Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Къщата на Мелиса

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Къщата на Мелиса Empty Къщата на Мелиса Пон Апр 19, 2010 11:08 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Къщата
Мелиса не стоеше много в нея,но и беше наследство от родителите й.Бреди беше саборетина,но тя я оправи.

2Къщата на Мелиса Empty Re: Къщата на Мелиса Чет Апр 22, 2010 8:31 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Прибрах се след добрия ми улов и седнах на едно канепе и си включих телевизора.Започнах да гледам един любовен филм за вампири.В него се разказваше за двама влюбени,но момчето-вампир го убили с пистолет.Аз се зясмях и привключих на друг канал.
-Да можеше да се умира толкова лесно.-казах с пресмехулство аз.
Стана ми адски тъпо и седнах на компа.Започнах да се рова из инетнет.Спрях се на една статия в един сайт в който пишеше,че от кръвната банка мистериозно изчезват банки с кръв.Ядосах се и излязох от вкъщи.

3Къщата на Мелиса Empty Re: Къщата на Мелиса Вто Май 04, 2010 6:28 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Седях в кухнята загледана в прозореца.По него имаше капки вода,защото преди минути бях изсипала вода на него.Гледах как капките се стичат до пода и как става локва.В ръцете си държах една ваза и когато се усетих,че я държа я хвърлих на пода.Не знам защо,но от това ми стана много добре.Не бях излизала вече седмица от вкъщи,защото пръстенат ми го нямаше,а на вън печеше ужасно слънце.Добре,че имах запаси от животинска кръв в хладилника ми иначе вече щях да психясам.Очите ми бяха подути,защото не бях спяла доста дълго време.По едно време станах и се проснах на дивана.Включих си телевизора и започнах да гледам някакво предаване по Биби си.
-Ехо!-извика някой от входната врата и аз скокнах.-Мелиса?
-Кой е там?-казах аз с дрезгав глас и се запътих към антрето.
-Спокойно Мел.Аз съм.-от вратата се появи момиче с къса до раменете руса коса и зелени очи.Тя беше нормално висока на ръст,но беше облякана с много странни дрехи.
-Ема!-аз я прегърнах и се зарадвах много.
-Нося ти пръстена.-тя извади пръстена ми от джоба на дънки те си
-Ти си моя герой!-аз взех пръстена и си го сложих.Излязох през вратата и поех дълбоко от чистия въздух.На вън слънцето печеше силно,но и приятно и водата в басейна ми блестеше.Аз се върнах вкъщи и предложих на Ема да влезем в басейна и тя веднага се съгласи.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите