Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Къщата на Мат и Крис

+2
Крис Блеър
Мат Еванс
6 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down  Съобщение [Страница 12 от 12]

1Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Къщата на Мат и Крис Нед Апр 18, 2010 11:25 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

First topic message reminder :

Къщата на Мат и Крис - Page 12 Mhc_2


276Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 5:27 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Крис се просна на леглото.Беше зашеметяващо секси.
Аз малко се засрамих след танца пред огледалото ,който беше видял, но бързо ми мина и казах като се засмях.
-Ето нещо ,което не знаеше за мен!Сега е твой ред да кажеш нещо за теб,което не знам!
Седнах на леглото до него, а той продължаваше да лежи.

277Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 5:40 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Aз се бях разплул на леглото,като мекотело и се кикотех неудържимо.Зоуи дойде до мен и ме помоли да кажа нещо за себе си,което тя не е знаела досега в замяна на видяния танц...Аз се засмях и казах:
-Ами...знам френски и мога да свиря на пиано и акордеон-засмях се леко.Това го пазих в тайна защото майка ми беше маниачка на тези инструменти,както и на френския.Аз я погледнах и отново се захилих.Сетих се как се мяткаше и гърчеше пред огледалото...

278Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 5:48 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Мм френски...прекрасен език и звучи мн романтично и мелодично-казах и погледнах Крис-Трябва някога да ми изсвириш нещо на пианото.
Той не отговори ,защото още се хилеше на представленито преди малко.
-Стига си ми се смял!-направих се на сърдито момиченце.Почна една песен на която определено можеше да се танцува.Станах от леглото и усилих музиката.
-Няма да се смееш след това ...-казах и се усмихнах.
Започнах да танцувам ,но този път танца си беше танц и нямаше нищо общо с онова кълчене пред огледалото.Гледах към Крис ,който май вече беше спрял да се смее...

279Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 6:00 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Добре,добре...разбрах,че можеш да танцуваш,ссега престани-засмях се аз и погледнах тавана,като сложих ръце зад тила си и се отпуснах още.Нещо ме бе хванал мързела и вобще не ми се сетаваше и абсолютно нищо не ми се правеше.Това се случваше много често,попринцип си бях мързелив и ленив.Много са ми се се карали за мързеливостта ми,но с моята твърдоглавост,не правих нищо по въпроса и такъв си и останах...

280Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 6:12 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Добре..-спрях да танцувам.
Май не беше в настроение или просто му се мързелуваше.Изключих телевизора,седнах на земята и се облегнах на леглото.Беше много тихо.
По едно време станах и излязох на терасата.
Имаше невероятна гледка към градината.

281Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 6:17 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Зоуи спря музиката и настъпи тишина.Аз въздъхнах и погледнах към тавана,протегнах се леко и отново поставих ръцете си в предишното положение.Затворих леко очи,но не заспах,а просто си почивах.Беше много приятно.Можех да стоя на мекото легло,осеяно с пухени възгланвици.Сякаш лежах на пухкав облак.Зи излезе на терасата и се загледа към градината.Когато отвори вратата,ветрецът леко полъха цялото ми тяло и сякаш нежно целуна кошата ми.Продължих да лежа без да помръдвам...

282Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 6:37 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Останах на терасата доста време, а след това се върнах в стаята.Крис лежеше на леглото и гледаше към тавана.Чудих се какво да направя.
Отидох до него и го целунах леко и нежно и легнах на леглото до него без да казвам нищо.
В този момент беше по-добре да мълча.

283Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 6:43 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз отвърнах на целувката и се доближих до нея,като я целунах още веднъж и и' се усмихнах.Прегърнах я нежно,но забелязах,че нещо се сърди или не е наред.Приближих се още до момичето и попитах:
-Нещо не е наред ли?-погледнах я въпросително,като подпрях на лактите си.Незнаех за какво си мисли в този момент.Едва ли ми беше сърдита,защото нищо не бях направил,но всички знаем,че жените са непредсказуеми...

284Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 6:52 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Отново бях в прегрътките му ,където ми беше най-добре.Погледнах го, погалих лицето му и казах.
-Не всичко е наред, но и аз исках да те питам същото.
Погледнах го мило.Не му се сърдех просто за първи път той се държеше различно и се чудех дали имам вина за това.
Никога не бях живяла с момче и може би още не бях свикнала.

285Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 6:56 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Не няма никакъв проблем...питах понеже мълчеше доста време...ако има нещо странно около това ,че нищо не казвам...просто понякога ме хваща мързела и абсолютно нищо не ми се прави,а само ми се лежи...иначе нищо друго няма-успокоих я аз и я цлеунах нежно,като отново легнах,а тя сложи глава на гърдите ми,а аз хванах ръката и'.Беше много приятно...

286Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 7:04 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Лежах и единсвеното ,което чувах бяха ударите на сърцето му.
Затворих очи и се насладих на прекрасния момент.
-Крис?-казах шепнешком ,защото можеше да е заспал ,но той не беше и като казах името му отвори очи.
-Живял ли си преди с момиче?-този въпрос ме измъчваше от един час и най-накрая го попитах.

287Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 7:07 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Хм...не...ти си първата с която живея-усмихнах се леко и я поглаих по русата,копринено мека коса.Подпрях глава на нейната и отново затворих очи.Беше прекрасно,обичах да съм близо до нея и да я докосвам.
-Много е хубаво така нали!?-усмихнах се лелко и отново затворих очи,като се замислих за нас двамата.Всичко се развиваше много бързо и много хубаво...нямахме никакви проблеми и бяхме силно влюбени един в друг...

288Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 7:19 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Значи и за теб е ново изживяване.-усмихнах се и го целунах.
-Много е хубаво така нали!?-попита той и се усмихна.
-Прекрасно е ...
Продължихме да лежим и не усетих кога стана тъмно.Беше още рано и аз предложих.
-Мило ,искаш ли тази вечер да вечеряме навън?Или да си направим пикник на плажа?-последва целувка и добавих-Или искаш да останем така?

289Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 7:24 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Както решиш...все ми е тая...още не съм гладен-погледнах я леко и продължих да лежа.Нямахме нужда от завивки защото времето бе много топло,а и се топлихме взаимно хД.Аз леко отместих главата на Зоуи и казах:
-Ако ще излизаме трябва да се преоблека...казвай,ако ще ходим някъде-усмихнах се аз и започнах да се събличам,като след това започнах да търся дрехи,дали за вкъщи,за плажа или за ресторант...Преди да се облека,сложих ръце на кръста си и зачаках отговора на Зоуи,за да знам какво да облека...

290Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 7:46 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Ако искаш романтична вечеря на плажа.-усмихнах се.-Топло е и можем да прекараме нощта там-целунах го и добавих-А ти си страхотен без значение какво ще облечеш.
-Докато се обличаш ще приготвя багажа.-казах и започнах да мисля какво да взема.И в същото време мислех какво да облека.
-Ам има и още нещо.Забравих да те попитам .. допада ли ти тази идея?

291Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 7:52 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Хм...да идеята ми харесва...-изкарах от шкафа едни черни шорти,с които щях и да плувам и една черна тениска.Странно беше,че повечето дрехи бяха черни-не нямам много починали роднини,просто любимия ми цвят беше черното,а и бялото и другите цветове или бяха грозни или се цапат бързо,особенно когато ядеш,като свиня.25 процента от храната отива по дрехите ми,25 по пода,а останалите педесе ги изяждам...ХД
-Вземи...храна естетсвено...севщи...голяма покривка...хавлии...одела и може някой друг спален човал...-казах аз и отидох до нея...

292Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 8:23 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Ще бъде незабравима вечер ... -целунах го и отидох да се приготвя.
Дълго избирах.Накрая облякох
този бански и тази рокля.
-Най-накрая съм готова.-казах и отидох до Крис.
-Извинявай ,че се забавих.-целунах го нежно.
-Ще тръгваме ли вече.Всичко приготвих и му подадох един малък сак.Винаги взимах много неща,когато отивах някъде.

293Къщата на Мат и Крис - Page 12 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 22, 2010 8:26 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз взех всички багажа.Естествено аз бях товарното магаре,както винаги и се запътих към вратата,обух маратонките си и излязох,като извиках:
-Хайде идвай...не се бави-засмях се лкео и прекосихме градината.Дъждът беше спрял и вече почти всичко беше изсъхнало.Пясъкът сигурно вече е сух и приятен...Сигурно вечерта щеше да е хубава...
П.П Пиши там

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 12]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите