Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Кафенето

+5
Мерилин .Джеймс
Мелиса Джеймс
Ашли Салваторе
Алек Уинчестър
Кристофър Дженкинс
9 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Кафенето Empty Кафенето Пет Апр 16, 2010 9:22 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Кафенето Ir6phc
Това беше кафенето в мола.Заведението бе обзаведено по последна мода.В него можеше да се идва за по едно кафе или пък за хапване.

Свободно РП!
[/color]



Последната промяна е направена от Кристофър Дженкинс на Съб Яну 14, 2012 2:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Апр 18, 2010 6:01 am

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

Умиращ от скука, Алекзандър реши да изпие по нещо.Той влезе в едно кафене, където всички места бяха заети.Е, откри се едно място, което май беше единственото свободно.Алек го зае веднагически и си поръча една кола.Докато чакаше тя да пристигне, Уинчестър започна да обмисля какво да прави...може да мине със един скейтборд по стръмните места...хоби!Колата на микстърът пристигна и той отпи една голяма глътка.Беше му много приятно да се освежи със студената и газирана напитка.Вратата се отвори бавно и в кафенето влезе момиче с кестенява коса.По миризмата Алекзандър съдеше, че е вампир.

3Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Апр 18, 2010 6:22 am

Ашли Салваторе

Ашли Салваторе
Вампир
Вампир

Aшли искаше да се освежи в един горещ ден и отиде до близкото кафене. Когаот лвезе вътре я полъхна студен вятър от климатика и навсякъде беше пълно. Имаше само една маса, която беше заета от едно умислило се момче, което пиеше кола. Тя отиде до него
- Здравей! Аз съм Ашли. Може ли да седна тук. - момчето явно не я беше забелязало, защото му отне време да тоговори.
- Ъъъъ ... да разбира се. Аз съм Алек, Алек Уинчестър. - той се усмихна и Ашли също. Дойде сервитьора и момичето също си поръча кола. Тя беше полу вампир и можеше да пие и спи, но не и да яде и тъгува. МОжеше да обича и да се радва и да усеща.

4Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Апр 18, 2010 6:52 am

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

След като Ашли седна, и Алекзандър се представи настъпи мълчание.
-На колко години си?
-Седемнадесет...-отвърна Ашли.
Е, нямаше смисъл да се крие, че са вампири и т.н.Само дето Алекзандър можеше да се превръща и във вълк...
-От колко време си в Мистик Фолс?-попита микстърът.
Той все още преценяваше момичето пред него, и не смееше да покаже онази веселяшка усмивка.Алекзандър направи знак на сервитьорката, за да си поръча нещо и Ашли.

5Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Апр 18, 2010 7:03 am

Ашли Салваторе

Ашли Салваторе
Вампир
Вампир

Aшли каза на колко години изглежда, но беше на много повече. Тя не искаше да каже на колко години е докато не разбере какъв е Алек. Той `и миришеше на вълк и върколак.
- Ами тук съм от 1месец и доста ми харесва. Ти на колко си и от колко време си тук? - колата на Ашли пристигна и тя жадно отпи. Алек беше симпатиче и очите у бяха кафеви и замечтани като нейните.

6Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Апр 18, 2010 7:56 am

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

-Тук съм от около месец и половина.И съм на 2346...много млад, а?-при тези думи Алекзандър избухна в смях, а за момент очите на Ашли се разшириха-Да, вампир съм.Но мириша и на мокро куче, нали?Това е, защото съм микстър.Виждам, че и ти не си човек!
Уинчестър спря да се смее и отпи от колата си.Е, Ашли му изглеждаше симпатична, и момчето щеше да каже чао на студения Алек.
-Човешките ми години са осемнадесет...Ти вампир или полу-вампир си?-попита набързо Алекзандър и продължи да съцерзава момичето пред него.
-Полу-ва...
-Трябва да тръгвам!-заяви Алекз прекъсвайки момичето.
Той извади парите, плати си колата и с бърза крачка излезе от кафенето.

7Кафенето Empty Re: Кафенето Пон Апр 19, 2010 6:12 am

Ашли Салваторе

Ашли Салваторе
Вампир
Вампир

Алек беше миксър и беше вампир като нея е и вълк, но това е друго.
- Аз съм на 157. Полу... - Ашли тъкмо щеше да довърши изречението и
- Довиждане. Сметката моля. - Алек беше мистериозен и бърз.
- Чакай, поне ми дай номера си. - момчето се обърна и ...

8Кафенето Empty Re: Кафенето Вто Апр 20, 2010 4:01 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Вече беше слязла от самолета и дойде в кафенето.То беше доста променено от последния път в който Мелиса беше в града.
-Мистик Фолс.-въздъхна Мелиса.
На съседната маса дотича едно момиченце и каза на майка си,че се е порязало.Тогава Мелиса усети колко ароматно мирише тя,но веднага стана и излезе.
-Не ти понася а?-Мелиса се обърна и видя стария си "приятел" Дан.
-Какво правиш тук?-попита тя и беше готова за бой
-По полека красавице!Видяхте и исках да те поздравя.Как беше малкото ти пътешествие?
-Дан!Какво искаш?-Мелиса го погледна в очите и разбра какво иска от нея.
-Вече знаеш.
-Да,но никога няма да го получиш Дан!Сега ме извини!-Мил изчезна от погледа на натрапника.

9Кафенето Empty Re: Кафенето Вто Апр 20, 2010 8:20 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Мел дойде отново в кафето,защото имаше чуство,че трябва да е тук.Тя седна и си поръча една чаша вода.Започна да гледа другите хора когато някой зад нея я потупа по рамото.
-Мел!-извика някой и Мелиса се обърна.
-Мирилин!-тя прегърна сестра си.
-Какво правиш в Мистик Фолс?-попита тя и седна на масата
-Ами дойдох да те видя.-излъга Мелиса
-Как беше пътеществието?
-Прекрасно!Кажи ти как прекара времето си тук?...

10Кафенето Empty Re: Кафенето Вто Апр 20, 2010 8:28 am

Мерилин .Джеймс

Мерилин .Джеймс
Вампир
Вампир

-Ами аз какво правих?Мищо интересно.
Не бях виждала сестра ми от две години.Липсваше ми много и ми беше доста голяма опора в живота, нищо че беше малко по-малка от мен.Обичах я повече от живота си бих направила всичко за нея.
-Е ти какво правеше докато мен ме нямаше?-попитах аз и се усмихнах.

11Кафенето Empty Re: Кафенето Вто Апр 20, 2010 8:37 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Ееее много неща.Обиколих почти целия свят.Запознах се с много хора и се научих да съм вегетарианка,но и доста проблеми създадох.-каза Мел и сведе глава надолу.
-Какво?-Мерилин явно беше нетърпелива
-Помниш ли,че по новините преди една година съобщиха,че е имало нападение от животно и,че има много жертви?-попита Мел сестра си
-Да и какво?
-Животното бях аз.Бях гладувала доста време и.....просто исках да се нахраня.-Мелиса погледна сестра си...

12Кафенето Empty Re: Кафенето Чет Апр 22, 2010 11:11 am

Джаксън Телър

Джаксън Телър
Демон
Демон

С Мелиса влязохме в кафето и седнахме на една от масите една от сервитиорките дойде ипопита какво ще искаме.Аз си поръчах едно кафе и изчаках Мел да каже какво иска.На искатина не беше чак толкова хубавод да си вампир щом не може да се храниш но поне можеха да пият до колкото си спомням.
- Е какво ще пиеш аз черпя ? - усмихнах се и продължих да я гледам.Очите и бяха красиви беше съвършенна.Но не исках да бързам,а и тя едвали би харесала някой като мен.Нямаше смисъл да опитвам.А и сигорно вече си имаше някой вампир в който е влюбена,а аз съм просто нов приятел.За това просто реших да спродължа да я гледам докато не ме реши за ненормален и не си отиде.

13Кафенето Empty Re: Кафенето Чет Апр 22, 2010 11:48 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Аз?Нищо мерси.-аз отпратих сервитиорката която гледаше Джаксън като запленена.-Защо все ме гледаш?
-Не знам харесва ми да гледам как променяш цвета на очите ти.-отвърна той и ме погледна отново.
-Хм...Добре и аз ще те гледам.-двамата се гледахме дълго докато аз не се отказах.-Добре ти печелиш.
-Разкажи малко за себе си.Какво правеше преди?

14Кафенето Empty Re: Кафенето Чет Апр 22, 2010 12:20 pm

Джаксън Телър

Джаксън Телър
Демон
Демон

- Ами преди да дойда тук както ти казах работех бях аммм...така де имах фирма тоест тя беше на баща ми но след като последното момиче в което бях влюбен уби него,майка ми и сестра ми останах само аз и дядо ми преди няколко месеца той почина и се оказа че съм получил цялата фирма оставих един от най-доверените ми хора да се оправя с него и да убира всичката слава аз исках само да ми плаща нещо като наем за живота който му дадох.Но сега това е минало вече съм тук. - усмихнах се и нарочно не спрях да я гледам.
- Ами ти ? Каква е твоята история ? И къде е любимия ти ? Питам защото се съмнявам толкоа красиво момиче да е само.

15Кафенето Empty Re: Кафенето Чет Апр 22, 2010 9:42 pm

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Любим?Нямам.-казах аз,а той не спря да ме гледа.
-Нямаш?-попита той
-Да нямам.Та моето семейство е едно от основателите на този град.Когато трябваше да се женя годеника ми умря спасявайки мен.И после от нищото се появи една жена която ме дари с вечен живот.От тогава аз обикалям света за да я търся.Имах една верига магазини за дрехи,но я продадох и се преместих тук.Сега така да се каже съм на дълга почивка.Мисла да се отдам на дългия ми живот който ме чака.-аз му разказах и го погледнах с периферното си зрение.Той продължаваше да ме гледа.Защо ли?Сервитиорката дойде и донесе кафето на Джаксън.Тя не си тръгна докато аз пак не я отпратих.Tой започна да си пие кафето когато без да иска се одраска и имаше малко кръв.Нещо в мен започна да се надига и усетих,че зъбите ми се показват затова си тръгнах.
-Аз....Трябва да тръгвам.-казах аз и излязох

16Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Апр 25, 2010 4:46 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Влязохме в кафенето и седнахме на една маза близо до прозореца.
Харесваше ми обстановката тук.
Седнах срещу Крис и продължихме да се държим за ръка.
Дойде сервитьора и ни попита какво ще желаем
-Искам един натурален сок с лед.-казах аз и погледнах към Крис ,който още мислеше какво ще пие.
-Крис, реши ли вече?-казах като видях колко нетърпелив беше сервитьора.

17Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Апр 25, 2010 4:51 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Да...искам...едно кафе,кола и тирамису!-казах аз и се усмихнах,сервитьорката записа всичко,усмихна се и каза,че след малко всичко ще е тук.След десетина минути всичко пристигна,аз благодарих,платих сметката предварително,като погледнах Зоуи.Понеже тирамисуто бе доста голямо парче,аз поисках и втора виличка,като казах:
-Зоуи...ще ядеш тирамису нали!?-като отпих от кафето,налях си кола и взех от сладкиша,който бе мнного хубав...

18Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Апр 25, 2010 7:47 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Може-казах аз и поех виличката която ми подаде.
Взех от сладкиша му и го опитах.Беше хубав ,но не ми се ядеше за това щом си взех за втори път му го подадох на него.
Той остави неговата вилица и ме остави аз да му подавам от останала част от сладкиша.След като сладкиша свърши и той си изпи кафето ,а аз сока, му предложих да трагваме.
-Искаш ли да трагваме?Кащата в която живеем с Мег- моята най-добра приятелка не е много далеч от тук.

19Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Апр 25, 2010 8:04 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Тя ме хранеше,като дете,но на мен ми харесваше.Изпихме си напитките и тя попита дали искам да тръгваме към къщата и',където е живеела с някаква нейна приятелка,аз я погледнах и възкликнах:
-Да...хайде да тръгваме-бързо и ловко се изправих,като хванах Зоуи за ръка и тръгнахме към къщата и',наистина исках да я видя и да се запозная с приятелката и'

П.П пиши там

20Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 8:48 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Аз дойдох в кафето обляка с някакви чудновати дрехи и всички ме гледаха сякаш не са виждали такова нещо.Преди да дойда в кафето бях пратила смс на Елена да се срешнем тук.Въщи ми беше ужасно скучно,а и трябваше да се разведря след сутрешната новина за вампири в Итака.На този град дължах тръвдре много и нямаше да позволя някаква тумба новородени вампири да го унищожат.Поръчах си едно кафе и зачаках Елена като гледах с периферното си зрение как хората ме гледат.Стана ми малко неловко но дигнах гордо глава и си казах "Те ти завиждат!".Усмихнах се самодоволно и си погледнах часовника.

21Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 8:58 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Тъкмо бях влязла вкъщи когато получих смс от Мелиса да се срещнем в кафенето. Не бях уморена затова й написах "Добре" и взех първите дрехи които хванах, облякох ги сложих малко спирала и излязох от вкъщи. Когато отидох в кафенето Мел вече беше там, усмихнах й се и отидох при нея:
-Извинявай, просто трябваше да се преоблека. - Мел ме погледна и му се усмихна след което повика сервитьора, който зачака поръчката:
-За мен една капучино и една вода. Мел? - погледнах момичето и почаках да каже какво ще пие тя.

22Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 9:05 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Елена дойде и седна до мен.Тя повика сервитьорката и си поръча капучино и вода.Когато ме попита аз какво ще пия започнах.
-Така значи ще искам едни пилешки хапки,салата,един голям шейк и едно кафе.-сервитьорката ме погледна учудено.Сигурно се е зачудила как ли сабирам всичко това в моето слабо тяло.
-Уоу.-само отбеляза Елена
-Не съм яла цял ден,а пък не мога да издържа.-двете с Елена се засмяхме и сервитьорката си тръгна.
Аз се огледах и въздъхнах дълбоко.
-Как ти мина деня днес?-попитах аз Елена.

23Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 9:10 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Погленах Мел и казах:
-Ами доста добре, цяла нощ се скитах безцелно защото не ми се прибираше. И когато се прибрах получих смс-а ти, грабнах първите дрехи които ми бяха напътя и се преоблякох. - засмях се и се сетих че не бях яла нищичко от вчера сутринта, май това беше и причината за отпадналостта ми. Серивтьорката дойде с кафетата, водата и шейка и каза на Мел че скоро ще бъдат готови хапката и салатите и чтиво попита дали искаме още нещо. Аз кимнах и казах:
-Една кифла с шоколад. - момичето кимна и замина към друга маса. Погледнах Мел:
-Ами твоя?

24Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 9:16 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Амии не много добре.Беше ужасен.След като се върнах от гор....-пак щях да се издам,но млъкнах.-...От дискотеката гледах телевизия,после си почистих малко къщата,защото беше все едно бомба е паднала върху нея.И после отидох да се разхождам на морето,защото умирах от скука.-аз млъкнах за малко,защото сервитьорката дойде и донесе нещата ми.Аз се облизах и се заловх с хапките.Еле стоше и ме зяпаше.-Искаш ли?-попитах я аз,а тя отказа.
-Не стига това ами и ми съобщиха за един проблем в градът в който живях преди.Ти говори ли с Мат?-аз набързо изядох хапките и се залових със салата.

25Кафенето Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 9:25 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Въздъхнах :
-Ни вест ни кост. Сякаш е потънал в дън земя. Имаш ли представа къде може да е? - погледнах я. Искаше ми се да говоря с него, но не знаех къде е. По-късно щях да отида в къщата му но дотогава имах само да гадая. Сервитьорката донесе кифлата и аз се заех с нея, като с всяка хапка пиивах или вода или кафе. Сигурно изглеждах много странно на Мел, подсмихнах се и зачаках да ми даде поне някакъв отговор за Мат.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите