Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You are not connected. Please login or register

Къщата на Мат и Крис

+2
Крис Блеър
Мат Еванс
6 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 12]

1Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Къщата на Мат и Крис Нед Апр 18, 2010 11:25 am

Мат Еванс

Мат Еванс
Вампир
Вампир

First topic message reminder :

Къщата на Мат и Крис - Page 2 Mhc_2


26Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 2:52 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Интересно...-казах аз и я погледнах,като спрях телевизора,в стаята бе напълно тъмно,виждаха се само силуетите ни,тогава тя осети леденото ми дихание,аз вече бях зад нея ,бях близо до врата и',честно казано исках изпитам смелостта и' и докога ще издържи,бавно приближавах зъбите си към врата и',погледнах я отново,можеби се бе стрснала малко,но аз нямаше да и' направя нищо,исках само да я сплаша...

27Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 2:56 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Усетих ледения му дъх по кожата ми.Не изпитах страх ,а нещо друго ,което дори не мога да обесня...
-Не ме е страх ,Крис.-отметнах косата си и разголих шията си.
Не знаех какво ще последва.Бях готова за всичко.
Нямаше да си тръгна заради един глупав страх ,който дори не изпитвах ...

28Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:00 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Дори малко...-подшупнах на ухото и' аз и след,като отговори отрицателно,аз захапах врата и',но не силно,съвсем леко,одрах я малко за да видя как ще реагира,ако и този път не направи нищо,значи е или много смела,или много глупава или наистина не изпитваше никакъв страх...Аз я одрасках още малко и зачаках да видя нейната реакция...

29Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:04 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Добре де няма ли да пиеш?
Сама се изненадах от себе си.Ако това го гледах на филм до сега да съм се скрила зад някоя възглавница.
Сега беше различно.Очаквах да забие зъбите си и да започне да пие.
Дори болка не усетих ,когато ме одра.Замислих се ,ако той толкова искаше да си тръгна можеше да каже ...

30Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:08 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

Аз се отдалечих и казах:
-Не съм жаден...-усмихнах се леко и светнах лампите,тя ме гледаше странно и аз също я погледнах
-Какво...не си вкусна-казах аз ,като се засмях и отидох до кухнята за малко,там си налях кола и сложих малко водка,погледнах нещо,но се разсеях и се загледах през прозореца,като Зоуи остана сама в хола...

31Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:15 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Бях шокирана от случилото се.И да беше ми гадно да си призная и малко убидена ...Не това не бе точната дума,може би наранена.Не знам защо това''не си вкусна'' ме засегна толкова много.Беше ме яд.Ядосвах се на себе си...Как можех да бъда такава глупачка.Нима исках да умра тази вечер...
Знаех ,че той не би го направил ...Но защо това ''не си вкусна'' ме накара да се почувствам така...?
Докато мислех за това той се върна ...

32Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:18 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Искаш ли?-попитах аз,като показах чашата си в която имаше кола и водка,погледнах отново през прозореца,нощта не ,мого красива,звездите бяха като безброй малки светулки пръснати по цялото небе,те леко блещукаха и пулсираха...
Върнах се на дивана,като погледнах отново Зоуи
-Кървиш...-подадох и салфетка за да се изтрие за да не се изцапа..

33Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:25 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Е и нали кръвта ми не привлича?-казах рязко и поех салфетката.
-Мерси.-усмихнах се леко.
След това взех чашата ,която ми подаде и отпих.Усетих ,че имаше алкохол ,но нищо не казах.Май имахме нужда от нещо по-силно.
Реакцията на Крис по повод упрека за кръвта ми беше много неочаквана ...

34Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:29 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Ти...май се засегна-засмях се аз,поприцип се успокояваха,когато кажех на някого,че не е вкусен..Кръвта е като храната,когато си ужасно гладен я ядеш каквато и да е,когато си прпсто огладнял имаш претенции,когато си съвсем малко гладен почти нищо не ти харесва,а и имаше и други особенности,кръвта можеше да има различни вкусове,допадащи на различни вампири...Това не беше убида,а просто споделяне на мнение...

35Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:34 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Не-излъгах и нервно се засмях.Чувствах се много странно.За какво беше всичко това?Какво по дяволите ми ставаше ,че се държах така?
Отпих отново от колата и се усмихнах.Той направи същото.
Сигорно вече ме мислеше за пълна глупачка...
-Искаш ли да догледаме филма?-отпих нова глътка и изчаках отговора му.

36Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:38 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Не...скучен е-казах аз и я погледнах право в очите,като студената ми сумивка отново се появи,тя се държеше странно...
-Излъга...засегнала си се...притова си нервна-казах аз,всичко това го познах само от един поглед,личеше си отдалече,беше ми интересно защо,но това сама трябваше да се сети да ми го каже...

37Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:46 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-О ... ами Крис .. разбираш ли..-изчервих се и погледнах към земята.
Започнах да обеснявам.
-Знам .че ще прозвучи глупаво, но и аз не знам защо се почувствах така...-наистина обеснението ми беше жалко.
-Нервна съм ,защото не знам какво мислиш за мен след всичко това.
Продължавах да гледам земята.Не смеех да го погледна ...

38Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:50 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Мисля че си смела,но постъпваш глупаво,не мислиш какво казваш и за някое от тези неща ще съжаляваш някой ден-казах аз и се усмихнах,докато я слушах как се обяснява и овърта,не че знаех какво иска да каже,но все ми беше тая,аз реших да я изслушам,но те прекъсн аи аз казах:
-И...продължи-казах аз заповеднически и я погледнах

39Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:57 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-С какво да продължа?-попитах
-Казах ти всичко.
Мислех ,че вече е време да си тръгна, преди да кажа още нещо за ,което щях да съжалявам.
Станах и той ме последва.Озовахме се очи в очи.
Усмихнах се така все едно нищо не беше станало и казах.
-Мерси за гостоприемството и приятната компания.

40Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 3:59 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Можеше да останеш още,но щом искаш да си ходиш...-казах аз и отидох до вратата с нея,защото трябваше да изпратя госта си
-Надявам се пак да се видим!-казах аз и леко и намигнах,като я погледнах и се усмихнах,незнаех какво правя в момента,но не ми пукаше много аз бях импулсивен и темпераментен[b]

41Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 4:03 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-И аз се надявам да се видим.-казах и се бриближих до него като леко го целунах по бузата.
Тази постъпка беше черешката на тортата.
След това се обърнах и тръгнах бавно по улицата ,а след броени минути за мой ''късмет'' ,заваля пороен дъжд.

42Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Сря Апр 21, 2010 11:17 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Искаш ли да дойдеш тук,докато спре дъжда?-извиках аз през вратата,като се засмях.Зоуи наистина имаше голям късмет,първо се запозна със вампир,а после когато реши да си тръгва започна да вали из ведро...Тя ме погледна и аз отново я попитах,защото можеби не бе ме чула,излязох пред вратата и дъжда ме намокри целия,но беше приятно,очаквах отговора на момичето,което беше на двайсетина метра от къщата...

43Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Апр 22, 2010 11:53 am

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Щом чух гласа на Крис се обърнах.Позамислих се дали да се върна.Ако не валеше толкова силно щях да продължа да вървя, но сега просто тръгнах по обратния път.
Стигнах до вратата.Крис ме изчака да вляза и след това затвори.
И двамата бяхме вир вода.

44Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Апр 22, 2010 11:59 am

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Тове беше освежаващо...трябва да свалиш тези дрехи...ела- казах аз и я заведох в спалнята си,като и дадох една от моите тениски и гаши,които бяха някъде до коленте,другите неща щяха да са и прекалено големи.Аз също се проблякох и сложих мокрите ни дрехи да съхнат,аз си обялкох една черна тениска с къс ръкав и едни дънки...
-Едва ли ше ти харесат,но ги облечи докато ти изсъхнат дрехите-усмихнах се аз и и подадох дрехите,които бях и приготвил...

45Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Апр 22, 2010 12:06 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

Облякох една негова фанелка, която ми стоеше като рокля и едни негови гащи, които ми бяха доста широки и дълги,защото бях доста по-ниска от него.
Огледах се в голямото огледало.Изглеждах сякаш съм по нощница, която ми беше малко голяма.
Засмях се.Тогава забелязах и размазания грим.Взех една салфетка и го махнах.След това вързах косата си на ниска опашка и се върнах в хола ,където ме чакаше Крис.

46Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Апр 22, 2010 12:12 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Брей супер си...ще спиш тук?-засмях се аз защото изглеждаше като с нощница и се засмях...
-Удобни ли ти са?-попитах аз,защото поне смятам,че широките дрехи малко по-удобни,но сстояха смешно и затова не ги харесвах много.Тя ме погледна странно,след като се пошегувах.След,като седна до мен,я погледнах и видях че няма грим,изглеждаше страхотно и без него,даже май грима я загрозяваше
...

47Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Апр 22, 2010 12:19 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Да по-удобно е от тесните дънки и блузата с която бях.-усмихнах му се и седнах до него.
-А и дивана е свободен нали?-пошегувах се.
Не знаех дали дрехите ми щяха да изсъхнат скоро, но дъждът със сигорност нямаше да спре скоро.
Беше настъпила тишина докато първият от дванайсетте удара на стенния часовник не я прониза.

48Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Апр 22, 2010 12:21 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Искаш ли да...останеш тук...за вечерта?-попитах аз,като я погледнах,погледите ни се засякоха,аз леко го отдръпнах,но след малко отново я погледнах.Не исках да са намокри пак,а и дъжда се засили...не исках да настине,понеже щеше да е напълно мокра и ще измръзне докато стигне до тях...

49Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Апр 22, 2010 12:33 pm

Зоуи Найт

Зоуи Найт
Човек
Човек

-Аз само се шегувах ,че ще остана тук.-засмях се и той също се засмя с мен.
-Хайде да играем на нещо?-предложих аз.-Докато дъжда спре.
-И на какво ще играем.-попита ме той.
-Ами може да играем на карти, на ''Не се сърди човече'' или на ''Истината или риска''
Той започна да се смее след споменаването на ''Не се сърди човече'' и аз също се засмях.

50Къщата на Мат и Крис - Page 2 Empty Re: Къщата на Мат и Крис Чет Апр 22, 2010 12:36 pm

Крис Блеър

Крис Блеър
Микстър
Микстър

-Ама...аз сериозно говоря...ако искаш остани,навън вали и се засилва,дрехите ти са,като накиснати с дни във вода,тук е топло сухо и уютно...така че...може да останеш-усмихнах се аз и я погледнах,тя ме попита на какво искам да играем и аз се замислих,като казах:
-Ами...риск или истина!-усмихнах се и изчаках да видя дали ще иска да остане,защото говорех напълно сериозно

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 12]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите