Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Реката

4 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1Реката - Page 2 Empty Реката Нед Апр 18, 2010 10:44 am

Кристофър Дженкинс

Кристофър Дженкинс
Вампир
Вампир

First topic message reminder :

Реката - Page 2 108b47q

Свободно РП!

http://the-vampire-rpg.vampire-legend.com

26Реката - Page 2 Empty Re: Реката Пон Май 24, 2010 9:59 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

Клийри стоеше безмълвно и не помръдваше.Сама не знаеше какво й има. Обви ръце около кръста на Крис и се сгуши в него.Трябваха й няколко минути за да дойде на себе си. Погледна Крис и каза:
-Нищо ми няма.Просто се сетих за някой ... ъм нещо-тя вдигна поглед към момчето и се усмихна.
Стояха в тишина известно време,сгушени един в друг. -Всъщност вече съм добре.-прошепна Мег и целуна нежно Крис.

27Реката - Page 2 Empty Re: Реката Вто Май 25, 2010 12:28 pm

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Наистина ли си добре? - попита той, все още притеснен. Тя просто кимна и той издиша шумно. - Повече не прави така, моля те! Направо ми изкара акъла, викам нещо ти стана и... - недовърши той. - Но за какво се сети, ако съм твърде нахален, не ми отговаряй. - каза той и отново обви ръце около кръста 'и и я притисна в обятията си за една продължителна прегръдка.

28Реката - Page 2 Empty Re: Реката Вто Май 25, 2010 12:41 pm

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

-Да - прошепна Клийри - Добре съм нищо ми няма... Просто... Ъм като онези човешки моментни неразположения - Мегън се усмихна и се загледа в Крис, който не спираше да се притеснява и да задава въпроси - Става ли друг път да обсъждаме това... Сега не ми се говори - отвърна клийри на последният въпрос и се сгуши в Крис. След няколко минутно мълчание Меги наддигна глава и попита - Искаш ли да се поразходим? Не ми стой на едно място... - Тя се откопчи от прегрътката на Крис и се изправи, поизтупа рокличката си и протегна ръка към Крис - Е, ще се раздвижим ли, или ще седим тук?

29Реката - Page 2 Empty Re: Реката Чет Май 27, 2010 7:05 am

Крис Хелскрийм

Крис Хелскрийм
Вампир
Вампир

- Хммм бих предпочел да седим, но щом настояваш... - отвърна 'и той и се изправи с престорена кисела усмивка. На него му беше все едно дали ще е седнал или ще се разхожда, важното бе че ще е с нея! Луната вече бе изгряла напълно и гледаше двамата влюбени от високо, а лек вятър подухваше, колкото да разроши косите на Мег. - Е, на къде искаш да ходим? За мене e без значение, а и нали ти искаше да се разтъпчем, така че ти реши. - каза той и се усмихна.

30Реката - Page 2 Empty Re: Реката Съб Май 29, 2010 5:45 am

Мегън Клийри

Мегън Клийри
Вампир
Вампир

-Знаеш ли.. Единственото м оясто което ми се върти в момента в глават е морето... - Меги хвана нежно ръката на Крис и вплете пръсти в неговите - Все още е тъмно и спокойно можем да си направим едно ... ъм "нощно къпане" - Клийри се наддигна на пръсти и впи устни в тези на Крис. Останаха така почти минута без да помръднат. След края на целувката Мег прокара бавно език по устните си и каза - След плажа може да потърсим нещо за хапване. - Крис се усмихна и кимна. Прегърна я през рамо и двамата тръгнаха към морето

п.п. пиши направо там : (спх имаме покана ;д)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите