Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Имението на Мегън Клийри и Зоуи Найт

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Отвън имението изглеждаше така. Отвътре имението беше обзаведено с много вкус.
Спалнята на Мег, макар и ненужна след промяната, беше озаведена изцяло в зелено.В дъното на стаята имаше една малка скрита вратичк, която водеше към гардеробът на Клийри. Освен голямата зелена спалня, в къщата имаше още три спални. Първата спалня беше обзаведена с мебели в черно и бяло и беше доста елегантно. Втората беше по-скоро уютна, отколкото модерна. Третата беше спалнята на Зоуи -съкваартирантка и най-добра приятелка на Мег
Баните също бяха много луксозни. Тази, която бе към стаята на Меги бе обзаведена изцяло в сребристо, а баните към пирвата и втората спалня бяха еднакви.
Банята на Зи беше в топли, кафеникави нюанси.
За разлика от спалнитя, всекидневната беше една.
Кухнята също.
От закритият басейн лъхаше едновременно топлина и удобство. Атмосферата там бе успокояваща и романтична.
Дворът бе подреден по много интересен начин. Едно от любимите места на Мег беше езерото с пейките. Цветната градина също не бе за изпускане.

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Щом стигнахме до голямата врата казах на Крис ,докато отключвах:
-Е това е моят дом.Как ти се струва?-погледнах го въпросително и се усмихнах.
Минахме през градинтата и стигнахме до къщата.Влязохме в огромната всекидневна.Хванах го за ръка за да го заведа до моята стая, която беше на втория етаж.Отворих вратата на моята стая и го поканих да влезе докато си събирам багажа.

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Къщата беше много хубава.Ние влязохме и минахме през градината,която беше невероятно аранжирана.Влязохме в къщата и аз огледах всичко около което минах,качихме се по стълбите на втория етаж и влязохме в стаята на Зоуи,която също бе много хубава.Аз седнах на лехлото и отново огледах стаята...
-Значи тук живееш....много е хубаво!-усмихнах се и погледнах Зоуи,която си оправаше багажа,който щяхме да пренесем в къщата ми

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Meрси.-казах и го целунах.
Започнах да вадя дрехи от гардероба.Сгънах внимателно извадените дрехи и ги сложих в един голям куфар.След това си няколко необходими неща.Най-накрая бях готова с подготвянето на багажа.
-Аз съм готова ,ако искаш да тръгваме.-предложих на Крис.
Седнах на леглото до него и започнах да го целувам ...
-А ако искаш може и да останем ,ти избери за мен няма значение.

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз стоях на леглото и оглеждах хубавата стая,цветовете не ми харесваха много,но беше хубаво,мебелите бяха скъпи и много добре подбрани.Гледах как Зоуи приготвя дрехите си и и' се наслаждавах,много ми харесваше дори и когато не прави чак толкова привлекателни неща...Зоуи дойде до мен и ме попита дали искам да тръгваме или да останем,аз препочетох да тръгваме и казах:
-Аммм...хайде да тръгваме...-казах аз и отвърнах на целувките и',взех куфарите и тръгнахме,към къщата ми...

П.П аз ще пиша там

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

След като Мегън затвори телефона и го остави,той моментално звънн.Номерът беше непознат,но явно я търсеше доста упорито защото продължаваше да звъни доста време.Когато Мегън вдигна,аз чух гласа и' и се уверих,че е тя като казах:
*Ало...Мегън...аз съм Крис,за който говореше Зоуи...та исках да те поканя на на гости,понеже явно имате за какво да говорите със Зи,ако искаш ела*-аз продиктувах адреса си и изчаках да видя отговора на момичето
...

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Не успях дори да се събуя когато телефонът ми звънна отново. Погледнах екаранчето и видях непознат номер...
-Странно кой се беше присетил сега за мен... - помислих си с леко раздразнение...
Вдигнах телефона и чух непознаът мъжки глас. Момчето се представи и аз разбрах, че това беше Крис..Пканата му ме учуди, но и ме зарадва.. Беше идеалната възможност да поговоря със Зи, но от друга страна бях едва ли не натрапница... Докато вниманието ми бе приковано от мислите, Крис продиктува адреса си и аз машинално го записах:
-Добре, ще дпойда... Определено трябва да поговоря със Зи, но ... - замълчах... Не исках да прозвуча зле и добавих тихо - .. не искам да прекъсвам заниманията ви.
Крис смоталеви нещо от сорта на "няма проблем, нищо не прекъсваш" и затвори телефонът.
Облякох се на бързо и излязох. Добре, че колата не беше в гаража, метнах се на нея и тръгнах към посоченият ми адрес.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите