добре...Добре...Какво ще правим?-вампирката се затърти към брега.
-Просто е..Ще се приберем и ще релаксираме.-усмихна се Джес,увивайки я в хавлията.
-Оууу...Скукаа!-момичето веднага се нацупи.
-Трябва ми малко време да обмисля случилото се днес,а ще ми е по-лесно да го направя,когато знам,че си вкъщи на безопасно!-понякога Джесика Хафк,се налагаше като майка на Сара.
-Добре..."мамо".-Деа от своя страна забелязваше тая прекаленна загриженост.
Сара бързо се напъха в дрехите си,преметна хавлията през рамото си,хвана сестра си за ръката и двете потеглиха към имението си.Джесика вървя доста тихо,заразлика от сестра й,която си тананикаше нещо...Скоро двете напуснаха пределите на езерото и то остана само в ноща,тихо и зловещо.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Similar topics

-

» Езерото "Малън"

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите