Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Реката

4 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

1Реката Empty Реката Нед Апр 18, 2010 10:44 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

Реката 108b47q

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

2Реката Empty Re: Реката Чет Апр 22, 2010 1:25 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

Бях тичал поне около час, без да знам къде отивам, докато не стигнах една рекичка.
- Никога не е излишна малко тренировка! - казах си аз и скочих върху течащата вода.И тогава, цялата река замръзна, и дори трастиката около нея.- Време е да пробвам нещо ново!
Затворих очи и започнах да мисля за най-спокойното място за което се сещах, едни прекрасен водопад в Перу, на който съм ходил десетки пъти. След това рязко отворих очи и от водата пред мен започнаха да излизат ледени късове, не по точно колони, които бяха със заострени върхове. Беше невероятно, от замързналата вода изкачаха тези страхотни "колове", които започнаха да излизат от цялата река. А щом слънчевата всетлина се отразеше в тях, се образуваше нещо като малка дъга от всяко от тях и когато се слееха 2 или повече от тези дъги, ставаше много красиво. Но те не бяха само за красота, не далеч не бяха само за красота, те бяха смъртоносно оръжие, бяха толкова остри тези тяхни върхове, че и лек допир до тях, можеше да те пореже.
- А сега да го направим малко по ефектно! - казах си аз и се разсмях. След миг всичките тези ледени колони се бяха разбили и във всички посоки летяха ледени късове, като стъкла, но много по-остри от тях.Ако имаше нещо в радиосът им, определено щеше да стане на решето, просто нямаше как да не измъкнеш от това. След кратката тренировка се качих на едно от близките дървета и притворих очи, не че ми се спеше, ами просто имах нужда от кратка почивка, това умражнение ми коства много енергия и ми трябваше време за да я възстановя.

3Реката Empty Re: Реката Чет Апр 22, 2010 4:20 am

Мелиса Джеймс

Мелиса Джеймс
Вампир
Вампир

Бях стояла цял ден вкъщи и реших да се разходя извън града.Бях вървяла около час когато стигнах то тази неизменно красива река.Слънчевите лъчи се отразяваха в нея и реших да я нарисувам.Извадих от чантата си един скицник и молив.В картината вложих голямо старание и нерви,защото на няколко пъти трябваше да късам листи.Когато вече бях готова реших да си направя една баня.Свалих си горницата и дънките и останах по потник и по къси гащички.Влезнах във водата и цялото ми бледо тяло се покри с капки.
-Ето това му трябва да един вампир.-казах си аз и започнах да плувам.
Потопих се навътре няколко пъти и след това вече излязох,защото имах нужда от малко храна.Времето беше идеално за лов на зайци.

4Реката Empty Re: Реката Пон Май 10, 2010 9:50 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Клийри пое по пътя през гората. Вървеше без да знае къде отива. Беше се заслушала в тихата песен на вятръра и шумоленето на листата. Слънцето бе на път да се скрие, но въпреки това времето бе доста топло. Меги дочу течащата вода и тръгна по посока на шумът й. Не след дълго пред нея се разкри една малка рекичка заобиколена от скалисти брегове. Клийри седна на една скала и събу съндалите си. Потопи глезените си във водата и се загледа в хоризонта. Докато стоеше така тя дочу стъпки в далечината, а не след дълго забеляза мъжки силует.
"Определено не съм сама" - помисли си Клийри и се усмихна на отражението си в реката. После се обърна и загледа новодошлият.

5Реката Empty Re: Реката Пон Май 10, 2010 10:03 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

Крис бе излезнал за кратка разходка из околностите на града, тогава той чу едва доловимото за човешкия слух от такова растояние, разплискване на водата, но той все пак бе вампир. Затича се към мястото, от където се чу звукът и стигна до една малка, камениста рекичка. В нея имаше момиче, което явно вече бе забелязало присъствието му. Слезе по склона, докато не спираше да я гледа, не знаеше дали е приятелски настроена. Спря се за миг, за да я огледа по-добре, но тя с нищо не издаваше, че иска да го нарани, затова той реши да я поздрави.
- Здравей! - поздрави той от далече, като и се усмихна, когато тя се обърна към него. - Виждам че и ти си вампир, май станаха много вампирите в този град. - каза 'и той и се разсмя.

6Реката Empty Re: Реката Пон Май 10, 2010 10:17 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Клийри внимателно огледа компанията си. Момчето й изглеждаше добронамерено. Клийри се разсмя. С тая предпазливост която се бе загнездила в нея вече заприличваше на някои параноичка. Истръгната от мислите си Мег се обърна към момчето и отвърна на поздравът му с усмифка:
-Защо седиш там... Не бой се, не хапя.. - разхили се Мегън, пък ако тръгнеше да хапе, едва ли щеше да стигне далеч. Момчето изглеждаше доста кораво. Тя се поотмести и му направи място на скалата до себе си:
-Колкото до това дали съм вампирче, да. - усмихна се дяволито Меги и показа зъбките си. После се присети нещо и каза: - Извинявай, забравих за обноските. Аз съм Мегън. - тя прокара ръка през русите си коси и впи поглед в събеседникът си.

7Реката Empty Re: Реката Пон Май 10, 2010 10:30 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Крис. - отърна 'и Хелскрийм и запристъпва с умерена крачка към Мег. Зачуди се за секунда, дали да и се довери, а после седна до нея. Голям страхливец беше на моменти, когато трябваше да разговаря с някого.
- Какво те води тук Мег, ако не възразяваш да те наричам Мег? - попита я той и се усмихна. Загледа се във водата, а след това протегна рака над нея. В първият момент нищо не се случи, но след това водата започна да се издига, вече замръзнала, докато не образува нещо като букет от ледени цветенца. Крис протегна ръка и отчупи букета от "корена" и ги подаде да Мег.
- Това е моята дарба, контролирам ледения елемент, а твоята каква е? - попита я той и отново се усмихна.

8Реката Empty Re: Реката Пон Май 10, 2010 10:42 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

"Букет от ледени цветя... Ммм, супер"- помисли си Клийри и отново се впусна в кратка мисловна пауза. Крис отново я прекъсна с въпросът си:
-Сигурен ли си че искаш да я узнаеш - усмихна се дяволито Мег и се загледа във водата. След няколко секундно мълчание Клийри язко извърна поглед към Крис и каза - Всъщност, да я назовавам ли или направо да ти я покажа.
Слънцето вече почти беше залязло и яркорозовите му лъчи озаряваха водната повърхност. Клийри прибра краката си и седна върху тях. Отпусна глава назад и се загледа в оранжево-розовата небесна топка.

9Реката Empty Re: Реката Пон Май 10, 2010 11:01 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

Крис се зачуди дали наистина иска да разбере каква е дарбата 'и, но какво пък толкова губеше?
- Най-добре, направо я покажи. - отвърна и той с усмивка. Чуха се тихи стъпки, коити бяха прекалено тихи да са човешки, затова той предположи, че сигурно някое животно е гонело плячката си. Погледна Мегън с въпросителен поглед и зачака нещо да се случи. Но такова не последва, всичко си беше както преди няколко минути, с изключение на слънцето, което се спускаше все по-надолу и по-надолу.
- Имаш странна дарба Мег! - подкачи я той и се разсмя за пореден път.

10Реката Empty Re: Реката Пон Май 10, 2010 11:09 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

-Грр... - Меги издаде поредния животински звук и се наежи. След като и поотмина се усмихна кротко и добави - Мълчи сега трябва да се съсредоточа.
"какво да го накарам..." - Клийри се замисли за секунда после се усмихна дяволито и се загледа в Крис. Започна бавно да си повтаря на ум това което той трябваше да направи. След няколко секунди Крис стана и машинално тръгна към реката. Без да даде признък за мисловна дейност той се метна във водата направо с дрехите. Клийри се разкикоти:
-Сега да те накарам ли без съпротивления да се държиш като дете - каза Мегън едва сдържайки бурният смях напиращ в гърдите й.

11Реката Empty Re: Реката Вто Май 11, 2010 9:47 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

Крис не бе очаквал такъв развой на събитията, да бъде надхитрен от момиче и то по-толкова глупав начин, ами ако беше враг? Тя определено беше силен вампир!
- Добър трик Мег! - каза и Крис и се разсмя, а в следващия миг вече бе на сушата. - Трудно ще изсъхнат, а и това време изобщо не помага, но не мисля само аз да бъда окъпания. - каза 'и той и за секунди вече бе скочил с нея във водата. Но той успя да замрази водата под себе си и само тя се наморки, но Крис се разсмя на това как се бе разпиляла косата на Мег, по мокрото 'и лице и се разсмя, от което загуби контрол и се озова отново във водата.

12Реката Empty Re: Реката Вто Май 11, 2010 10:06 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

-Чудесно... новата рокличка е аут.... - простена Клийри и отмести един кичур коса от лицето си. - Не мисли, че си ме надвил - усмихна се дяволито русокоската. Огледа Крис и се придвижи към него:
-Мисля, че това е излишно - Клири прокара пръст по мократа тениска на Крис и рязко се отдръпна. Водата околод нея се разплиска в леки вълнички и наддигна вече мократа и рокля. Мегън се вгледа във вълнитеи се ухили като малко дете, после разтръска коса и донамокри иначе мокрият Крис - Забавно е ... - разкикоти се Клийри и продължи да съзерцава Крис.

13Реката Empty Re: Реката Сря Май 12, 2010 12:15 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- И кое му е забавното, че се дръжим като малки деца, или че сме мокри до кости? - попита Крис със саркастична усмивка. - Но да, права си, забавно е! - каза русокоското а след това се разсмя.
- Мег само недей подскача много! - каза 'и Крис, а след това се съсредоточи върху водата зад нея. Образува се нещо като животинска лапа, която закачи Мег по крака, от което тя подскочи.
- Май не си чак толкова безстрашна. - подхвърли 'и вампира през смях.

14Реката Empty Re: Реката Сря Май 12, 2010 7:51 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

-Ти вампир ли ще закачаш - Клийри зае нападателна поза и се ухили показвайки редица бели зъби. После издаде тих звук напомнящ едновременно на ръмжене и мъркане. Тъкмо реши да "нападне" когато й дойде по-добра идея. Тя отпусна тялото си и впи поглед в Крис. След няколко секунди тя отмести поглед и каза - Аз все още мисля, че това е излишно ... - подхвърли нервно блондинката, плъзвайки поглед по мократа тениска - но както и да е... Ще ми разкажеш ли малко за себе си? - Клийри се опита да излезе от водата но "лапата" още я държеше - И.. Махни това нещо. Усещам студът му дори през кожата си ... - Мег постави тежеста на тялото си върху десният си крак, затропа нервно с левият и скръсти ръце пред гърдите си. Честно казано, май никак не й утиваше ролята на разглезена четири-пет годишна госпожица.

15Реката Empty Re: Реката Пет Май 14, 2010 6:14 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Така по-добре ли е, госпожице? - попита Крис, след като беше махнал "чудото" от Мег и се разсмя. В момента Мег се държеше като малко момиче, но беше забавно.
- А колкото до това - започна той и посочи тениската си - ако ти пречи, махни я. - каза 'и с предизвикателна нотка, а слвд това се разсмя.
Ноща наближаваше и слънцето вече бе се скрило наполовина, но какво пък, нощно къпане, каза си той на ум. Загледа се в Мег, да види каква ще е реакцията 'и, но тя не помръдваше и тогава...

16Реката Empty Re: Реката Пет Май 14, 2010 6:25 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

-Да пречи ми - думите й прекъснаха възцарилата се за няколко минутки тишина - Но, няма да съм аз тази която ще я махне ... - Клийри разтегли устните си в дяволита усмифка и замълча.
Слънцето вече бе залязло, давайки път на луната. Тази нощ бе пълнолуние и ярките лунни лъчи огряваха всичко. Реката, синя през деня, сега имаше лек сребрист отенък. Клийри стоеше и гледаше Крис. Чакаше дарбата й да свърши това, което тя в този момент не бе готова да направи.

17Реката Empty Re: Реката Пет Май 14, 2010 6:35 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Съжалявам, но втори път няма да стане. - каза той и се усмихна. Мег продължаваше да го гледа, но вече малко объркана. В следващия миг Крис се превърна в ледена статуя, а след това статуята се разби на парчета, но друга друга изкочи точно зад Мег.
- Забавно ми е. - прошепна Крис, точно зад нея и се разсмя,когато статуята се пропука и отново стана нормален. - Но втори път няма да стане, но щом толкова настояваш да махна тази тениска, ще я махна.
- каза и той и махна морката тениска от себе си, като я хвърли на брега. - Така по-добре ли е? - попита я той, когато бе на сантиметри от лицето 'и.

18Реката Empty Re: Реката Пет Май 14, 2010 6:42 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Това със ледената статуя никак не се хареса на Клийри. Тя продължи да стой и да съзерцава Крис без да помръдва. Когато Крис се озова зад нея тя се обърна плахо и продължи да го наблюдава. Когато Крис махна тениската си в очите на блондинката заиграха пламъчета. Клийри се усмихна дяволито и пристъпки крачка напред:
-Така определено е по-добре - тя проследи с пръст извивките на мускулестото тяло на Крис и се усмихна - Но мисля че не само това е излишно...

19Реката Empty Re: Реката Пет Май 14, 2010 6:52 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Е, за другото аз няма да помогна. - каза 'и той с предизвикателна нотка. - Но ти си прекалено голяма страхливка, за да го направиш, нали Мег? - попита я той и се разсмя.
Стоя известно време загледан в нея, следеше да види каква ще е реакцията 'и, но такава не последва. Тогава реши да я пробва, дали намеренията и са сериозни и се запъти към брега, като гледаше да не бърза много, все пак не това целеше.

20Реката Empty Re: Реката Пет Май 14, 2010 7:07 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Клийри наблюдаваше всяко едно действие на Крис. Когато той тръгна към брега Мегън тихо прошепна:
-Не мисля, че имам нужда от помощ за каквото и да било - Мегън отметна коси назад, така че ръменете й да се оголят. Тя се усмихна и направи знак на Крис да се приближи. Крис я послуша и се върна обратно. Когато двамата се озоваха на сантиметри един от друг Клийри впи поглед в Крис и прошепна:
-Мисля, че не аз съм страхливката ... - тя бутна презрамката на роклята си, оголвайки напълно рамото си. А роклята бе от тези, който лесно се озовават далеч от тялото на собственичката си. Така само за няколко секунди Клийри почти остана по бельо. Крис стоеше и наблюдаваше всяко нейно дейсвтие без да помръдва.

21Реката Empty Re: Реката Пет Май 14, 2010 12:50 pm

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Хммм интересно развитие на нещата. - каза Крис и се разсмя, а след това се приближи още по-близо до Мег, докато не бяха на растояние от няколко милиметра. Загледа се в нея за миг, а след това впи устни в нейните. Усещането бе неуписуемо, не че преди не бе целувал момиче, но сега бе някак различно. Отдръпна се от нея и се наведе и вдигна роклята 'и.
- Мисля че малко избързваш, не че не го искам, но ме познаваш само от няколко часа, а си готова да си легнеш с мен. - каза той и се разсмя. - Някой друг ден да, но днес не е този ден, а и ти не си като другите момиче.

22Реката Empty Re: Реката Пет Май 21, 2010 11:05 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Клийри остана неподвижно, поставяйки си за цел да изглежда сърдита, макар че си умираше от желание да повтори целувката. Тя скръсти ръце пред гърдите си и остана така загледана в Крис. Когато той не издаде и признак, че е готов дори да повтори целувката Клийри подсили ролята си на сърдито момиче и попита:
-От къде знаеш ,че не съм като тези момичета?- Клийри почака няколко секунди. След като не получи отговор тя се обърна и бавно тръгна към скалите до брега, ослушвайки
се за действията на Крис. Когато усети, че той я следва тя се усмихна кротко и почака той да наближи достатъчно. Не чака дълго и когато Крис бе на крачка от нея тя се обърна рязко, обви ръце около вратът му и нежно го целуна. Целувката този път продължи повече от минута и след краят й Мегън остана отпусната в прегръдките на Крис. Поседяха няколко секунди в мълчание, но то не бе неловко, по-скоро се хареса и на двамата:
-Защо реши, че не съм като онези момичета…? – прошепна Клийри и погледна Крис. Той се опита да каже нещо, погледна Мегън и замълча.

23Реката Empty Re: Реката Нед Май 23, 2010 1:20 pm

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Ами говорех, че не си като другите, защото не изпитвах нищо към тях, всичко беше само физически, но към те изпитвам нещо повече, нещо силно, макар че те срещнах преди час. Знам, звучи странно, но нима самият аз не съм такъв? - отвърна и той и се разсмя. Сплете ръце през кръста 'и и я притисна в обятията си, а след това допря нежно устни до нейните. - Не ме мислиш за луд, нали? - попита той, когато целувката свърши.

24Реката Empty Re: Реката Пон Май 24, 2010 6:30 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Клийри се отпусна в прегръдките му без да каже нищо. Тя отпусна изморено глава на рамото му и неусетно обви ръце около кръста му. Не очакваше такъв обрат на нещата и когато той й обясни причината да мисли, че е различна в първият момент тя замълча. После последва целувка и един доста странен въпрос.
-Не... - тихо отговори тя и се наддигна на пръсти - Всъщност ако ти си луд, то следва и аз да съм. - Клийри се усмихна и впи устни в неговите. Този път целувката продължи по-дълго. Внезапно Клийри се опомни. Бутна Крис и се свлече на земята. Обви ръце около ръменете си и наведе глава.

25Реката Empty Re: Реката Пон Май 24, 2010 6:55 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Добре ли си Мег? Какво стана?!? Защо се свлече така на земята?!? Нещо грешно ли направих? - започна да задава безброй въпроси той, обръкан от случващото се в момента. Клекна до нея и я хвана за раменете. - Какво има Мег? Кажи нещо, моля те! - прошепна той и я придърпа в обятията си, но тя не помръдваше. Остави я да седне на земята и я погледа в очите. - Какво стана, кажи нещо, иначе ще откача! - викна той, докато продължаваше да я гледа объркано и безпомощно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите