Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Къщата на Мат и Крис

+2
Крис Блеър
Мат Еванс
6 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down  Съобщение [Страница 11 от 12]

1Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Къщата на Мат и Крис Нед Апр 18, 2010 11:25 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

First topic message reminder :

Къщата на Мат и Крис - Page 11 Mhc_2


251Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 1:00 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Погледнах навън.Облаците напълно бяха закрили слънцето и превзеха небето.Всичко стана мрачно,само тук там се мяркаше някой лъч на слънцето,което се опитваше да разпори покривалото,което го бе обгърнало,зажалост неуспешно.Валеше дъжд.Малките спокойни капчици започнаха да се чуват по силно.Аз се доближих до голямата стъклена врата и я отворих,като подадох ръка навън.Топъл и приятен,дъждът бе летен.В този момент Зоуи ми предложи да излезем на разходка.Аз излязох през вратата и след малко целия бях вир вода
-Хайде идвай любов моя!-извиках аз и протегнах ръка към нея...

252Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 1:11 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Отидох при него.Излязохме в градината и се завъртях като разперих ръце под дъжда.Цялата се намокрих ,а коприната рокля прилепна към тялото.Хубаво беше ,че дъжда не беше студен иначе щяхме да настинем.
Токато се въртях като малко момиченце, Крис се смееше.Обичах смеха му.
Застанах до него и го хванах за ръка.Тръгнахме към беседката ,която беше навътре в градината.Тук беше наистина много красиво и романтично.Докато вървяхме мълчаливо, често се поглеждахме и погледите ни се преплитаха.

253Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 1:50 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Тя дойде на при мен и ние тръгнахме напред из градината.Моите дрехи бяха много мокри.Вече се превръщаха в моя втора кожа.Бяха прилепнали до тялото ми и очертаваха всяка една гънка.Зоуи също беше много мокра,за щастие дъжда беше много топъл и приятен,ако беше студен можеше да настинем.Минавахме покрай големите лехи с цветя,покрай които се виеше пътеката с павета.Стигнахме до бесетката,седнахме там.Дъждат не ни достигаше заради навеса.Аз седнах на пейката и събух маратонките и чорапите си,като излях водата от маратонките и ги оставих да съхнат.

254Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 2:02 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Вървяхме по пътеката ,а аромата на цветята се смесваше с аромата на дъжда и свежия въздух,който дълбоко вдишвах.
Стигнахме до беседката и вече дъжда не ни мокреше.
Увих косата си и изтисках водата от нея.След това прокарах пръсти в нея и се опитах да й предам малко обем.
Погледнах към него.Беше невероятен.Изнанадах го с една страстна целувка и го попитах.
-Тази тениска не ти ли пречи?-засмях се.

255Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 2:09 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Хммм...ти как мислиш?-засмях се аз и отвърнах на целувката,като разроших косата си,която преди това беше отвратително зализана от дъжда.Усмихнах се леко и погледнах Зоуи.Беше мноого сексапилна с тези прилепнали дрехи,искаше ми се да ги разкъсан със зъби,но съседите щяха да гледат,а и май не му е време сега за това.Погледнах към градината.Цветята жадно поглъщаха капчиците дъжд.Отдавна не бяха поливани и ако не беше дъжда,щеше да трябва на сутринта да изляза и да загубя цял ден в поливане на цветя или разкопаване на лехите,разкопаването обаче се налагаше,сега или утре трябваше да го направя...колкото и да ме мързеше...

256Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 2:23 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Мисля ,че ти пречи!-засмях се и прокарах пръсти по гърба му като леко повдигнах мократа му фанелка и му помогнах да се отърве от нея.
-Ммм така е по-добре...-прошепнах му и го огледах хубаво.
Започнах да го целувам.
Знаех ,че не трябваше, защото някой можеше да ни види, но и не спирах да го целувам.
Изнанадващо го попитах.
-За какво мислиш?-и го погледнах в очите.

257Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 2:30 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Тя махна тениската ми и я захвърли нанякъде,тя седна в мен и започна да ме целува,като аз отвръщах на всяка целувка.Беше невероятно,когато се допираше до мен аз леко потрепвах,защото дрехите и' бяха мокри и при допира им с кожата ми се появяваше една приятна хладнина.Изведнъж Зоуи спря да ме целува и попита за какво мисля.Ето това много ме изненада,но пък въпроса можеби имаше смисъл.
-Ами....мисля си...за теб...колко си нежна към мен....познаваш ме само от седмица,а вече си толкова привързана към мен...мисля си за нежните ти ласки,целувки и прегръдки...-усмихнах се аз и я погледнах...

258Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 12:51 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Познавам те достатъчно за да те обичам.-усмихнах му се нежно и сладко.
Проследих с пръст устните му като стигнах чак до мусколите на корема му.
Дъжда се усили и стана малко по-хладно, може би дори студено, но аз не усещах студения въздух.Докато бях до него имах чувство ,че кръвта ми кипи.
След малко се отдръпнах леко от него ,но продължих да се гушкам в него.

259Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 2:17 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Хм...наистина ли...защото и аз чувствам горе долу същото-усмихнах се аз и я погледнах,като нежно се дппрях до нея и сложих глава на рамото и'.Това рамо бе толкова успокояващо,толкова обнадеждаващо,чувствах се спокоен,че когато се нуждая ще има на чие рамо да се опра,ще има кой да ме подкрепи и няма да стане като предишните пъти в които страдах сам.
-Студено ли ти е?-попитах,като я прегърнах силно...

260Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 2:27 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Не.
Е вярно излъгах малко ,но беше благородна лъжа все пак не исках да разваля момента.В ръцете му се чувствах защитена.
Въздъхнах ,но нищо не казах.
Очаквах той да каже нещо и да започне някаква тема за разговор.
Вгледах се към небето което беше покрито с черни облаци и нямаше и следа от слънчевите лъчи.

261Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 3:09 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз я държах нежно в ръцете си и гледах ту към небето,ту към цветята,които бяха около бесетката.Настъпи тишина,аз само въздъхнах и се зачудих какво да кажа,но така и неможах да измисля,затова оставих на Зоуи да предложи за какво да си говорим.Аз се изправих и закачих тениската си на парапета за да изсъхне по-бързо.Върнах се при момичето и силно я прегърнах отново,но по-силно...

262Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 3:22 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Не знаех какво да кажа.Беше ми толкова приятно в прегрътката му.Той ме беше прегърнал силно и ме стопляше.Обърнах се към него и го целунах.Не знаех какво да кажа ,а и не исках да засягам сериозни теми за това казах на шега.
-Уфф какво стана с разговора на брат ти.Май беше прав ,че ще е като нашия!-пошегувах се и се засмях.
Той също се засмя и каза ...

263Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 11:45 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Ами че кво пречи-засмях се отново и станах,като се протегнах,отидох до края на бесетката и изпънах ръце нагоре,като хванах горната част на касата на вратата и се загледах нянакъде.Беше много красиво,фонтанът се бе препълнил и водата излизаше от местата в които трябваше да е.Цветята вече се бяха напоили с вода и скоро щяха да наведът глави,почвата вече беше станала мека,като памук заради наличието на толкова много вода...

264Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Вто Май 18, 2010 10:56 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Стоях и се наслаждавах на Крис.След това се облегнах на беседката и затворих очи.Продължаваше да вали и усещах капки дъжд върху очите си и лицете ,защото духаше и вятър.
Изведнъж чух някакви стъпки или по точно токчета.Отворих очи и видях Ели.Изправих се и отидох до нея.Беше цялата мокра.С Крис се спогледахме и той ми направи знак да отида да говоря с нея, но не ме остави сама и стоеше през цялото време до мен.
Приближихме се до Ем ,но аз не знаех как да започна.

265Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Вто Май 18, 2010 11:41 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз бях се концентрирал в зяпането на малките капчици дъжд.След тяхното падане се чуваше приятен,монотонен звук,харесваше ми.Чух стъпки и се с обърнах,в дъжда видях Елена,която беше вир вода.Аз леко се изчервих защото бях полугол,взех тениската си и я сложих,все още беше мокра,но поне прикриваше някои части от тялото ми.Огледах добре Ели,но неможах да разбера по изражението как е минало,затова я погледнах въпросително...
-Е как мина?-попитах аз и седна до Зоуи

266Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Вто Май 18, 2010 12:09 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Погледнах и двамата и се усмихнах леко:
-Няма нищо, просто... просто всичко свърши. - усмихнах се отново този път беше иронично. Всичко беше свършило или просто.. вече нямах сили. Въздъхнах и им казах:
-Мисля да тръгвам, ъмм довиждане и... много любов. - усмихнах се и тръгнах напред.

267Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Вто Май 18, 2010 12:38 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Какво стана...-спрях я аз с тежкия си глас.Исках да знам,тя ли беше виновна или брат ми и' бе сторил нещо.Тя беше много подходяща за него,защо е позволил да я загуби.Беше ми любопитно и реших да разбера.Погледнах момичето,което се спря,сякаш замръзна.Този въпрос и дойде изведнъж,като гръм.И аз я погледнах сериозно.
-Много си подхождахте...жалко...щеше да е хубаво да сте...знаеш-казах аз и прегърнах леко Зоуи в очакване на обяснението на Елена...

268Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Вто Май 18, 2010 12:59 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Погледнах Елена и ми стана много кофти.
Притиснах се до Крис и гледах Елена с поглед който казваше ''Съжалявам.Добре ли си?''
Крис я попита какво е станало ,а Елена изглежда не знаеше какво да разкаже или от къде да започне.
Изглеждаше силна ,но това май беше само прикритие.Усмихваше се ,но тази усмивка беше тъжна и иронична.
Очаквах Ели да каже нещо ...
Исках да й помогна ,но не знаех как.

269Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Май 19, 2010 6:24 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Погледнах ги и им се усмихнах, или по-точно направих нещо подобяващо такава. Не бях сигурна. Поех си дълбоко въздух и вдигнах глава:
-Спокойно, всичко е наред. Ще се оправя. Насявам се някой ден да се видим отново. - усмихнах се и отново тръгнах.

270Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Май 19, 2010 11:29 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Tръгнахме към къщата за да изпратим Ели.Беше ми много тъжно ,че нещата се развиха така.
Вървяхме и никой не смееше да каже дума.
Ел вървеше замислена и нито аз ,нито Крис искахме да я безпокоим.
Вървяхме пред нея ,а тя вървеше малко по-бавно и остана по-назад.
Стигнахме до къщата и чак тогава проговорих.
-Беше ми приятно да се запознаем и съжалявам ,че стана така ,но се надявам някой път да пием кафе и да продължим разговора си.-усмихнах се леко.

271Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Май 19, 2010 11:49 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Усмихнах се:
-И на мен. Е мисля че е по-добре да тръгвам. Чао Зоуи, Крис. - помахах леко и излязох от къщата и тръгнах напред.

272Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Пет Май 21, 2010 9:22 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Изчакахме Ел да тръгне и се прибрахме в къщата.
Бяхме вир вода.Качихме се в стаята на Крис и си взех един бърз душ ,макар ,че предпочитах да се излежавам във ваната.
След това измъкнах от багажа си едни къси панталонки и една фанелка.Преоблякох се и вързах косата си като преди това я изсуших малко.
Нямаше какво да правя за това седнах на леглото и пуснах телевизора на музикалния канал ,защото ми се слушаше някаква музика.

273Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 5:01 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Елена си тръгна сигурно разочарована.Със Зоуи тръгнахме към къщата и отново минахме покрай красивата градина,цветята леко бяха слегнали заради дъжда,който вече ги давеше.Отидохме в стаята ми.Зоуи се съблече и влезе да се къпе,през това време аз махнах мокрите дрехи и останах по боксерки,когато момичето излезе от банята,аз влязох и махнах и боксерките.Пуснах хладка вода и застанах точно под душа,като водата обливаше лицето ми и аз се замислих.Забавих се доста време,спях водата и ових една хавлия около кръста си,като се върнах при Зоуи и седнах на леглото...

274Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 5:08 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Kрис доста се забави за това аз не останах мирно на леглото, защото почна една много яка песен и аз започнах да танцувам.
В стаята имаше едно голямо огледало ,а аз затанцувах пред него.От малка обичах да съм сама и да танцувам пред огледало.
Толкова се бях унесла, че не забелязах кога той беше влязал в стаята и ме наблюдаваше.
Видях отражението му в огледалото и спрах да танцувам.
-От кога си тук?И колко видя?-попитах го и намалих музиката.

275Къщата на Мат и Крис - Page 11 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 5:12 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Седнах на леглото,но Зоуи я нямаше и вървеше някаква досадна песен.Огледах се и я видях да танцува пред голямото огледало на стената,беше много унесена в танца и не ме забеляза.Аз я наблюдавах много дълго време и чаках да видя кога ще се усети.Тя ме видя в огледалото и ме попита от кога съм тук.Аз се изправих и махнах хавлията,като започнах да се обличам,слжох си едни боксерки и казах:
-Ами...достатъчно време за да видя всичко-засмях се аз и повреме на паузите се обличах,сложих си едни къси панталони и едни черен потник,като се проснах на леглото...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 12]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите