Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Морето...

+3
Алек Уинчестър
Мегън Клийри
Кристофър Дженкинс
7 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1Морето... - Page 2 Empty Морето... Пет Апр 16, 2010 10:50 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

First topic message reminder :

Морето... - Page 2 1c868717f3bafa0bbea097e1f6b73941

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

26Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Вто Май 25, 2010 12:26 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Целувах го нежо по корема докато стигна до устните му.Изправих се до седнало положение и обвих ръце около врата му и го целунах продължително и плъзнах ръце по гърба му.
Телата ни се допираха все повече и повече.Излегнах се назад и той беше над мен.
Усещах лекото драскане на пясъка по кожата ми.
Целунах го леко и нежно като прошепнах ''Обичам те'' докато устните ни бяха само на милиметри.

27Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Вто Май 25, 2010 12:42 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз я целунах нежно.Тя започна да ме целува по корема,стигна до гърдите ми,а послед до врата и накрая до устните ми.Цялата ми кожа бе настръхнала и това се усещаше при допира на нейното тяло до моето.Всяка моя жила и мускулче се бе стегнало,всяко косъмче-настръхнало.Това попринцип става при силен страх и яд,но при мен беше от удоволствие.Аз леко се изправих и се отдръпнах,като седнах на моята хавлия и и' намигнах,като казах:
-Скъпа...сега не е време за това,а и мястото не е подходящо!

28Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Вто Май 25, 2010 1:21 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Отдръпнах се леко и му се усмихнах.Станах от земята и тръгнах към морето.Обърнах се към него и попитах.
-Идваш ли?
Тръгнах все по-бързо.
-Ела ме хвани!-засмях се и влязох във водата.
Започнах да влизам все по-навътре, където водата ставаше все по-студена и едвам стъпвах на дъното.
Изведнъж крака ми хлътна в някаква яма и усетих ,че започвам да потъвам.
Беше ми трудно да дишам и пред очите ми преминаха като на кино най-прекрасните моменти с него...

29Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Вто Май 25, 2010 1:36 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз се усмихнах и тръгнах след нея,тя доста избърза и аз предположих,че ще се случи нешо,затова се приготвих.Това и стана-Зоуи отиде прекалено навътре и неможеше да стъпи на дъното.Тя започна леко да се опитва да остане над водната повърхност,но не успешно.Започна да потъва,студената водна обвивка я прегърна,като мантия и я пое навътре.Аз тръгнах да бягам.Хванах я и я погледнах,като я извадих.За щастие беше в съзнание и не беше се нагълтала с вода.Аз я сложих на хавлията,усмихнах се и казах:
-Много избърза...трябваше да ме изчакаш!

30Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Сря Май 26, 2010 9:45 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Бях под водата и започвах да потъвам ,когато усетих ръцете му около талията ми.След това той ме изкара и ме остави на хавлията.Когато отворих очи той каза:
-Много избърза...трябваше да ме изчакаш!-и се усмихна.
Нищо не казах само кимнах в знак на съгласие и също му се усмихнах.
-Какво ли щях да правя без теб!-казах и леко се изправих ,прегърнах го и прошепнах:
-Благодаря.След това лежахме на изтиналия пясък и се взирахме в звездите, държейки ръцете си.Аз сложих свободната си ръка на гърдите му и го прегърнах.

31Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Сря Май 26, 2010 12:32 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз се изправих и хванах Зоуи за ръка,като я повлякох по плажа и тръгнахме двамата да се разхождаме.Аз гледах към небето,към красивите свезди,които бяха милиони,а в средата една голяма,кръгла,светеща топка-луната.Тя беше нашата естествена лампа,която огряваше пътя ни.В далечината се виждаше светлината от свещите,които прегаряха вече.Тялото ми бе настръхнало,защото бях само по шорти,а вече ставаше студено,но не исках да се връщаме....

32Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Сря Май 26, 2010 1:45 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Продължихме да се държим за ръце докато вървяхме по плажната ивица.
Вървяхме близо до брега и понякога усещах как водата мокреше краката ми.
Гледахме към небето и Крис ми показваше съзвездията и ми разказваше за тях.
Само луната осветяваше малка част от плажа.Беше много романтично.Вятърът нежно си играеше с косата ми и я пилееше на рамената и по гърба ми.

33Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Чет Май 27, 2010 1:41 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Ние продължихме да вървим бавно по мекия,леко влажен пясък.Стъпките ни се очертаваха,като във глина,но бързо бяха заличавани от водата.Вълните леко се разбиваха на прибоя и мокриха ходилата ни.Беше много приятно.Ветрецът леко духаше и си играеше с косата на Зоуи,аз я погледнах.Изглеждаше досущ,като самодива на лунната светлина.Ние не казвахме нито дума...и нямаше нужда...рабирахме се само с поглед...

34Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Чет Май 27, 2010 1:52 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Погледнах го и му се усмихнах нежно.Преплетените ни погледи бяха много повече от някакви думи,без значение колко мили и нежни са те.
Начина по който се гледахме разкриваше чувствата ни.
Когато бях близо до водата леко се наведох,взех малко вода и го напръсках ,а след това се засмях.
-За какво се беше замислил?-попитах след като видях колко умислен беше.Доста често му задавах този въпрос,но това беше ,защото исках да знам ,ако го тревожи нещо за да се опитам да помогна, разбира се, ако мога.

35Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Чет Май 27, 2010 11:05 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-А за нищо...защо питаш?-погледнах я странно.Напоследък се държеше малко странно и постоянно питаше за какво мисля.Аз погледнах отново небето,беше неверотно красиво.Стана ми малко скучно,но пък в къщи пак щеше да е мнооого тъпо...
Погледнах отново Зоуи и леко се усмихнах,след това към морето.Луната се отразяваше във водата и беше се оформила голяма лунна пътека...

36Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Съб Май 29, 2010 6:20 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Замълчах и продължих да вървя близо до него.По едно време чух някакво шептене в тишината.Май, не бяхме сами на плажа.
-Скъпи ,мисля ,че не сме сами на плажа.-казах и го попитах дали беше чул гласовете.Мислех ,че само ми се е причуло ,но гласовете ставаха все по-ясни и силни.
Крис също потвърди ,че ги е чул.
Бяхме се отдалечили много от хавлията с нещата ни и за това решихме да се връщаме.
Докато вървяхме видяхме две сенки в тъмнината които се приближаваха към нас.
Гушнах се в Крис, защото малко ме достраша.Кои ли бяха и дали бяха опасни и можеха да ни наранят.Фигорите все повече се приближаваха ,докато най-накрая не застанаха пред нас и можехме да видим лицата им ...

37Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Нед Май 30, 2010 9:37 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Мег и Крис пристигнаха на морето.

38Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Нед Май 30, 2010 1:19 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз погледнах приближаващите се силуети и след малко започнаха леко да се разпознават.Спомних си Мегън,която е приятелка на Зоуи и леко се усмихнах,като казах:
-Зоуи...това не е ли твоята приятелка?-като погледнха момичето.Наистина беше тя.

П.П сори за късия пост

39Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Пон Май 31, 2010 5:57 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Да тя е!-отговорих на Крис и погледнах към Мег.
-Помислих ви за ...-не довърших изречението ,а само се засмях.
-Както и да е.Какво правите тук и по това време?-попитах и разгледах компанията на най-добрата ми приятелка.
А, да не забравя, трябваше да й кажа ,че имаше вкус за момчета.(хD)
-Амм Мегън ,не мислиш ли ,че трябва да ни запознаеш с твоя .. хмм приятел?-погледнах го и след това й се усмихнах невинно ,но тя ме гледаше малко на кръв.Не се притеснявах до минута щеше да й мине.

40Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Пон Май 31, 2010 12:26 pm

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Мег се усмихна и каза:
-Зи т'ва е Крис... - после се обърна към крис и каза - Това е най-дбрата ми приятелка и.. Ъм гаджето й.. Също Крис.
Те си подадоха ръка а Мег остана отстрани без повече да проговори.

41Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Вто Юни 01, 2010 1:13 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Хвърлих един поглед към Крис и поех ръката му.
-Приятно ми е.
След това изчаках и Крис да се здрависа с него.
-Е накъде сте се запътили?-попитах отново ,защото първия път Мег не ми отговори.
Луната ни осветяваше леко и аз забелязах как Крис и Мег се спогледаха.Май не знаеха какво да отговорят.
-Е радвам се ,че се виждаме Меги!Не бях те виждала от оня път в къщата на Крис.-усмихнах се на най-добрата си приятелка.

42Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Съб Юни 05, 2010 4:14 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Ами Мег искаше да се поразходим до морето и ето ни тук. - каза Крис и се разсмя. Морето бе много красиво вечер, на фона на луната, която се отрязяваше в кристалната му повърхност, то изглеждаше величествено. - Ами вие, накъде сте тръгнали? - попита ги той и прегърна Мег. Стояха известно време така, докато чакаха отговора на другата двойка.

43Морето... - Page 2 Empty Re: Морето... Съб Юни 05, 2010 7:22 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Aми ние сме си направихме пиктник на плажа.-усмихнах се и погледнах Мег с поглед ,който казваше.''Имаш доста да ми разказваш.''
след този поглед тя се засмя ,а след това и аз.Момчетата се спогледаха и после погледнаха и двете ни върпосително.
Отговорих тихо на неизречения въпрос на Крис.
-После ...-и му се усмихнах захаросано и стиснах леко ръката му ,която държах.
-Какво ще правим сега?-попитах и се ухилих като малко момиченце.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите