Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Морето...

+3
Алек Уинчестър
Мегън Клийри
Кристофър Дженкинс
7 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Морето... Empty Морето... Пет Апр 16, 2010 10:50 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Морето... 1c868717f3bafa0bbea097e1f6b73941

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 10:24 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Едва преди няколко часа самолетът ми кацна в градското летище. Набързо си запазих стая в един хотел и помолих пиколото да занесе куфарите ми и излязох. Нямах търпение да се разходя и да видя старите си познати. Наех една кола и тръгнах към морето.
***
След няколко минути паркирах колата на крайморската алея. Слязох бавно и вдишах дълбоко. Вятърът разпиля косите ми и се заигра с рокличката ми. Събух обувките си и тръгнах бавно към плажната ивица. Вятърът продължаваше да роши дългите ми коси и да разваля прическата ми. Въпреки това ми беше хубаво... Стигнах до брега и оставих обувките си на пясъка. Седнах до тях и се загледах към безкрайната морска шир.
- Ах, как ми се иска сега да не бях сама... - прошепнах. Изправих се бавно и се заслушах в разбиващите се вълни...
Дочух нечий стъпки зад гърбът си. Първоначално не усетих никаква миризма, но когато стъпките се приближиха сгърчих носле с леко отвращение - миришеше ми едновременно на вампир и на ... ъм ... мокро куче... Обърнах се бавно и видях позната мъжка фигура...

3Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 10:30 am

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

Алекзандър забави крачката и се загледа в морето.Беше му скучно и реши да се разходи из плажа.Отстрани видя женски силует...От една страна мирешеше приятно, а от друга не.
Уинчестър веднага разпозна момичето - Мегън Клийри.Алек се приближи към вампирката.
-Яя, кой бил тук.Мег..
-Алек...-отвърна сякаш на върпос Клийри.
Макар и отдавна, този спомен не беше мътен на Алекзандър.Помнеше точно как се запознаха.
-Мистик Фолс...добър избор!-при тези думи микстърът се засмя.

4Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 10:38 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Най-сетне компания - помислих си доволно ...
-Ами.. Реших да се върна... Стана ми скучно да обикалям наляво-надясно - засмях се в отговор. Не бях виждала Алек от почти.. ъъ десетина години. Но споменът за него пазех в себе си. Усмихнах се по скоро на себе си отколкото на него...
-Е, ще седнеш ли? .. Имаме да си разказваме много неща - погледнах го и се усмихнах
-Разбира се - Алекс се настани до мен. Поседяхме няколко минути в мълчание, след което той наруши тишината възцарила се помежду ни....

5Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 10:44 am

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

-Е, кои бяха градовете, в които живееше?-попита Алекзандър.
Най-сетне той се усмихваше закачливо, което означаваше приятелско.Да, всеки от Мистик Фолс би казал, че той се шегува но както и да е.
-Хвана ли много гаджета?-при тези думи Уинчестър се захили, а Мег го сръчка в ребрата с лакътя си.
Клийри винаги му е била най-симпатична и най-забавна от всички.

6Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 10:55 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

-Ох, питай къде не бях... Виена, Рим, Кайро, Кушадъсъ, Лондон, Мадрид, Ню Йорк, Вашингтон,... ДОста места обиколих, но Мистик Фолс си остава най-доброто местенце и с най-хубави момчета - намигнах му закачливо... - Но стига за моето хайтосване... Кажи сега не намери ли някое момиче което да ти допадне... И което няма опасност да схрускаш за закуска....
Излегнах се на пясъка и се загледах в Алек.... Интересно дали от светлината на залязващото слънце или имаше друга причина, Алек изглеждаше по-добре от всякога....

7Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 11:23 am

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

Алекзандър сякаш за пръв път с вгледа толкова надълбоко в красивите зелени очи на Мег, и в красивото и лице.Няколко секунди Уинчестър я зяпаше, докато не осъзна, че му е заданен въпрос.
-Ъъъ да, открих си.Но тя май не ме ъъъ харесва...
Алек имаше впредвид точно Клийри.сега когато се вгледа в нея, наистина осъзна, че я харесва.Не, това не беше вампирската й красота.Но Мегън едва ли щеше да й направи някакво впечатление.Както и да е!Алекзандър се опита да не гледа толкова...както гледаше Меги и да си върне предишния безгрижен отговор.

8Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 11:30 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

"Какво!? Моля.. той.. той.. Той си е намерил момиче" сърцето ми щеше да се пръсне от болка... Защо трябваше да стане така.... Тези десет години, прекарани в опит да забравя за него бяха пропиляни ...
Извърнах глава настрани за да скрия болката в очите си... Не исках той да я вижда. Станах от пясъка и се изправих до седнало положение, обвих ръце около коленете си и положих глава върху тях.
-Разкажи ми малко за нея - изрекох почти през зъби... Нямаше да понеса да слушам колко я обичал и колко му липсвала и как му се искало да бъде с нея... бля-бля-бля... Но се налагаше поне да попитам,. ако все още играех ролята на стара приятелка...

9Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 12:01 pm

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

Алекзандър въздъхна.Трябваше да й го каже.Сега!Е, естествено, чрез намеци.
-Ами...тя е много красива.Последно се видяхме преди около десет години, и много ми домъчня за нея.Тя ми беше единствената приятелка с която се забавлявам и съм се забавлявал много.Беше ми трудно...Но сега съм щастлив, че тя е тук и може би не ме харесва...И тя...тя...-Алек погледна към Мегън-Стои точно до мен...
Дали ще съжалява за тези думи - никой не знае!Но на Уинчестър му олекна.Сега си изля душата...Макар, че можеше Мегън да го намрази изведнъж...Алек се обърна да види реакцията й.

10Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 12:07 pm

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

-О, Алек... - колко ми улекна когато чух това... Завъртях се с лице към него и прошепнах - Винаги съм мечтала за този момент ... - Слънцето почти беше залязло и атмосферата на плажа беше станала доста романтична сякъш по поръчка. Приближих се до Алек и обвих ръце около кръста му. Най-сетне се чувствах на мястото си... Най-сетне след толкова години се чувствах щастлива. Вдигнах поглед към него и признах - Мислех да разкрия чувствата си към теб още преди да замина, но нямах смелост... Мислех, че ти ме възприемаше само като приятелка ... - макар и вампир, усетих как очите ми се напулниха със сълзи, който напираха всеки момент да потекът по страните ми.

11Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 12:19 pm

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

Алекзандър прегърна Мегън.Най-сетне се чувстваше свободен и щастлив.Нищо, ама нищо не му тежеше на душата.Сякаш отиваше в рая, където няма никакви проблеми.
-Сега всичко е нормално...Всичко е както и на двамата ни се иска...-прошепна съвсем доволно Уинчестър.
Той се загледа в морето, отразило червеникаво-оранжевия залез.Взе на ръце най-прекрасното същество в целия свят, именно Мег и тръгна към плажа.Вече стигнаха към по-дълбокото, където водата стигаше почти до брадичките им.Алек продължи влюбено да гледа Мегън Клийри.

12Морето... Empty Re: Морето... Нед Апр 18, 2010 12:25 pm

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Не ми пукаше, че най-новата ми рокля току-що подгизна... Важното беше, че Алек бе до мен... Обвих ръце около вратът му и долепих устни до неговите... Усещането беше прекрасно. Затегнах "хватката" около вратът му и започнах по-настоятелно да го целувам... Явно му беше приятно. Той обви ръце около талията ми и ме притисна по-плътно към себе си. Едва успях да прошепна:
-Обичам те Алек... Никога повече няма да се отдалеча от теб... - очите ми се насълзиха, и макар и да бяхме във водата усетих как една сълза се стече по бузата ми.

13Морето... Empty Re: Морето... Пон Апр 19, 2010 12:02 pm

Алек Уинчестър

Алек Уинчестър
Микстър
Микстър

-Мег, всичко е наред...-прошепна Алекзандър и притисна по-силно Клийри към себе си.
Той не искаше никога този миг да свършва, да стоят така вечно...Когато за миг се пуснаха, за да се погледнат, Алек се потопи във водата и сякаш безследно изчезна.Само след миг той изникна на повърхността, прегърна Меги и заедно се гмурнаха.Беше му приятно...водата...Мегън...всичко.Отплаваха по-надълбоко, бяха си вампири и всичко си беше наред.Уинчестър прегърна момичето, сякаш ако я пусне тя ще избяга завинаги.

14Морето... Empty Re: Морето... Вто Апр 20, 2010 5:56 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Слънцето бе залязло отдавна, но Мег и Алек останаха във водата още дълго. Добре, че беше все още студено за разходки по плажа й нямаше много хора... наистина хора. Мегън се бе вкопчила в Алек и не се отделяше от него нито за секунда след случилото се преди по-малко от час... Поседяха във водата известно време, след което Мег, хванала Алек за ръка прошепна:
-Искаш ли да излезем на брега? - тя сплете ръце зад вратът му и го погледна с големите си очи с цвят на карамел.
-Тук не ти ли харесва?
-Ще привлечем вниманието на някого, най-вече на бреговата охрана... - Меги плъзна поглед по савършенното тяло на Алек, после с лек печал погледна към брега. Вглабени в "играта" си нито един от двама им не бе забелязъл колко навътре бяха влязли... Алек проследи погледът на Мег, обвъ ръце около кръста й и каза:
-Ще се наложи да продалжим навън - той се усмихна и двамата бавно тръгнаха към брегът. Няколко минути по-късно вече бяха на брегът. Вълните профължаваха да се разбиват в крайбрежните скали и да оставят следи по пясъка... Алек и Мег легнаха на пясъка. Меги довлоно положи глава върху гърдите на Алек и прошепна:
-Колко съм мечтала да седя с теб на брегът и да гледам как слънцето започва своят път по небето или как бавно се спуска по небето, оставяйки онази красива розова диря след себе си... - тя изви глава така, че да може спокойно да се взира в красивите очи на Алек, прокара пръст по устните му и се наддигна за да го целуне. В момента в който Мег долепи устни до тези на Алек, той се завъртя и застана над Мег.
***
След кратка размяна на прегрътки, целувки и подобни ласки двамата се отправиха към колата. Мег понечи да се качи на шофьорското място, но Алек я изпревари:
-Нека аз - усмихна ú се той. Мег кимна и се настани на седалката до него. - На къде? - попита кротко Алек и прегърна Мег с едната ис ръка.
-Не знам... - Мег бе изморена от вълненията през последните няколко часа. Тя отпусна глава назад и притвори очи. Лекият бриз галеше лицето ú и тя бързо заспа.

15Морето... Empty Re: Морето... Нед Май 09, 2010 4:15 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Днес времето беше мрачно и на небето нямаше следа от слънцето.Аз се разхождах по брега на морето и лек ветрец развяваше шала ми от коприна.Аз седнах на пясъка и се агледах в бурние вълни на морето.Главата малко ме наболяваше от вчерашния алкохол,но това сега не ме притесняваше.Сутринта ми се бяха обадили,че в Итака е имало нападнати хора.Полицията мисли,че са някои кучето болни от бяс,но аз знаех,че не това не са кучета,а кръвопиици.Явно има новородени вампири в този град и аз трябваше да се заема с това,но сега не можех да напусна Мистик Фолс.Взех си телефона и звъннах на приятеля си от Итака.
-Дейв?-попитах когато той ми отвори
-Кажи Мел!-приятеля ми говореше с леко дрезгав глас.
-Дейв няма да мога да дойда.Трябва да ти да се заемеш с това.
-Добре Мелс ще се погрижа.Ти не се тревожи.-когато той се съгласи,на мен ми олекна.
-Благодаря ти.Чао.-аз затворих и отново се загледах в морето.

16Морето... Empty Re: Морето... Съб Май 22, 2010 8:35 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Най-накрая бяхме на плажа.Беше много красиво.Вълните леко се разбиваха в брега.
Събух сандалите и изтичах до водата.Беше много приятна.
Върнах се при Крис и го прегърнах.
-Харесва ли ти?
Започнах да вадя нещата от сака и да ги нареждам на пясъка.
Постелихме голямата покривка.След като всичко беше готово седнахме и аз се загледах в морето.Беше много тъмно ,но аз се сетих ,че бях взела свещи.Запалих ги и обстановката стана още по-романтична.

17Морето... Empty Re: Морето... Съб Май 22, 2010 8:40 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Аз ще вляза да поплувам-казах аз и махнах тениската си,като тръгнах бавно към водата.Тя беше хладна и приятна.Вълните се разбиваха на прибоя и ставаха на красива бяла пяна,коато леко доскосваше кожата ми,когато стигнах на достатъчно голяма дълбочина аз се гмурнах и започнах да плувам под вода.Нямаше кой знае каква голяма видимост,но луната осветяваше малко или много водата.Лунната пътека беше много красива и силно блестяща.Аз леко се изправих и погледнах към брега,там свещите осветяваха всичко около мястото на което бяха хавлиите и покривката.Аз отново се гмурнах и продължих да плувам...

18Морето... Empty Re: Морето... Съб Май 22, 2010 8:48 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Гледах към морето и си играех с пясъка.Вземах го в шепа и плавно го пусках отново.Вечерта беше много приятна и топла за това махнах роклята и останах по бански.Не ми се влизаше още във водата.
Станах и тръгнах към мястото където се разбиваха вълните.
Съзерцавах луната и се възхищавах на лунната пътека във водата.
Забелязах и Крис ,който се беше появил на повърхността.

19Морето... Empty Re: Морето... Съб Май 22, 2010 8:52 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Доста време плувах,затова реших да изляза.Аз отново бавно тръгнах към брега,като стигнах до Зоуи и я целунах.След това отидох и седах на хвалията,която беше постлана на мекия пясък.Нощтта беше топла и приятна.Тук там се виждаха светулки,които трудно се различаваха в светлата нощ.Имаше и комари,но те не ни приближаваха.Аз погледнах Зоуи и се усмихнах...

20Морето... Empty Re: Морето... Съб Май 22, 2010 8:59 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Крис излезе ,а аз го чаках на брега.Прегърнах го и потръпнах леко при допира с мокрото му тяло.Върнахме се на пясъка и се излегнахме на хавлиите.
Усмихнах му се и се приближих по-близо за да го целуна.
-Имаш ли идея какво да правим сега?-попитах го докато гледах осеяното със звезди небе.

21Морето... Empty Re: Морето... Съб Май 22, 2010 9:11 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Зоуи ме посрещна с целувки и ме попита дали имам идея,какво да правим.Аз нямах такава,но бях огладнял затова казах:
-Ам...аз сък гладен искаш ли да ядем?-усмихнах се аз и я погледнах,като се излегнах на хавлията и погледнах към небето.Беше невероятна гледка и много романтична...

22Морето... Empty Re: Морето... Съб Май 22, 2010 9:29 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Добре.-казах и звадих храната която бях взела.Аз не бях много гладна, хапнах малко и се излегнах докато Крис ядеше.
След като той се нахрани казах.
-Има и десерт.
Извадих една кутия с ягоди и попитах.
-Със сметана или течен шоколад?

23Морето... Empty Re: Морето... Нед Май 23, 2010 11:14 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз поизсъхнах малко и преминах в седнало положение.Взех от една от ягодите и я потопих в шоколада,а после сложих малко сметана отгоре.Беше много вкусно и сладко и на мен много ми хареса.Аз потопих пръст в сметаната и я облизах.Много обичах такъв тип сладки.Потопих пръста си в шоколада и леко докоснах носа на Зоуи,като се засмях и я погледнах.Беше много хубава на лунна светлина...

24Морето... Empty Re: Морето... Нед Май 23, 2010 1:26 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Той беше седнал ,а аз бях се излегнала в него.
Беше ми добре легнала и не ми се ставаше за това той ми подаваше ягоди.Бях доволна ,защото бях уцелила вкуса му и бях избрала добър десерт.
Всичко около нас беше прекрасно ,плажа,свещите и морето.
Леко дръпнах фанелката му и по този начин го накарах да се надвеси още по-близо.
Повдигнах се леко и го целунах страстно.
-Ммм така десерта ми харесва повече.-усмихнах се и поснах фанелката.

25Морето... Empty Re: Морето... Пон Май 24, 2010 2:31 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Понеже времето беше топло,аз махнах фланелката си,след страстната целувка на Зоуи и захвърлих ненужната дреха нанякъде,погледнах я,а тя се бе излегнало върху мен и главата и' беше на корема ми.Беше много приятно.Харесваше ми да съм на толкова малко разстояние от нея,чувствах се звързан с нея и физически и духовно.Аз ядях ягоди,ту със сметана,ту с шоколад,а от време навреме подавах по някоя и на Зоуи...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите