Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Къщата на Мат и Крис

+2
Крис Блеър
Мат Еванс
6 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down  Съобщение [Страница 10 от 12]

1Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Къщата на Мат и Крис Нед Апр 18, 2010 11:25 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

First topic message reminder :

Къщата на Мат и Крис - Page 10 Mhc_2


226Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Май 12, 2010 12:56 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Зоуи опита да разчупи леда с няколко въпроса и аз се усмихнах, поне не се налагаше да се червя като домат:
-Ами на 17 съм, откакто се помня живея в града, тоест родена съм тук. - засмях се и продължих:
-Нашите се разведоха когато бях на 3 и сега живея с мама като през уикендите съм при баща ми и новата му съпруга. СЪщо имам и доведен брат, на име Джъстин. - усмихнах се и погледнах Зоуи:
-Ами ти Зоуи, разкажи ми нещо за теб. така де вече знам че не ходиш с Мат и че ходиш с брат му. - усмихнах се и зачаках тя да каже нещо. Започнах да се поотпускам но все пак ми беше неудобно.

227Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Май 12, 2010 1:05 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Аз съм на 16.-казах смутено.-Майка ми и доведения ми баща живеят в Сиатъл.Всичко беше супер преди да направя онази глупости ...-казах натъжена и продължих да се връщам в спомените.
-Дойдох да уча тук.Исках да избягам от миналото.Родителите ми си мислят ,че живея с една приятелка.Нямат си и представа какво става в живота ми.Е това е за мен.-усмихнах се и изчаках да каже нещо.

228Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Май 12, 2010 1:09 pm

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Замислих се каква ли беше тази глупост но реших да не я питам... поне засега. Усмихнах и се и попитах:
-А отскоро ли сте заедно с ъмм... Крис? - усмихнах се и зачаках отговора й.

229Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Май 12, 2010 1:56 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Преди да дойде гостенката,аз се качих горе за да се изкъпя.След дългия душ,аз се подсуших и се облякох.Аз слязох долу и видях двете момичета,като се усмихнах и ги погледнах.За щастие бях се облякъл.
-Здравейте!-усмихнах се отново и отидох до момичето,което бе дошло не отдавна,подадох ръка и казах:
-Приятно ми е,аз съм Крис!А вие сте?-погледнах я отново дружелюбно,а след това целунах Зоуи

230Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 4:29 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Докато говорехме в стаята влезе мъж, с изразени черти и доста хубав. Свързах го с Крис, понеже Зоуи беше казала че той й е гадже. Той се усмихна и ми се представи след което целуна Зоуи, да определено беше Крис. Погледнах го и поех ръката му:
-Елена. Приятно ми е. - усмихнах се погледнах Зоуи след което и него:
-Крис, значи нейното гадже? - погледнах претеснено и със сигурност се бях изчервила. Усмихнах се притеснено и погледнах двойката.

231Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 8:49 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Mило!-зарадвах се като го видях да слиза по стълбите.
След като се запозна с Елена ,седна до мен и ме целуна.Почувствах се малко неловко заради Ели ,а и май тя също се почувства така.
-Крис, Ели търсеше брат ти.Имаш лли идеи каде може да е?-попитах го и погледнах към Ели.Тя отново се беше изчервила.
Исках да я попитам какво точно изпитва към Мат ,но не исках да я питам пред Крис.Знаех ,че ще се почуства още по-неудобно.

232Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 9:40 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Брат ми...не съм го виждал от дни...хаймаосва както винаги,значи Ели,може да го намериш на място където те е водил,със сигурност е там,винаги води момичетата на любимите си места-казах аз и се умихнах,но не можех да я пусна ей така да тръгне да го търси,затова казах:
-Остани тук...сигурно ще се прибере скоро...изчакай го тук!-усмихнах се отново и прегърнах Зоуи през кръста я погледнах...Извадих телефона си и писах смс на брат ми,че тук е приятелката му и го търси...

233Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 10:34 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Зачудих се какво ли може да е станало,та брат ми да ме викне вкъщи.Още от улицата успях да разгранича два пулса в къщата ни.Това беше .. интересна информация.Щом влязох,съблякох якето си и казах:
-Хей,Крис,за какво беше всичко това! - а междувременно влязох в хола и видях две момичета.Едното бе Елена,а другото бе прегърнато от брат ми.

234Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 10:38 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Мат...Елена те търсеше искаше да говори с теб...затова те извиках-усмихнах се леко и погледнах брат си,като целунах Зоуи и добавих:
-А всъщност това е...Зоуи...тя ми е гадже-засмях се леко и отново погледнах към Мат,който стоеше в единия край на хола

п>п сори за късия пост...

235Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 10:46 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Изчервих се. Защо за Бога ми трябваше да отивам, исках да потъна в земята. Мат стоеше в единя край на хола и гледаше като ударен. Погледнах пода, и косата ми падна пред лицето така че червенината по бузите ми да не си личи. Всички мълчаха, а това беше още по-неловко. Вдигнах леко поглед и казах:
-Ъм.. здравей Мат. - искаше ми се някои да ме гръмне, или просто да имах сили да се изправя и да стана и да си тръгна без да се върщам. Преглътнах и вдигнах очи към Крис и Зоуи които си се усмихваха, "По дяволите!" не трябваше да съм тук.

236Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 10:57 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Забелязах,че на Елена и стана доста неудобно,а и настъпи леко неловко мълчание.
-Искаш ли да отидем в моята стая и да поговорим? - предложих и се усмихнах първо на нея,а после на брат ми и гаджета му.Сетих се,че не се бяхме запознали официално.
-Сигурно вече знаеш,но да се представя,Мат! - обърнах се към Зоуи и подадох ръка към нея.Щом се здрависахме погледнах изчакващо Ели.

237Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 11:18 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Мат ми се усмихна и се поуспокоих малко. Той предложи да отидем в неговата стая, след което се представи на Зоуи. Усещах как се поуспокоявах. Той ме погледна и очакваше да кажа нещо, затова си поех дълбоко въздух:
-Ами добре. - погледнах го неловко и той ми направи знак да го последвам, станах казах "Чао" и тръгнах след Мат. Отидохме в стаята на Мат, той ме погледна и ми се усмихна леко.

238Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 11:49 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Приятно ми е ,Мат.-казах на брат му преди да излезе и след това се обърнах към Крис:
-E най-накрая се запознах с него.-казах смеейки се.
Той само ми се усмихна.Нямаше никой в стаята за това си позволих да го целуна.
-Дано не се сърди ,че живея тук -млъкнах и добавих-поне за сега.

239Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 11:54 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Няма да се сърди...щом аз те обичам значи той ще ме разбере,а и аз нямам нищо против Елена също да живее тук-усмихнах се аз и дръпнах Зоуи и тя седна в скута ми,понеже бяхме сами аз започнах да я целувам нежно и страстно,а понякога и пусках език или облизвах устните и'.Надявах се никой да не ни види,особенно Елена понеже щеше да стане леко неудобно...

240Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 12:56 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Скъпи недей!-смеех се ,но и не спирах да отвръщам на целувките му.
-Не сме сами.А и ще ми е много неловко ,ако ни хванат.-казах и обвих ръце около врата му.
-Нека да изчакаме да видим какво ще стане между тях!Мислиш ли ,че може да направят такава голяма крачка като да живеят заедно?-усмихнах му се и го целунах.

241Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Май 13, 2010 1:08 pm

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Влязохме в стаята и Елена седна на дивана,а аз придърпах един от столовете към нея и се усмихнах дружелюбно.
-Е,Ели,какво те води насам?Мислех си,че след онзи ден няма да те засека повече или поне не нарочно! - наистина малко бях очуден.Мислех си,че ме е сметнала за някаква откачалка,избягала от лудницата.

242Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Пет Май 14, 2010 2:10 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Добреее, та той сам ми беше казал да го потърся. Поех си въздух и започнах:
-Ами има няколко причини. - спрях за момент, погледнах го и му се усмихнах:
-Първата е това че ти ми каза да дойде и да те потърся. Втората е заради целувката. - той отвори уста да каже нещо но аз вдигнах ръка в знак да замълчи и продължих:
-Не можеш да очакваш да те забравя, Мат, не е след това. - отместох поглед от него и се замислих дали да му кажа за Мел и как ли щеше да реагира че са ми казали да се пазя от него. Не няма да му кажа, поне не засега. Вдигнах поглед и му се усмихнах предпазливо.

243Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Пет Май 14, 2010 5:13 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

Наведох глава надолу и започнах да барабанча с пръсти.
-Виж,аз наистина мисля,че те харесвам!А това е плашещо,защото всеки път когато харесам някое момиче я наранявам..Аз не искам да те нараня,затова ако искаш да си тръгнеш още сега - няма да те спра!Но..това.. което съм аз .. аз не съм като другите! - последните ми думи бяха адски несвързани,но аз самия бях много объркан.

244Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Пет Май 14, 2010 5:41 am

Елена Джоунс

Елена Джоунс
Човек
Човек

Завъртях очи. Отново с отблъскването, е поне ми беше казал че мисли че ме харесва. Погледнах го и казах:
-Мисля че мога сама да преценя кога да спра,Мат. Може да секаже че вече не съм малко момиченцекоето трябва да се предпазва от всичко. Всеки може да е наранен и това не е гаранция че ти ще ме нараниш. - Мат вдигна глава и ме погледна учудено:
-Това че не си като другите може да е добре, знам че ще възразиш но имам предчувствие. - усмихнах му се и го погледнах в очите след което се наведох към него и го целунах. Първаначално той се стъписа но после отвърна, добре това беше добър знак. След няколко секунди се отдръпнах от него и му казах:
-Виждаш ли още не си ме наранил, спокойно. - усмихнах му се и отново го целунах.

245Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 15, 2010 1:08 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Зоуи Найт написа:-Скъпи недей!-смеех се ,но и не спирах да отвръщам на целувките му.
-Не сме сами.А и ще ми е много неловко ,ако ни хванат.-казах и обвих ръце около врата му.
-Нека да изчакаме да видим какво ще стане между тях!Мислиш ли ,че може да направят такава голяма крачка като да живеят заедно?-усмихнах му се и го целунах.
Аз също се разсмях и я пуснах,като тя седна до мен и се усмихна.Преди това ме беше попитала дали биха направили такава голяма крачка да заживеят заедно,аз се засмях отново и казах:
-Ами....познаваме се от седмица и половина,а живеем заедно...ако се заобичат...може да заживеят заедно,но можеби ще е по-трудно,защото брат ми е малко по...по...по-предпазлив...или консервативен и аз незнам...-засмях се и погледнах през прозореца,навън облаците скриваха короната на слънцето и скоро цялото щеше да изчезне и сигурно ще завали траурен дъжд(траурен за слънцето)

246Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Съб Май 15, 2010 2:36 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Погледнах го и се гушнах в него.Небето беше мрачно и за това в стаята беше станало по-тъмно.
-Може би ...-замислих се над думите му.
-С брат ти не си приличате много.
Помълчах малко сгушена в него.В стаята бе настъпила приятна тишина.
След малко се сетих ,че не бяхме довършили разговора от преди Ели да дойде.
-Мило, така и не взехме решение за купона.-усмихнах му се и изчаках да видя какво ще каже.

247Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 12:08 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Ами...ние с брат ми от малки не си приличаме,съвсем различни сме,аз съм импулсивен,може да се каже груб,надменен,сребролюбец...а той е предвидлив,добър,мисли за всичко и последствията,прави планове за бъдещето...ние сме като черното и бялото и аз определено съм черното,винаги съм бил лошоя брат-обясних аз на Зоуи и я целунах нежно,като я погледнах.Нейната усмивка бе толкова красива,толкова сладка и пристрастяваща,искаше ми се винаги да се усмихва.
-Колкото до купона...хм...трябва да питаме Мат...защото сега с Ели си говорят важни неща и може да им попречим да обсъдят всичко за което имат да си говорят и да изяснят имали нещо между тях и дрън дрън...знаеш за какво говоря...

248Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 12:39 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Начина по който той се описа накара усмивката ми да замръзне.Целунах го нежно и казах.
-Грешиш.Може и преди да е било така макар ,че не вярвам, но сега си най-страхотното,мило и добро момче.Не мисля ,че си лошия брат.-целунах го повторно и продължих.
-Нека оставим миналото и да живеем само в настоящето.-не говорех само за него ами и за мен.Не исках повече да мисля за случилото се преди.Не исках и да го питам за неговото минало ,ако искаше той щеше сам да ми разкаже.
-Колкото до купона ...Ще изчакаме Мат и Ели да свършат с разговора си и ще го попитаме.

249Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 12:44 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Просто не ме познаваш достатъчно...ще видиш...а и не познаваш брат ми-засмях се аз я целунах отново.Тя се съгласи с мен,че купонът може да почака,но ако раговора им продължи колкото нашия със Зоуи,трябваше да си легнем,да поспим,да се порасходим и чак тогава да видим дали са свършили разговора си.Зи не ми повярва много на описанието което дадох за себе си,но то беше напълно правилно,просто сега съм прекалено зает да се любувам на моята любима,за да покажа истинската си самоличност.
-Ако продължат колкото нашия първи задълбочен разговор...ще има да чааакамеее...

250Къщата на Мат и Крис - Page 10 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Нед Май 16, 2010 12:55 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Хмм това ''ще видиш'' не ми харесва.-засмях се.-Искам да си те виждам само такъв какъвто си сега.-целунах го продължително.И се засмях когато той спомена за първия ни разговор и го сравни с техния.
-Мхм ... ако е като нашия ,ще има доста да чакаме. -спомних си първия ни разговор и се усмихнах.
Загледах се през прозореца и видях ,че беше познало да вали ,но съвсем леко и небето не беше покрито с тъмни облаци.Беше летен дъжд, топъл и приятен.Тогава ми дойде една нестандартна идея.
-Скъпи, искаш ли да се разходим в градината?
Той доста се изнанада от това предложение.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 10 от 12]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите