Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Къщата на Мат и Крис

+2
Крис Блеър
Мат Еванс
6 posters

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 12]

1Къщата на Мат и Крис Empty Къщата на Мат и Крис Нед Апр 18, 2010 11:25 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Къщата на Мат и Крис Mhc_2

2Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 11:43 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

След,като пристигнахме аз се усмихнах,отключих вратата и се откри гледката на една много хубава,голяма и просторна,луксозно обзаведена къща,тя имаше доста стаи,а отпред имаше голям басейн,от който се вдигаше пара,понеже водата се топлеше и филтрираше през нощта,а навън бе хладно...Зоуи пристъпи вътре и аз я заведох в хола,където и' направих знак да се настани където пожелае и да се чувства като у дома си...
Изминахме дълъг пъти и бях жаден,погледнах я,като се подпрях на вратата и попитах:
-Искаш ли нещо за пиене или ядене,имаме всичко тук,само кажи какво искаш!?-погледнах я в очакване на отговора и' и отново се усмихнах...

3Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 12:02 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Къщата беше наистина страхотна.Когато влязохме в перфектно обзаведения хол казах:
-Уол ,къщата е супер.Само вие с брат ти ли живеете тук?-поредния тъп вапрос.
Крис не каза нищо само кимна и се усмихна.За пореден път останах като зашеметена от ослепителната му усмивка.
Огледах хола и си харесах един фотьойл.Седнах и кръстосах крака.
След малко чух гласа на Крис:
-Зи, какво искаш за пиене?
-Няма значение ,каквото ще пиеш и ти.-отговорих му.

4Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 12:07 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Хм...аз съм и малко гладен...пица,пържени картофки?Иначе ще пия...може би...не му е време за алкохол..кафе или някакво безалкохоно...ти кажи-погледнах я аз и се усмихнах,като и' благодарих за,така да нарека комплимента за къщата и се усмихнах.Погледнах я отново и чаках да разбера,какво иска за ядене и за пиене,защото неможеше аз да ям и да пия пред нея и тя да ме гледа...

5Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 12:13 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Хм ми пържени картофки и кола ,звучи добре.-засмях се.
Изчаках го да отиде до кухнята, а през това време извадих малко огледалце от чантичката си за да видя дали гримът все още не се е размазал и дали косата ми още изглежда добре.
След това обходих с поглед целия хол.Спрях се на няколко снимки.Всичките бяха на две момчета.Единия беше Крис ,а другия предположих ,че е брат му.
Най-накрая реших да попитам Крис дали има нужда от помощ, но точно тогава той се върна ...

6Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 12:19 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз отидох в кухнята и взех от хладилника две коли,налях ги в чашите и сложих лед и на Зоуи и сложих сламка,занесох ги в хола и се усмихнах,като се върнах и сложих във фртиюрника картофките..След малко бяха готови и бяха в голямо количество,сложх ги в една голяма купа взех и чинии,както и различно сосове,занесох ги в хола и седнах срещу момичето,което още се оглеждаше,аз се усмихнах и казах:
-Приятен апетит,дано ти харесат!-аз взех малко картофи и си ги сложих в чинията,като си ги топих в кетчуп и отпивах от колата...

7Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 12:29 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Картофките бяха наистина вкусни.Сипах си малко защото не бях много гладна.Усмихнах се на Крис и отпих от колата.
-Не знам дали ти е хоби да готвиш,но наистина се справяш много добре.-засмях се аз.-Какво друго умееш да готвиш?
Съжалих за въпроса си.Някога ще спра ли да задавам неподходящи въпроси.Беше по-добре да замълча.Така и направих.Очаквах той да каже нещо.

8Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 12:36 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Ами...много неща...понеже не обичам да имам персонал от камериерки,готвачи икономи или както казвам аз-слуги-засмях се аз и си взех още катофки,защото бях гладен,отпих от колата си и се усмихнах,погледнах момичето в сините очи,които много напомняха за небето,но бяха малко по-тъмни,тя също ме гледаше,но настъпи отново мълчание,беше неловко и притеснително,като никой нищо не казваше...
-Ам...радвам се че ти харесват...имаш ли гадже?-попитах аз,но въпросът ми бе доста личен и неудобен,не държах да ми отговори,а аз леко се притесних от глупавия въпрос който зададох и леко се изчервих...
-...изчинявай за въпроса-добавих аз и я погледнах отново

9Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 12:44 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Въпросът му ме изненада.Май леко се изчервих ,нищо ново за мен ...
-Не няма проблем.Въпросът ти не е чак толкова неудобен или личен и отговорът е не.Нямам-усмихнах се и добавих–Ами ти?
Честно казано,мислех ,че отговорът ще е да, защото Крис беше страхотно момче и определено не беше за изпускане...
Но след това се сетих ,че той беше казал ,че не познава никой друг в града.Можеше и отговорът му да е друг.Изчаках да видя как ще ми отговори.

10Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 12:49 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-И аз нямам...чудя се как са те пропуснали-засмях се аз и я погледнах,като игриво и намигнах,това можеби беше флирт или на бъзик,и аз неможех да определя,но се усмихнах отново и отпих от колата си...След като се нахраних,облегнах се на фотьойла,който бе срещу нея и я погледнах.Отново настъпи онова дразнещо мълчание и незнаех как да го разбия,но пак щях да изръся някоя глупост,затова реших да оставя Зоуи да започне разговор,защото не исках да се излагам повече...

11Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 1:01 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

След казаното от него се засмях и казах.
-И аз се чудя как обожателките не се редят на опашка пред вратата.
Замълчах и стана малко неловко.Чудех се какво да кажа.Трябваше да не бъде прекалено неудобно или някой тъп въпрос.
Бях се отказала да казвам каквото й да било ,но осъзнах ,че не можех да мълча цяла вечер.
-Хей ,а харесал ли си си някоя?О, извинявай за въпроса по-добре забрави какво питах ...-направих пауза и продължих-А, ако искаш може да отговориш ...-засмях се.Звучах толкова нелепо ...

12Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 1:09 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Знаеш ,че не познавам много хора,но сигурно скоро ще си харесам-казах аз и се усмихнах,като се чудих какво може да правим,вече бяхме се наяли и можеше да си говорим или да гледаме някой филм,но не казах нищо,защото нито знаех кой филм,нито знаех какво да кажа,защото отново щях да изръся някоя глупост,по добре беше да стоим и да се гледаме цяла вечер,или тя да говори,а аз да казвам нещо кратко или само да отговарям на въпросите и',така щеше да е по-добре...хД

13Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 1:14 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Трябваше да правим нещо ,защото не можех да говоря тапотии цяла вечер.
-Крис?
-А?-разсеяно каза той.Беше се замислил.
-Искаш ли да гледаме филм?-попитах го аз.Ако не му се гледаше ,мислех да тръгвам за да не му досаждам повече и да го оставя малко на спокойствие.Не стига ,че прекъснах почивката му в гората ,ами и сега продължавах ...
Той се замисли за малко и след това отговори ...

14Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 1:18 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Да разбира се...обаче искам ужаси!Ако не си съгласна ще гледаме друго,но ми се е прегледал някой много страпен филм,кървав и брутален!-заявих аз и се изправих,като се протегнах и кокалите ми изпукаха,аз се засмях,макар и да незнаех за какво се смея,но попринцип си бях много странен...
-Та...съгласна ли си да гледаме филм на ужасите?-погледнах я аз отново в очакване на отговора и'

15Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 1:24 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Това момче ме изненадваше всяка изминала минута...Разбира се, изненадите бяха много приятни.
-Съгласна.-засмях се.-Обожавам тези филми.
Станах и се преместих на дивана до него:
–Нали може?-усмихнах се.Крис не отговори ,а само се усмихна.
Взех една възглавица за да се крия зад нея по време на страшните и шокиращи сцени.
-Е кой филм ще гледаме?

16Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 1:29 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Незнам...ще видим-казах аз и пъхнах един диск във дивидито и го пуснах,оказа се много брутален филм,имаше кръв,хвърчаха крайници,аз се засмях и гледах с интересн,незнах дали Зоуи наистина харесва такива филми,но ако имаше нещо щеше да ми каже или да издържи,можеше да се крие зад мен,възглавници,зад дивана под масата и където иска,нямах нищо против,ако я беше страх можеше и да ме помоли да го спра и да пусна,някой тъп,сълзлив филм или комедия,която е толоолкова изтъркана,че вече е скучна...

17Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 1:38 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Дам филма наистина беше брутален, но и интересен като изключим гадните ,кървави сцени.На една такава не издържах и инстинктивно го прегърнах и скрих лице в рамото му.След като разбрах какво бях направила, щях да умра от срам.
-Крис ,съжелявам ... за ... ъм за това ...-и след това го пуснах и седнах малко по-настрани от него.
Нямаше начин просто аз да не разваля всичко ...

18Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 1:41 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Няма проблем...вобще защо се извиняваш...какво толкова е станало?-усминах се аз и продължих да гледам филма,сцените ставаха все по-гадни и брутални,кръвта вече започваше да става в невъзможни количества,а аз гледах с интерес,обожавах такива филми,но много хора не разбираха техния,може би скрит смисъл и ги мислят за безмислени или тъпи,но на мен си ми харесваха...

19Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 1:47 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Ами добре щом казваш.
Продължих да гледам ,малко през пръсти филма.По сюжет беше интересен ,но имаше доста кръв.
Погледнах към Крис.Беше видимо ,че филма много му харесва.Гледаше с такъв интерес, а на мен ми харесваше повече да гледам него и да хвърлям по някой поглед към телевизора.

20Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 1:50 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Сигурна ли си,че не искаш да го спра,понеже виждам,че те е страх?-попитах аз,като я погледнах,а тя беше още зад пръстите си и ме гледаше,защото явно я беше страх да глада към телевизора,който вече стана целия червен и тук там се виждаха други нюанси на червеното,малко черно и бяло,бяха прекалили с кръвта и ефектите,щеше да е по-интересен ако беше като психотрилърите,но и това не бе лошо...

21Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 2:07 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Не няма проблем.Нека доизгледаме филма.-засмях се.
-Не е толкова страшен.А и всичко е боя ,а не кръв.
Наблюдавах как гледа кръвта и избухнах в смях.
-Ти май доста харесваш кръвта.
-Какво?-стъписа се той ...
-Ми гледаш я като хипнотизиран ...-оточних аз.

22Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 2:17 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Ами...аз съм хибирд между вампир и върколак,но винаги съм се възприемал като вампир-казах аз и я погледнах,в този момент маските паднаха,аз разкрих истинската си същност,но не исках да я наранявам,нямаше да се разсърдя ако избяга с писъци или започне да крещи,в този момент лицето ми стана студено и не беше толкова жизнерадостно колкото преди...

23Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 2:30 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Хей, успокой се.Не исках да те убидя.-приближих се до него и поставих ръка на рамото му.
-И няма да побяхна с писъци, но ще те разбера ,ако искаш да си тръгна.-тъжно се усмихнах.Не ми оставаше друго освен да чакам да видя какво ще стане ...

24Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 2:41 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Не те ли е страх...-погледнах я аз и тя видя очите ми но по-друг начин,сега бяха студени,без никакви чувства в тях,усмивката ми бе изстинала,очаквах да се отврати от мен и да не иска да ме види повече...
-Защо да си ме убидила..аз обичам кръв-усмихнах се леко аз отново,но пак бе по-различно от преди...Леко погледнах към нея...

25Къщата на Мат и Крис Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 2:47 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-НЕ ме е страх от теб!-казах и дори сама се изненадах от истината в думите ми.
-Наистина?-изненада се той.
-Да...
Погледнах сините му очи ,които сега наподобяваха лед.Исках да разбия този лед и очите му отново да бъдат като океан ,в който можех да потъна.
-Крис?-той ме погледна-Повярвай ми, не ме е страх от теб.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 12]

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите