Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Скалите...

5 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1Скалите... - Page 2 Empty Скалите... Пет Апр 16, 2010 10:41 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

First topic message reminder :

Скалите... - Page 2 59cad3a29ac335c3336885478c8c87ac
Скалите бяха най - предпочитаното местенце сред младите.От тук се виждаше най - хубаво залеза на слънцето.
Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

26Скалите... - Page 2 Empty Re: Скалите... Сря Май 12, 2010 11:16 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Това ме накара да се засмея.
-Извинявай,но от двама ни ти би трябвало да се страхуваш,аз нямам много за губене!-казах като продължавах леко да се смея.Поне бях стигнал периода,в който можех да се шегувам с такива неща.
-Е,май стана прекалено късно! -казах и се престорих,че се прозявам - Искаш ли да отидем някъде или да те изпратя до вас?

27Скалите... - Page 2 Empty Re: Скалите... Сря Май 12, 2010 11:53 am

Роуз Хатауей

Роуз Хатауей
Човек
Човек

Засмях се с него.Ако не друго, бе мил и не бе от онези нахални момчета, с които лошо ти се пишеше, ако останете насаме.
-Да, защо не.-казах и се изправих, като изтупах дънките си от това, че бях стояла на скалата.Погледнах за последен път към звездите.Тази вечер определено не ми се прибираше.Кой знае, можеше да се уговоря с някой да наминем през някой клуб.
-Къзе ще ходим?-усмихнах се.Не бях сигурна, но трябваше ли да е странно това, че изобщо не се страхувах да стоя с този непознат сама? По принцип не бях такава, не знам какво ми ставаше.

28Скалите... - Page 2 Empty Re: Скалите... Чет Май 13, 2010 10:18 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Телефона ми отново иззвъня.Зачудих се кой ли може да е този път.Когато го погледнах видях,че имам съобщение от брат ми,който ме викаше да се прибера вкъщи.
Спрях се и се зачудих какво извинение да измисля така,че да не я обидя.
-Хмм.. Роуз,брат ми ме вика вкъщи,става ли да пием кафе по-късно?Обади ми се на този номер - казах и пъхнах в ръката и едно листче с телефонен номер на него.Дори не изчаках отговора и,а само помахах и изчезнах.

29Скалите... - Page 2 Empty Re: Скалите... Чет Май 13, 2010 10:24 am

Роуз Хатауей

Роуз Хатауей
Човек
Човек

-Д...-започнах, но той вече бе изчезнал.-Добре.-казах на тишината.
Брей, наистина бе странен.Нищо, можех да отида някъде и сама, не бе проблем.Прибрах листчето с номера му в задния си джоб и се запътих към града, с надеждата да не попадна на нещо не толкова приятно по пътя.Знаех си, че трябваше да си взема колата...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите