Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Кафенето

+5
Мерилин .Джеймс
Мелиса Джеймс
Ашли Салваторе
Алек Уинчестър
Кристофър Дженкинс
9 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1Кафенето - Page 2 Empty Кафенето Пет Апр 16, 2010 9:22 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

First topic message reminder :

Кафенето - Page 2 Ir6phc
Това беше кафенето в мола.Заведението бе обзаведено по последна мода.В него можеше да се идва за по едно кафе или пък за хапване.

Свободно РП!
[/color]



Последната промяна е направена от Кристофър Дженкинс на Съб Яну 14, 2012 2:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

26Кафенето - Page 2 Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 9:30 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Не!Мат не ме познава.Така де не ме помни,защото съм от скоро в града.Защо не му се обадиш?-не знам,защо я насърчавах да се среще с него,но го правех.Уж исках да я предпазя,а аз направо я вкарвам в устата на вълка.В този случай вампир.-аз се засмях на мислите си и Елена ме погледна въпросително.
-Нищо.-аз и се усмихнах неволно и отпих от шейка си.-Трябва да му се обадиш!-отново я насърчавах,но този път направо и заповядвах.Имах някакво предчустви,че той няма да я нарани,но още не бях сигурна.Горката и тя е като мен.Не бях се чувала с Джаксън от седмица и това ме влудяваше.

27Кафенето - Page 2 Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 10:10 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Въздъхнах, не бях мислила за този вариант. Да бе не бях, мислех си да му се обадя но ме беше страх да не звуча твъде отчаяно. Погледнах Мел която трепнеше в очакване, поех си дълбоко въздух и извадих телефона сякаш беше някоя бомба, набрах номера и даде свободно:
-Ало? - първоначално не получих отговор, но после някой заговори:
-Елена ти ли си?
-Да, аз съм. Мат къде си.
-Слушай в момента не мога да говоря ще ти се обадя по-късно или ще те намеря. - след което затвори. Мел стоеше и чакаше. След което само с очи ме попита какво е станало, въздъхнах и казах:

-Каза че по-късно ще ми се обади или ще ме намери.. каквото и да означава това да ме намери. - отхапах още една хапка от кифлата, и погледнах Мелиса.

28Кафенето - Page 2 Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 10:17 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Как звучеше?Странно ли?Объркано?-аз и задавх тези въпроси за да разбера какво е имал предвит Мат като и казал,че ще и се обади или потърси.Мозакът ми отново започна да работи на пълни обороти.Дали да не намеря Мат и да използвам дарбата си за да разбера какво иска от Елена.Не бях сигурна много в този вампир,а и не го познавах.Реших още утре да се среща с него и да си поговорим.Знаех,че прибързвам с това,че помагам на един човек който съм срещала в дискотеката,но дойдох в Мистик Фолс именно за да спася града от лошите вампири.Елена не ме гледаше и аз сега чак усетих,че съм я игнорирала.Аз и се усмихнах и закачах какво ще ми каже.

29Кафенето - Page 2 Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 10:24 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Замислих се:
-Ами нормално и отчасти объркано и изненадано. - в момента в главата ми беше пълен хаос и не знаех как изобщо е звучал. Трябваше ми нещо за пиене погледнах водата и я изпих на екс. СЛед което върнах погледа си върху Мелани която ме наблюдаваше и мислеше нещо:
-Какво мислиш? - усетих че думите са се изплузнали от устата ми и сугурно й прозвучах много глупаво но в момента се чувствах така, като пълна глупачка.

30Кафенето - Page 2 Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 10:37 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Аз ли?Ами просто се замислих за нещо което трябва да свърша утре.-аз и се усмихнах.Определено утре щях да свърша нещо.Трябваше да говоря с този вампир и то незабавно.Сега само тряба да се преструвам,че няма нищо.
-Къде се запознахте с Мат?-аз започнах да я разпитвам и видях,че и става неловко.Тя понечи да казва нещо,но аз я спрях.-Забрави какво съм те питала.Станах много нахална.Нека сменим темата.На колко си?-това беше първи въпрос който ми хрумна.Беше глупав,но нямаше друг начи да излезем от неловката ситуация,защото тя беше такава и за двете ни.С периферното си зрени видях,че въздъхна дълбоко.Сигурно я отекчавах,но това беше по-добре от това да говорим за Мат.

31Кафенето - Page 2 Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 10:52 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

-На 17. Уча в гимназията. Където... - замълчах, щях да кажа нещо за Мат но тогава ми хрумна нещо и довърши изречението:
-... е много забавно. - засмях се и Мел също:
-Ами ти, на колко си. Разкажи ми нещо за себе си. - усмихнах се и се облегнах на стола чакайки Мел да отговори.

32Кафенето - Page 2 Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 10:57 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Аз съм на 20.Скоро завърших гимназия.-Да бе скоро.Преди повече от два века.Да и разкажа нещо за себе си ли?Добре,но ще и спестя повечето неща.
-Имам верига магазини за дрехи.Тук ще строя един нов.Ще имам голяма конкуренция заради мола,но ще се справя.Ще влизам в университет.-аз се усмихнах.За стотен път в университет.
-Много обичам да спортувам и да се глезя с разни дреболиики.

33Кафенето - Page 2 Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 11:17 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

-Обичам магазините за дрехи, но не и в мола там е винаги твърде... амии претъпкано. - усмихнах се и продължих:
-Пожелавам ти успех. - усмихнах се отново и отпих една глътка от капучиното.
-Какво спортуваш. - усетих че вчера вечерта изобщо не се бяхме опознали, и осъзнах че не знаех нищичко за нея освен че май е влюбена в някой си Джаксън. Огледанх заведението и отново върнах погледа си на Мел.

34Кафенето - Page 2 Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 11:25 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

-Предимно волейбол,но понякога се занимавам и с футбол,тени,крос.-аз повиках сервитьорката и платих мсетката ни.Усетих,че на Елена и става неудобно зато предложих:-После ще ме почерпиш със сладолед.-двете се засмяхме.С Елена се сприятелих още вчера,но тогава само си излизавхме душите една на друга.Не ни остана време да се опознаем.
-Значи харесваш дрехите.Тогава си добре дошла с магазина ми.Специална отстъпка за приятелки.-аз и се усмихнах весело и отпих от кафето си последната глътка.
-Какво мислиш да правиш след като завършиш?

35Кафенето - Page 2 Empty Re: Кафенето Нед Май 09, 2010 11:34 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Засмях се. Не бях мислила, мама ми говореше как искала да стана адвокат. Може би това е добра идея, но все пак:
-Нямам ни най-малка представа. Не съм мислила. - усмихнах се и двете с Мел излязохме от кафенето:
-Е къде ти се ходи?
-Не знам. - замислих се и предложих:
-Ако искаш може да отидем до езерото Милан? Както решиш. - усмихнах се и с Мел тръгнахме в неопределена посока.

П.П.: Ако искаш пиши на езерото или някъде другаде.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите